Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מקיף מזדמן לנהג חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 2023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

איזו חברת ביטוח מבטחת במקיף ומאפשרת להפעיל כיסוי לנהג חדש רק כאשר הוא נוהג ברכב ע"י שיחת טלפון? מדובר בפעם - פעמיים בשבוע נסיעות קצרות ביותר.

כיום הרכב מבוטח באיילון שאין לה שום סידור חוץ מתוספת תשלום עבור כל השנה ( 4500₪ רק התוספת במקרה שלי ) . בפניקס מתקינים רכיב GPS על הרכב, שאני לא מעוניין בו.

ואיך עובד ביטוח חובה במקרה כזה?בחובה התוספת לכל השנה פחות כואבת, אבל אולי גם כאן יש סידור מזדמן?

תודה על המידע ושנה טובה!

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפניקס מבטחים בצורה כזו.

מתקינים gps ברכב והביטוח הוא "בנק שעות" שמופעל על ידי האפליקציה.

אליך כהורה מגיע המסלול,סגנון נסיעה(יודעים לנטר אם מסוכנת,חסכונית) ואם אני לא מטעה גם מהירות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

סגרתי בפניקס על תכנית "נהג זהיר " + הרחבה לנהג צעיר.

תוספת 1500₪ למקיף על 1500 קילומטרים ( אם נגמר המרחק, אפשר לקחת חבילה זהה נוספת ). אין תוספת לחובה בכלל, לשני נהגים וותיקים אין השתתפות עצמית בכלל, לנהג חדש השתתפות די גבוהה (2500₪ ).

גם אם אקח שתי חבילות של 1500 קילומטרים, זה עדיין יוצא יותר זול מאשר מקיף לכל נהג לכל השנה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאן זה בקליק אחד ( אפליקציה בנייד ) או בכלל בלי קליק ( ניתן להגדיר אוטומטית הפעלה כאשר הנייד של נהג צעיר מתחבר למולטימדיה של הרכב דרך בלוטוס).

אני לא מבטח בביטוחים ישירים - הספיק לי, עובד מול אותו סוכן הביטוח כמעט 20 שנה. אם קורה משהו, הוא זה שמטפל בעניינים - ועושה זאת מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאן זה בקליק אחד ( אפליקציה בנייד ) או בכלל בלי קליק ( ניתן להגדיר אוטומטית הפעלה כאשר הנייד של נהג צעיר מתחבר למולטימדיה של הרכב דרך בלוטוס).

אני לא מבטח בביטוחים ישירים - הספיק לי, עובד מול אותו סוכן הביטוח כמעט 20 שנה. אם קורה משהו, הוא זה שמטפל בעניינים - ועושה זאת מעולה.

לא ברור מה הספיק לך אם כבר 20 שנה אתה עם סוכן

אבל ביטוח ישיר היום מדורגת במקום ראשון, ומניסיון, תבעתי פעם אחת לפני מס' שנים והכל עבד חלק ללא שום בעיה.

ולא, אני לא עובד שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברת ביטוח ללא סוכן הייתי צריך כל פעם להתנהל מול פקיד אחר שלא היה לו מושג, ניסו לגרור אותי להליך משפטי מיותר,

לא הסכימו לחדש את הביטוח בגלל תביעה יחידה ב 5 שנים , אבל אחרי שביטחתי בחברה אחרת ( לא היתה לי ברירה - הרי לא הסכימו לחדש), גיליתי שחייבו כרטיס אשראי שלי( חידוש אוטומטי) ולקח לי זמן ועצבים לבטל את הביטוח הזה.

אין לי מושג איפה זה מדורג עכשיו במקום הראשון - אצלי זה לא מדורג בכלל , כל ביטוח שאין לי כתובת לפנות לאדם מסויים שיטפל בכל המכלול.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...