Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם עוקבים אחרי הרכבים שמכרתם?

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנה טובה לכולם,

מדגדג לי לשלוח ברכת שנה טובה לגברת הנחמדה שקנתה ממני את האיביזה בתחילת השנה ועל הדרך

לשאול מה שלום הרכב. אני יודע, אם חושבים על זה באופן לוגי אז כנראה שמדובר בצעד לא חכם במיוחד,

אולי היא כלל לא מרוצה מהרכב והיא תנצל את ההזדמנות כדי להתלונן על הרכב.

אני כנראה יעמוד במצב לא נעים ואתחרט על המהלך.

מעניין לשמוע, אם בעבר מכרתם רכב מאוד שמור שהיה יקר ללבכם, האם יצרתם קשר עם

הבעלים לאורך השנים כדי לבדוק מה מצבו של הרכב והאם בעליו הנוכחי מרוצה מהקניה?

אם במקרה תתקלו ברכבם הישן, האם תיגשו לבעליו כדי לברר ולשמוע מה קורה עם הרכב?

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת כששרכשתי את הדובלו פגשתי במקרה את הבעלים הראשון של הרכב, אז הוא שאל בכמה רכשתי, שאלתי אותו על כמה פגיעות בכמה מהיכןמהוא קיבל.

אבל אם מכרתי רכב אני לא אצור קשר עם הבעלים בכוונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגע שמכרתי רכב שכחתי ממנו. אני מדבר על דקה אחת.

למרות שמהקורולה 19980שמכרתי ב-2010 קיבלתי דש לפני כשנתיים, כאשר הבן שלי צילם אותה בטכניון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה טובה לכולם,

מדגדג לי לשלוח ברכת שנה טובה לגברת הנחמדה שקנתה ממני את האיביזה בתחילת השנה ועל הדרך

לשאול מה שלום הרכב

סוג של stalking. זה לא שמסרת לה כלב שאז עוד אפשר להבין את זה. וזה לא שמכרת לה איזה רכב אספנות ששיחזרת במו ידיך ונקשרת אליו, שגם אז אפשר איכשהו להבין את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אם אני נתקל באוטו באקראי אני תמיד אקדיש לו איזה דקה ואם הבעלים שם גם נקשקש זריז. המכוניות שלי נמכרות כשהן טובות ככל הניתן ומה שלא, נאמר בשקיפות כך שאין לי מה לחשוש.

אבל ליצור קשר במיוחד - לא.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש אלא אם מכרתי לבן משפחה (וזה קרה לי מספר פעמים)

מזכיר לי שבאמצע שנות השבעים היתה לבעלה של אמא שלי סובארו סטיישן מהעבודה. העבודה היתה ניהול חברה להשקעות שהיה לה (בין השאר) מלון באילת, והסובארו הזאת היתה לא מעט על הקו.

אחרי 4 שנים וקרוב ל-200 אלף היא נמכרה, ובעלה של אמא שלי השתדרג לרכב אחר.

אחרי 8 שנים(!) אחד מהמדריכים שלי בפנימיה הגיע עם הרכב. שאלתי אותו עם כמה קילומטרים הוא רכש אותה, והוא ענה לי 75000 ק"מ.

לך תדע אם מדובר ב275000, 375000 או אולי אפילו 475000. לא היה לי לב לומר לו שנכחתי ברכב בקילומטר ה-200000 שלו (אפילו שהייתי כולה שמיניסט)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איך הגברת נראית והאם היא בדיוק התגרשה או רווקה...

ממליץ לעבור לטינדר במקום לשלוח ברכות לבעלי רכבים, ישמור אותך משיחות וצרות מיותרות.

אם ממש מדגדג לך ואין מאצ'ים בטינדר, תעשה את עצמך כאילו שלחת ברכת חג שמח בתפוצה ואם היא תגיב או תזכור אותך בכלל, מה טוב.

תהיה בטוח שיש סיכוי גדול מאוד שהיא בכלל לא שמרה את המספר שלך ומחקה את חלונית השיחה בוואטסאפ, הרבה אנשים לא שומרים מספרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איך הגברת נראית והאם היא בדיוק התגרשה או רווקה....

הרגת אותי :wink:

היא נשואה (וגם אני). אגב, בעלה עובד באותה החברה שבה אני עובד אבל הסיכוי שניפגש הוא אפסי.

בקיצור, כמו שחשבתי. מה שהיה היה ועדיף להסתכל קדימה בלבד.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוכח לגמרי.

מה גם שחלק גדול מהרכבים שמכרתי עד עכשיו כנראה ירד מהכביש, וטוב שכך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב מרחוק אפשר לומר אחרי רכבים שהיו מיוחדים עבורי.

1. אלפא ספרינט, הייתה הרכב הראשון שלי,לצערי זרוקה איפשהו מס' שנים אחרי שהבעלים ביצע בה פרוייקט 4*4 , פחחות וצבע וכו' בכל מקרה נראת רע.

2. גולף דור ראשון שהבעלים שלה ואני חברים בפייסבוק,פעם בכמה זמן אני שואל אותו מה חדש.

3. הפיאט 500 שנמכרה הייתה בהחלט אחת החביבות שלי, עדכונים לגביה אני רואה בפורום וללא ספק היא בידיים טובות.

השאר לא מעניינות אותי כלל (פיאט בראבו דור 1 ודור 2, ניסאן מיקרה, סיטרואן סי 4, סיויק הצ'בק, פג'ו 106 וכו')

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי ב2009 מיצובישי לנסר 92 אוט', עם 220 אלף ק"מ לבחורה מבת ים. רכב תקין בן 17, במצב טוב מאוד לטעמי, נראתה מצויין (המיצובישי, לא הבחורה), שהיה נוסע פעמיים בחודש מרמת גן לערד וחוזר למחרת.

3 שבועות אחר כך קיבלתי טלפון מאחיה, שהוא זה שראה את הרכב ונהג בו טרם הקנייה, עם טענה שבנסיעה הראשונה(!) מרמת גן לבת ים "הלך המנוע", ושלל הצעות פשרה, בתוספת איומים ו"ברכות", סאגה שנמשכה 24 שעות והסתיימה בקול דממה דקה.

לפני 3 שנים מכרתי מאזדה 3 לבחור מהרצליה. יוצא לי לראות את האוטו פה ושם, הפעם האחרונה הייתה בשבוע שעבר, והרכב נראה שיגעון. חודשיים אחרי שמכרתי, פגשתי את הקונה במקרה בדואר, שאלתי לשלומו והאם הוא מבסוט מהאוטו, ענה שכן :-)

גיסתי מכרה רכב לפני 10 שנים לבחור אחד. כעבור מספר ימים היא קיבלה טלפון, "האם אפשר לצאת איתך". היום הם נשואים ומצפים לילד שלישי :-)

יש בזה משהו נחמד, תלוי בנסיבות :wink: אני מניח שעם רכבים "מיוחדים" זה יותר מעניין ויותר נחמד.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסתי מכרה רכב לפני 10 שנים לבחור אחד. כעבור מספר ימים היא קיבלה טלפון, "האם אפשר לצאת איתך". היום הם נשואים ומצפים לילד שלישי :-)

אחר כך הם מכרו את הרכב בתור "יד שניה במשפחה"? :-P

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוכח מהרכב ברגע שהקונה מוריד אותי בבית.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...