Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חוות דעת על טרייד אין AR מראשל"צ?

vo364
שימו לב! השרשור הזה בן 2045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי מהם רכב לפני למעלה מ-10 שנים. היו בסדר גמור. אני טענתי שהרכב רכב חברה בעברו בגלל שהיו שרידים של דלקן, הם טענו שלא ידוע להם.

סיכמנו על מחיר, וסיכמנו שנלך יחד למשרד הרישוי, ואם יסתבר שמדובר ברכב חברה לשעבר הם יורידו 20% מהמחיר שסוכם.

הלכנו למשרד הרישוי - והסתבר שצדקתי. הורידו 20% כמו שסוכם. הרכב נוסע עד היום אצל השכנה שעזרתי לה לרכוש אותו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לעדכן לאנשים אחרים.

הובטח לי שעשו רק תיקוני צבע בטמבונים והכל עובד ומצוין.

הגעתי עם מודד עומק צבע, כל הרכב צבוע חוץ מהגג, חלק מהחלונות לא עובדים, הנעה מרחוק לא עובדת, מסכים מאחורה לא עובדים וכו ...

מקווה שאעזור למישהו בעתיד עם האינפורמציה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לכל סוחר יש להתייחס ב"כבדהו וחשדהו".

2. ברוב המקרים הסוחר לא יודע על הרכב הרבה יותר ממך, והא מספר לך מה שהוא (מקווה) שנכון.

3. לא סביר שהרכב עדיין משועבד למימון ישיר - כי אחרת הוא לא היה יכול לעבור לתו סוחר - סביר שמדובר על רישום ברשם המשכונות שלא הוסר. (וכמובן שיש לדאוג להסרה)

4. זה שיש שם מכונית אחת שצבועה כולה - לא אומר שכולן כאלה, אבל מחדד את הנקודה שיש להטיל ספק בכל הנאמר על הרכב כי כאמור הסוחר (בד"כ) לא יודע הרבה, ולראיה גם המקרה שאני הבאתי קודם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוחר יודע מצויין על כל רכב צבוע כשהוא לוקח אותו ממישהו.

זה הדבר הראשון שהוא יודע, רואה ובודק.

כששואלים אם לרכב יש בעיות כלשהם ועונים לא ואחרכך מגלים את כל הדברים האלה...

לא יודע מה סביר לרגע זה הרכב מתועד כממושכן ברשם המשכונות, הבעלים האחרון לקח עליו מימון.

הבחור שהציג לי את הרכב ידע עליו כל דבר מצויין כששאלתי אותו שאלות למרות שזה לא הבחור שדיבר איתי בטלפון.

קצת הופתעו כשמישהו הגיע עם מודד צבע וסורק תקלות בגלל זה אפילו לא התווכחו או ניסו להוכיח משהו רק שאלו אם אני רוצה לדבר על מחיר אבל מה יש לדבר על מחיר כשעובדים עליך עוד לפני שהגעת לשם.

חבל שהורסים לעצמם את השם למרות שיש להם סלוגן מתחת "אמינות".

נסברץי להם שהיום בעידן האינטרנט השמועות עוברות מהר וחבל על השם של העסק שמקלקל לעצמו ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...