Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת הביטוח החדשה ליברה. מה הקאץ'? שוקל לעזוב את ביטוח ישיר אליהם.

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*פתחתי בטעות באוף-טופיק במקום ברכב כללי

אני כיום מתנהל מול ביטוח ישיר בכל רכבי והאמת שבשנה האחרונה אני פחות מרוצה מהם.

יש לזה בעיקר 3 סיבות:

1. המקרה שפרסמתי פה בעבר. היה לי קונה פוטנציאלי לרכב, הוא התקשר לחברה כדי להתעניין בעלויות ביטוח לרכב שלי טרם בכלל סוכם על זה שאני מוכר לו אותו והנציג שירות פשוט ביטל את הביטוח שלי והעביר אותו לקונה מבלי שאני או הקונה ידענו על זה. (המוכר שלח לי אחרי זה הקלטה של השיחה, הנציג הציע לו "לשמור פרטים כדי שבעתיד אפשר יהיה להפעיל את הביטוח מהר").

גילתי את זה לגמרי בטעות ומסתבר שהייתי בלי פוליסת ביטוח כמה ימים בגלל רשלנות שלהם.

2. המחיר כבר לא מהזולים בשוק, להפך בשנה האחרונה ההצעה שלהם הייתה הכי יקרה מכל ההצעות שקיבלתי אבל נשארתי איתם בגלל האלרגיה שפיתחתי לסוכני ביטוח במהלך השנים. ולטובתם יאמר שמבחינת טביעות הם יעלים מאוד שלא כמו בתקופה של הסוכני ביטוח שהייתי צריך לרדוף אחריהם לפעמים גם שבועות.

3. הם לא מפסיקים להתקשר אלי בממוצע אחת לשבוע ולהציע לי כל מיני ביטוחים שכבר צעקתי עליהם מליון פעם שאני לא אעשה גם אם הם ישלמו לי לעשות אותם. זאת תופעה מטרידה שאני לא מצליח להתגבר עליה לא משנה עם מי דיברתי ולא משנה כמה פעמים שמעתי "רשמנו במחשב לא להתקשר אליך יותר".

בחברת הביטוח החדשה ליברה ניתן לבטח רכב גם לפי נסוע שנתית.

אם אני מגביל את הרכב המשני שלי בבית ל13,000 קילומטר בשנה, כאשר בפועל הוא נוסע לכל היותר 9,000, אני מקבל מחיר זול בכמעט 30% יותר מבכל חברת ביטוח אחרת.

מישהו יודע משהו על החברה הזאת? האם מישהו כבר התנסה עם השירות שלהם? מה הקאץ' בעצם ולמה הם משמעותית יותר זולים מהמתחרים הוותיקים שלהם בשוק? האם זה עניין של משיכת לקוחות חדשים או שיש קאץ' כלשהו כאן?

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעדכן מה קורה אתם באמת...

יש לי רכב שנוסע 1500 ק"מ בשנה בקושי .

יש להם אפילו מסלול ביטוח לרכב עד 9000 קילומטר בשנה. אני מאמין שזה יוזיל לך את הביטוח משמעותית.

השאלה מה עומדי מאחורי כל העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי קאצ' אבל השוואתי עכשיו את ההצעה שלהם עם ההצעות שקיבלתי מוובי,

ויצא שגם אחרי שליברה נתנו לי 11% הנחה, עדיין ההצעה שלהם גבוהה מההצעה הכי יקרה בוובי

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישה שלהם לתת פרטים אישיים לפני שרואים מחירים לא מוצאת חן בעיני. הם יכולים לתת הצעות בלתי אטרקטיביות ובינתיים לאסוף פרטים של אנשים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי אצלהם ביטוח 4500 (לא ידעתי מה לעשות במקרה שהיית תביעה.. היית אבל קיבלתי החזר על ההשתתפות העצמית ברגע שהביטוח שלי תבע את צד ג של הרכב האשם בתאונה, עשיתי שהיית תביעה)

מבחינת קמ עשיתי ללא התחייבות.

בביטוח ישיר יצא לי 4800, שתסתיים השנה של ביטוח ישיר אבדוק לעומק יותר את החברה הזו.. אין לי כוח לבטל ביטוח עד שאקבל החזר וכאלה בשביל 300 שקל בשנה.. לא שמזלזל בכסף פשוט אין לי זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנכל"ית היא אתי אלישקוב והיא המקימה של החברה, מנכל"ית לשעבר של הכשרה ביטוח.

זה אמור להגיד משהו על התנהלות פוטנציאלית של החברה.

לא יודע מעבר ואישית הייתי נמנע לעת עתה לעבור אליהם, אולי בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך התעניינות ההצעה שקיבלתי אצלם גבוהה ב2000 שקלים מהמחיר הנוכחי שאני משלם. כן אני יכול להגיד שגם ביטוח ישיר נותנים לרכב שלי מחיר גבוה באופן דומה, וAIG בכל עפו ונתנו הצעה גבוהה ב7 אלף שקלים מהמחיר שאני משלם היום.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...