Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לתיקון פח אחרי תאונה מאזדה 2 2015

Eldad Tzabari
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

עברתי תאונה הבוקר משהי נכנסה בי

אשמח לדעת מניסיון שלכם איפה כדאי לתקן את הרכב אני מבוטח בביטוח שלמה, אני גר בפ'' ת לקחתי כבר חופש כדי לסדר היום הכל.

האם אתם יודעים האם אני חייס לסדר רק מהמכונים של הביטוח או שאני יכול להגיד להם שאני רוצה במכונים של מאזדה?

הסוכן של התביעה אמור לחזור אלי עד שעתיים עד 10 וחצי היום.. אשמח לעזרה תודה. 20180912_072347.jpeg20180912_071749.jpeg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה לא מפעיל את הפוליסה שלך (במידה והנהגת הפוגעת אשמה בתאונה), אתה יכול לתקן איפה שאתה רוצה, ולא פחות חשוב מזה- להזמין שמאי שאתה רוצה.

במידה ואתה מפעיל את הופליסה שלך, ההחלטה שלך היכן לתקן תשפיע על סכום ההשתתפות העצמית שלך. (יותר זול ב"מוסכי ההסדר" שלהם)

יש לך שם נזק לא קטן, ידידי.

*כדאי לבקש מההנהלה להעביר את הפוסט לפורום המשפטי.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי מה כדאי לעשות היא אשמה היא נכנסה בי מאחורה, האם כדאי להפעיל את הפוליסה?? אני לא מבין בזה יותר מידי האוטו אצלי פחות משבוע..

איך פועלים אשמח שתפרט מה יותא כדאי ומה לעשות לפי הסדר תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא אשמה - אתה לא מפעיל את הפוליסה שלך בשום אופן!

אתה רק מודיע לסוכן שלך/לחברה הישירה על התאונה.

הם ינסו למשוך אותך בכל מקרה למוסך הסדר שלהם, ולשמאי משמאי הבית שלהם.

אחד מהפיתויים הכי מקובלים אצלם- יתנו לך רכב חלופי ממוסך ההסדר עד שהרכב שלך יהיה מוכן.

(לא יודע כמה זה נשמע לך מפתה, אבל אתה יכול להציג דרישה כזו גם במוסך הפרטי שלך, ולראות מה תגובתם).

במקרה ולקבל איזו יונדאי I10 מסריחה מסיגריות ליומיים שלושה לא ממש מרגש אותך - אתה עומד על שלך- "אני הולך למוסך מורשה מאזדה, ויש לי שמאי משלי". (אם אין לך, במוסך ימליצו לך על מישהו).

המוסך יקח ממך צ'ק דחוי על התיקון ל-90 יום, וכך גם השמאי.

מכאן, חברת הביטוח/סוכן שלך צריכים לפעול כדי לקבל עבורך את הכסף מהפוגעת לפני שהצ'קים שלך נפדים.

אם הם מפרצפים- לרוב המוסכים המורשים יש ריטיינר שעובד עבורם ומטפל במקום הביטוח שלך בדיוק בזה.

(והיחס של החברה שלך אליך ישפיע על אם תחדש אצלם פוליסה בשנה הבאה...)

בכל מקרה - אתה לא מפעיל את הפוליסה שלך כשאתה לא אשם בתאונה, וככה חוסך לך את ההשתתפות העצמית, ואת עליית הפרמיה בשנה הבאה.

אם הגברת לא תשלם בטוב- היא תשלם בבית המשפט לתביעות קטנות, אבל זה עוד רחוק ולא בטוח שיקרה (אם הגברת היא אישה הגונה).

בכל מקרה- אתה זכאי לעזרה מהביטוח שלך גם המקרה כזה, וזה לא נחשב לתביעה של הפוליסה

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין ממך כבר שעתיים מהביטוח שאמרו שיחזרו, אני יכול ללכת עכשיו למוסך של מאזדה שעושה תיקוני פח, אתם יודעים איפה יש כזה קרוב לאישור פ''ת, מאיפה אני מביא שמאי?

ממה שאני מבין ממך לא לחכות לסוכן שלי של התביעות וללכת למוסך שאני רוצה מבלי 'הם עדיין חזרו אלי?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אתה יכול ללכת עכשיו.

לא מכיר מוסך בפ"ת, אני מטפל במאזדה שלי ב"עד" רעננה, יש להם גם פחחייה מעולה.

שמאי יתנו לך במוסך, ויש את השמאי אלי אמרן, חבר הפורום שהומלץ כאן רבות, אך לי אין נסיון אישי עימו.

אתה יכול לראות בתת-פורום המלצות על בעלי מקצוע מה חושבים עליו ואת הפרטים שלו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא לחכות לסוכן ביטוח שלי של התביעות?

ומי ישלם למוסך אני פשוט לא מבין איך זה הולך אתה יכול להתקשר אלי ולהסביר לי בבקשה אני יילך לשם 0507199981

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי למוסך עד רעננה הביאו לי רכב חלופי, הם לא יודעים מה זה אמרן, הביאו לי שמאי בשם חייק, השאלה האם אני צריך להיות שם שהוא שם?

ואמרו שעד יום שני הרכב יהיה מוכן, מילאתי טופס תסיעה והפקידה שמה שולחת לסוכנת שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מביא שמאי או מבקש מהמוסך שיביא שמאי, השמאי של המוסך הוא באופן טבעי יטה את הכף למוסך ולא לך - אתה צריך לשים פה את הדעת על ירידת הערך כי נזק לכנף האחרית הוא נזק עם משמעות מסחרית(דורש מתיחה והלחמה של הפח).

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מביא שמאי או מבקש מהמוסך שיביא שמאי, השמאי של המוסך הוא באופן טבעי יטה את הכף למוסך ולא לך - אתה צריך לשים פה את הדעת על ירידת הערך כי נזק לכנף האחרית הוא נזק עם משמעות מסחרית(דורש מתיחה והלחמה של הפח).

מה זה אומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שלא רק מחליפים פה חלקים בברגים, נדרש להלחים ולהתעסק עם גוף המרכב ולכן יש פה משמעות מסחרית וחשוב שהשמאי ייתן לך על זה ירידת ערך בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב הזה כן, אמרו לך להביא שמאי שלך ובחרת לקחת שמאי של המוסך כי זה נוח - אז פה מה שנעשה נעשה(לא בהכרח שזה יצא רע) - אתה רק צריך לוודא עם השמאי לברר את ההערכת נזק וירידת ולהעביר אלינו לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לי שהשמאי יגיע יש מצב שהוא היגיע וכבר עשה את הבדיקה, האם לברר עכשיו במוסך מה הירידת ערך? או רק ביום שיתקנו היא אמרה שיהיה מחיר תיקון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...