Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם עוקבים אחרי הרכבים שמכרתם?

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

106 ראלי - אני בקשר עם הבעלים פחות או יותר , האוטו התמלא חלודה,סטיקרבומב(:x) והבעלים פיצץ מנוע , איזה כיף.

A3T - עברה מספר ידיים , היד הנכחית הוציאה למכירה את האוטו שוב,בגדול הוא מרוצה ממנה.

C2VTS - עברה מספר ידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את הרכב הראשון שלי, סיאט איביזה 1994, מכרתי לאחר כחמש שנים בהם תחזקתי אותו בצורה בינונית ומטה, ובין היתר הזנחתי את המראה החיצוני. את הרכב מכרתי לבחור שפגשתי במוסך. לאחר המכירה התברר כי הבחור מתגורר באותה שכונה בה אני גר, וכי הרכב חונה בדרכי לעבודה. הקונה היה צעיר ממני בכמה שנים טובות ומיד לאחר הרכישה שיפר בצורה ניכרת את המראה החיצוני של הרכב. "נאלצתי" לראות את אותו הרכב, בגרסה יפה ומטופחת, מדי יום, גם בהלוך וגם בחזור, ובמקביל לסבול מהרכב החדש שקניתי, שהיה למטה מהציפיות. הנוסטלגיה היתה אכזרית ובשלב מסויים הכרחתי את עצמי שלא להביט לעבר הרכב הראשון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם אני לא עוקב אבל הרכב הראשון שמכרתי עקב אחרי :roll:

זו היתה רנו 14 מודל 1981 שמכרתי בשנת 1993 והגברת שקנתה לא אהבה לנהוג כחוק .

בערך כל שבוע קבלתי דו"ח תנועה או חנייה .

מכתב למשטרה עם צילום העברת בעלות הביא לשקט בגזרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הזכרת לי שגם להורים שלי היה עניין כזה עם פורד ברנדה שהם מכרו לעבריין תנועה שביומיום עבד...כשוטר, איפשהו בסוף שנות ה-80 או תחילת ה-90.

לא היתה נהוגה אז העברת בעלות מסודרת?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה העברת בעלות מסודרת, אפילו בדואר, אבל התהליך היה ממושך ומסורבל.

רשיון הרכב הראשון שקיבלתי (צבי, זה היה רנו 14 מסוף 1982) נשא את שמי, אבל שגוי. לא היתה הצלבה בין השם למספר הזהות.

וגם לי היתה הרפתקה עם קונה (בעצם, זה היה עם רנו 14 אחרת מאותו שנתון, שהחזקתי במקביל, כנראה רכב שהורכב משני טוטאלים) - שהיתה סוחרת ממולחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הלאון קופרה 2011 שמכרתי לפני שלוש שנים ביד 2 כחצי שנה לאחר שמכרתי אותה.

אני הייתי יש 1 והיא נמכרה עם 40k ק"מ, התלבטתי אם להתקשר למי שקנה ממני לשאול למה הוא כבר מוכר... אבל לא עשיתי את זה בסוף...

בכלל, כל פעם שאני רואה רכב מדגם וצבע שהיה לי בעבר אני מתעכב שנייה על לוחית הרישוי לבדוק אם היא הייתה פעם שלי... עוד לא נתקלתי במציאות באחת כזו...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי ב2009 מיצובישי לנסר 92 אוט'

3 שבועות אחר כך קיבלתי טלפון מאחיה, שהוא זה שראה את הרכב ונהג בו טרם הקנייה, עם טענה שבנסיעה הראשונה(!) מרמת גן לבת ים "הלך המנוע", ושלל הצעות פשרה, בתוספת איומים ו"ברכות"

זה הרכב שהכי מעניין אותי לדעת מה עלה בגורלו, בגלל כל הסיפור שקרה. זמן מה אח"כ הייתי (במקרה!) בבת ים, באזור מגורי הקונה (רחוב בן גוריון, מקביל לים), וכיוון שזכרתי את הכתובת, חיפשתי באזור, אולי אמצא את האוטו, אך זה לא קרה.

