Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס גרפי UNBRANDED - טוב או רע?

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנגגוד מנסים להתיש אותי:

The supplier did not know the problem clearly this time.Could you please send us another video to show more details again?And then we can better solve your problem.

קיבלו סרט: אקשן! מחשב מכובה. לוחץ על כפתור ההפעלה. נורה נדלקת, מאוררים נדלקים, כולל בכרטיס מסך. מסך מראה NO SIGNAL. קאט!

מה עוד אני יכול לצלם כדי לשכנע אותם שהכרטיס לא עובד?

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על הצד החיובי בעניין: את הלקח הזה כבר לא תשכח. :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקווה שתראה לפני שאתה רץ לקנות ב-KSP, בדוק כרטיסים מסדרות יוצאות.

לפעמים נשאר במלאי ואפשר לקנות כרטיסים עם ביצועים טובים במחירים עדיפים.

אני קניתי כרטיס של 1200 באזור ה-800, כי הוא היה סדרה יוצאת, שכבר לא מייצרים וTMS היו צריכים להיפטר ממלאי כנראה.

זה היה לפני 4-5 שנים.

עד היום הוא מריץ פורטנייט בקלילות (שיחקתי פעמיים ומחקתי, לא נהניתי).

תבדוק אם תמצא דיל על 960 שיריץ לך ב-1080 יותר טוב מ-1050.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי 1050 ב KSP ב 690 ש"ח מינוס קופון 15 ש"ח.

960 היה עולה 50 ש"ח פחות, אבל אין ב KSP. יש 1030.

עובד מצויין. אין שום משמעות ל 150 FPS אבל הבן שלי מתלהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי תכתובת מתישה עם בנגגוד וכמה סרטונים שצילמתי לבקשתם, קיבלתי מהם אימייל, והיום קיבלתי החזר מלא לפייפאל, אגב מבלי שהתבקשתי להחזיר את הכרטיס.

בדקתי, והם הסירו את דפי המכירה מהאתר (שתי הגרסאות) ומוכרים רק משהו שנראה כמו 1050 אמיתי (במחיר 150 דולר).

עריכה:

זה היה זמני מאוד...

https://www.banggood.com/GTX1050-2GB-192Bit-GDDR5-900MHz-3600MHz-Gaming-Video-Graphics-Card-p-1264663.html?rmmds=category&cur_warehouse=CN

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אחרית דבר:

פרקתי מהכרטיס את המאוורר ושמתי אותו בתנור הביתי ל-10 דקות ב-200 מעלות (חיממתי מראש). אחרי 10 דקות כיביתי את התנור ונתתי לו להתקרר בהדרגה.

חזר לעבוד :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלחמות דפוקות.

בכל מקרה, כרטיסי מסך לא מהסדרות החזקות ביותר כדאי לקנות יד"ש- לא משתמשים בהם למיינינג, אפשר למצוא כרטיסים מעולים בזול. למשל- AMD R9 380 מאיביי אפשר לקבל עד הארץ בכ 400 ש"ח

מדובר על כרטיס חזק מה 960/1050 במעט, אם כי צורך יותר כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...