Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תסכול מהתנהלות של מוסך

memilavi
שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז היום בבוקר הכנסתי את הרכב שלי לטיפול 60,000, וביקשתי במפורש שהרכב יהיה מוכן עד 13:00.

ב-12:30 מתקשרת אלי גברת נחמדה מהמוסך ואומרת לי שהאוטו בטיפול, ומכיוון שהעובדים יצאו להפסקת צהריים הוא לא יהיה מוכן עד 13:00 אלא קצת אחר כך, וחוצמזה - צריך להחליף רפידות בלם.

מכיוון שהערכתי שתידרש החלפה (הקודמת הייתה לפני 30K ק"מ) אישרתי את זה וביקשתי שתשים לי את הרפידות הנוכחיות בשקית ברכב.

עד כאן - בסדר גמור.

אבל אז שאלתי אותה בכמה זמן יתארך הטיפול בעקבות החלפת הרפידות.

שמעתי אותה קוראת לאחד העובדים, נקרא לו דוד, ושואלת אותו: "תגיד, מתי תגמרו את הטיפול אם יש החלפת רפידות"?

והוא עונה לה (אני שומע דרך הטלפון): "לא יודע, עוד לא התחלנו את הטיפול"

והיא חוזרת אלי: "תראה, אני לא יודעת בדיוק, אבל זה לא ייגמר לפני שתיים וחצי"

שאלתי אותה: "רגע, אז אם לא אחליף את הרפידות הטיפול ייגמר לפני שתיים?" (אני צריך לצאת מהעבודה בשתיים היום)

ושוב היא שואלת את דוד: "אם לא יחליפו רפידות, מתי ייגמר?"

והוא עונה לה: "זה לא משנה, זה טיפול קטן, רק חצי שעה"

והוא אומרת לי: "זה לא ישנה, בכל מקרה לא לפני שתיים"

אז שאלתי אותה: "אז למה שלא תתחילו לעבוד על האוטו מהר ותגמרו את הטיפול עצמו?"

והיא עונה: "ברור שהתחילו! הם עובדים עליו כבר מהבוקר!"

מיותר לציין שתיאמתי מראש את הטיפול והגעתי במו שסוכם ב-7:30 בבוקר.

מסתבר שמהבוקר ועד עכשיו האוטו תפס שמש בחניה (וזה במקרה הטוב. במקרה הרע הוא רכב ת"ש של העובדים)

והשיחה הזו השאירה אותי תוהה - מה צריך לקרות כדי שאפשר יהיה לסמוך על מוסך שמשאירים בו את הרכב, מתוך הנחה שאני לא רוצה להפסיד יום עבודה ולהיות בייביסיטר על האוטו ועל המוסכניק?!

מתחיל לחשוב ברצינות על התקנת מצלמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וזה בדיוק למה אני נשאר במוסך במהלך הטיפול (גם אני קובע תמיד לשעת הפתיחה).

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פעם על מישהו שהיה מביא קוד שגוי לקודן. ואז שהיו מתקשרים מהמוסך הוא ידע שהתחילו לעבוד על הרכב.

ככה הייתי עושה פעם.

לאחרונה התחלתי לטפל בגבע, אין צורך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד אמרת להם במפורש שאתה רוצה את הרכב מוכן עד 13:00 , והם החליטו להתחיל לעבוד עליו רק מ13:00 , מפתיע :roll:

ועכשוו אתה הולך לתת להם קוד שגוי, שיהיה לך בהצלחה עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב להוסיף, במידה ואתה מטפל קבוע באתו מוסך ויש לך את אותו "יועץ שירות" בכל הפעמים ונהיה סוג של "היכרות" ביניכם,

אז תהיה לך פריווילגיה לשלוט יותר בעניינים

עריכה אחרונה על ידי Ameer.86
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד עומד ליד הרכב שלי עד שהמכונאי מסיים את מלאכתו, אני בודק שכל בורג הוחזר למקומו וכמובן

מבקש לבדוק את כל החלפים.

התועלת והחיסכון הפונטציאלי אל מול הפסד יום עבודה - היא רבה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקושי יש מוסכים אמינים. כולם קומבינות. כל אחד מנסה להרוויח עוד ועוד וכל זה על חשבון הלקוחות שרובם הגדול לא מבין במכוניות וטיפולים, שם הכי קל "לעקוץ".עוד לא הייתי במוסך אחד בארץ (והייתי בהרבה) שבאמת הרגשתי וואלה, משקיעים בי, עובדים לי על הרכב ולא מנסים לדחוף לי חלקים חדשים. כמה פעמים אפילו באתי למוסך ושיחקתי אותה טמבל שלא מבין אפילו איך להדליק את המזגן. ישר המוסכניק ניסה לדבר איתי על חלקים שבכלל לא קשורים למה שביקשתי, כמובן שבאותו רגע אמרתי לו תודה ונסעתי. זה מתחיל בהמתנות ארוכות (תמיד מעבר למה שהמוסך הבטיח ולא ב5 או 10 דק' אלא בשעה שעתיים), כשאני רואה שבחלק מהמוסכים האוטו שלי פשוט עומד במשך שעה עד שמישהו בכלל ניגש אליו, ואם עוזבים את המוסך (עם כמה שאני לא אוהב לעשות את זה, אין מה לעשות, לפעמים "לדחוף" את האוטו לטיפול בזמן שאתה בעבודה ויכול לתקתק 2 ציפורים במכה אחת) אתה בכלל לא יודע אם עבדו או לא עבדו.

מרגיש זלזול בכל פעם, כאילו חלק מהמוסכים עושים לי טובה שהם מטפלים לי ברכב, וכמובן המחירים. אללה ובאללה, כל אחד דוחף מחיר משלו. לצערי הרב, מנסיוני, אני מרגיש שבחיים אסור לסמוך על המוסכניק, רק אם הוא מוסכניק קבוע במשך שנים ואתם סומכים עליו, כל השאר - ברובם הגדול, רמאים

עריכה אחרונה על ידי Maximiliano
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...