שנה אח"כ ראיתי בהרצליה מיצובישי לבנה, שונה בספרה אחת מהמיצובישי שלי. בשנייה הראשונה נדלקתי :-D

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור ילד בן 18-24 שנהג על 3 הונדות מהמושקעות בארץ, הייתי מאוד סקרן לראות מה עבר עליהן ולראות אם נשמרו בקפידה גם אצל הבעלים החדשים. ששי אם אתה פה תן איזה דיווח קל על ה-2007 עם הלוק של הMUGEN TYPE R.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עוקב אחרי רכבים שמכרתי. אם מכרתי זה אומר שמיציתי את הרכב ואין לי בו יותר עניין.

לעניין הביטוח והשארתו לקונה - סוכנת ביטוח הסבירה לי פעם שברגע שבוצעה העברת בעלות הביטוח לא תקף.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כללים שונים לביטוח חובה ולביטוח מקיף.

בכל מקרה בטופס העברת בעלות, במקום שקונה חותם הוא מצהיר שיש לו ביטוח בתוקף על שמו.

גם אם מוכרים רכב ורוצים לעשות טובה לקונה, לא להתחייב בכלום בכתב.

לא להבטיח שום דבר לגבי המקיף ... אולי רק לגבי החובה.

שאני מכרתי את הרכב ,

הסברתי שהמקיף בכל מקרה תקף רק לשני נהגים, ולכן זה הוא לא יעזור לו בכלום.

הקונה (שלא עשה ביטוח עדיין), ביקש לפחות את החובה על מנת שיוכל להגיע הבייתה,

התעקשתי שלמיטב ידיעתי ברגע שעושים העברת בעלות החובה לא תקף יותר.

בסוף הוא נסע עם צילום של החובה (שהיה בכל מקרה ברכב) ואני הבטחתי שאבטל את החובה רק בעוד שעתיים.

אחרי שעתיים שלחתי לו הודעה שהביטוח בוטל.

חברת הביטוח ביטלה את המקיף במיידי, אבל את החובה היא הסכימה לבטל רק אחרי שהתעודה המקורית תגיע למשרדים שלהם

בדואר רשום.

שהעלתי את השאלה לגבי ביטול הביטוח בהעברת בעלות , הרי למה אני צריך לשלם על הביטוח חובה עוד שבוע

למרות שכבר העברתי בעלות והוא לא תקף??

היא ענתה שככה זה... לא חפרתי עוד כי אחרי 3 ימים הם זיכו אותי בכרטיס אשראי על שני הביטוחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכון לאסון.

אם אתם לא רוצים להיקלע לתסבוכת, אל תתנו לאף אחד לנהוג עם הצילום או המקור או עם חובה או עם ג', לא לדקה ולא לשעתיים, ולא עד שיחזור הביתה.

אדוני הנכבד, אתה קונה ממני אוטו, לא ביטוח. דע לך שהחל מהבוקר, הרכב לא מבוטח (גם לא על שמי). לא ממש מעניין אותי איך תיקח את הרכב הביתה.

להתראות ובהצלחה.

אל תסתבכו סתם.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכון לאסון.

אם אתם לא רוצים להיקלע לתסבוכת, אל תתנו לאף אחד לנהוג עם הצילום או המקור או עם חובה או עם ג', לא לדקה ולא לשעתיים, ולא עד שיחזור הביתה.

אדוני הנכבד, אתה קונה ממני אוטו, לא ביטוח. דע לך שהחל מהבוקר, הרכב לא מבוטח (גם לא על שמי). לא ממש מעניין אותי איך תיקח את הרכב הביתה.

להתראות ובהצלחה.

אל תסתבכו סתם.

כל הרכבים שקניתי, מיד הייתי שולח לסוכן ביטוח צילום רישיון, סוגר איתו עיסקה טלפונית, מקבל צילום תעודת חובה בוואטסאפ, ונוסע הביתה בראש שקט.

אחר כך הייתי מגיע אליו למשרד ואוסף את התעודה המקורית.

כשרוצים, יכולים, במיוחד בשנת 2018.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בספיריט 2008 שמכרתי בכרמיאל,

הבעלים גילה כנראה חנות מדבקות ודיטיילינג ופיצץ את הרכב בשטויות, נראית שמורה אבל מבחוץ....לפעמים מתגעגע אליה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...