Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב - היכן כדאי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, עברתי על כמה וכמה חברות והכי זול שמצאתי היה 3700 ש"ח בשלמה סיקסט.

מדובר על ביטוח חובה וצד ג'.

הונדה סיוויק 98, יש לי שנתיים רישיון ומעולם לא היה ביטוח. המחיר סביר? אפשר למצוא ביותר זול?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת את גילך, אבל בותק שלך זה נשמע סביר.

צריך לבדוק את היקף כיסוי צד ג'.

אם אתה רגיש מאד למחיר נסה לקבל עוד הצעה או שתיים, ואז תדע יותר טוב היכן אתה עומד. אבל יתכן שכיתות הרגליים יעלה יותר מההפרש במחיר.

רצוי למצוא חוות דעת על הסוכן

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה: זה מה שמשרד האוצר אישר לחברות, כל המידע נמצא ברישיון הרכב: https://car.cma.gov.il/

לאחר מכן תשווה את צד ג'. אבל תברר גם השתתפות עצמית, גבול אחריות, גרירה ושמשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת את גילך, אבל בותק שלך זה נשמע סביר.

צריך לבדוק את היקף כיסוי צד ג'.

אם אתה רגיש מאד למחיר נסה לקבל עוד הצעה או שתיים, ואז תדע יותר טוב היכן אתה עומד. אבל יתכן שכיתות הרגליים יעלה יותר מההפרש במחיר.

רצוי למצוא חוות דעת על הסוכן

היי אני בן 26 אוטוטו. פעם ראשונה שאני עושה ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקבל מושג לגבי חובה: ביטוח שכולל נהג חדש בן 22 עלה לי כ-2000 ש"ח לשנה. לבן 25 עם 8 שנות ותק בנהיגה קצת פחות מ-1500 ש"ח.

צריך להוסיף שהביטוחים רשומים על שמי (בן 60, ותק בנהיגה 41 שנה) ואחד הבנים (בן 27, 10 שנות ותק בנהיגה) - על מנת שהבחור יצבור וותק ביטוחי. בחידוש הבא כנראה שאצרף עוד בן (במקום הראשון) כדי שגם הוא יתחיל לצבור ותק.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקבל מושג לגבי חובה: ביטוח שכולל נהג חדש בן 22 עלה לי כ-2000 ש"ח לשנה. לבן 25 עם 8 שנות ותק בנהיגה קצת פחות מ-1500 ש"ח.

צריך להוסיף שהביטוחים רשומים על שמי (בן 60, ותק בנהיגה 41 שנה) ואחד הבנים (בן 27, 10 שנות ותק בנהיגה) - על מנת שהבחור יצבור וותק ביטוחי. בחידוש הבא כנראה שאצרף עוד בן (במקום הראשון) כדי שגם הוא יתחיל לצבור ותק.

אז אולי עדיף שהפוליסה תיהיה על אבא שלי? ככה זה יוזיל במחיר, לא?

ומה הקטע של ה"נהג עיקרי", יענו אם הפוליסה על שם אבא וכל נהג מעל גיל 24 יכול לנהוג אז איפה הקאץ פה?

תודה גיסנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחיר של חברות הביטוח הוא סוד מסחרי, ושונה מחברה לחברה.

האם רישום אביך כאחד מבעלי הפוליסה (אאל"ט יכולים להיות עד שני בעלים) יוזיל את המחיר? רק הסוכן יגיד. מה עולה לך לשאול? יתכן שזה שונה מחברה לחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את המושג נהג עיקרי, זה סתם יבלבל אותך. בעל הפוליסה צריך להיות בעל הרכב ולא משנה בן כמה הוא, משנה מה כתוב בפוליסה.

אם לאבא שלך יש עבר ביטוחי ואתה גר איתו באותו בית, רוב החברות יסכימו לקבל עם הצהרה בהתאם. גם להוסיף את אבא שלך כבעלים יעזור ואז אפשר לקבל את העבר ביטוחי שלו ללא כל בעיה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...