Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תסכול מהתנהלות של מוסך

memilavi
שימו לב! השרשור הזה בן 2042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי פעם על מישהו שהיה מביא קוד שגוי לקודן. ואז שהיו מתקשרים מהמוסך הוא ידע שהתחילו לעבוד על הרכב.

ועוד טוענים שקודן זה תוסף מיותר לרכב... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אחד כזה שפחות מבין במנועים ואיך לתקן אותם, כך שאני ברב הפעמים לא נשאר ליד הרכב. ב 2 מוסכי היבואן שהייתי עם הפיג'ו, תמיד היו נסיונות משונים לדחוף דברים. מאז שיש לי טויוטה, זה לא קורה. לא משנה מה, תמיד עמדו בזמנים (גם כשהגעתי פעם ב 10 וחצי ביום שישי עם אלטרנטור דפוק, יצאתי לפני סגירת המוסך).

כנראה שצריך לדעת על איזה מוסך ליפול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובעים טיפול, מגיעים בזמן לטיפול. לא מתחילים את העבודה בפרק זמן הגיוני מאז ההגעה, עוזבים את המוסך.

במה שונה מוסך מרופא שיניים, לשניהם יכול להיות בלת"מ חירום ככה שיתכן ותצטרך להמתין... כמו שאצל הרופא שיניים לא משאירים השיניים וחוזרים בסוף היום, גם את הרכב לא משאירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"רעיון" עם הקודן טיפשי. או שיעברו לרכב הבא (כי לא יחכו שבעל הרכב יענה) או שפשוט יתקשרו לבעל הרכב כדי להזיז את הרכב. לא תמיד התנעה = התחלת עבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיניים קצת מחוברות.

גם הייתי מעדיף לאבד את הרכב מאשר את השיניים.

גם אפשר לחיות בלי רכב, בלי שיניים, קשה.

גם בעיות בשיניים כואבות פיזית, בעיות ברכב, לא.

טיפול במוסך אינו תור אישי והמוסך לא מחוייב, אלא לסיים את העבודה בסוף היום.

כל ההשוואה לתור אצל הרופא - מופרכת.

מי שרוצה לשמור על הרכב, בבקשה, אבל זו בעיה שלו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להבין את הבחור/בחורה שאומרים, אני לא מבין מה עושים לאוטו שלי בכלל, אז אני לא נשאר.

יש היום אינטרנט, יוטיוב, הכול פתוח וזמין. האוטו צריך לעבור טיפול?

חיפוש קטן באינטרנט, מה טיפול כולל, איך מחליפים ומה? איך זה אמור להיראות, מה אמור לצאת מהאוטו ומה אמור להיכנס בחזרה?

נדפק אלטרנטור? -חיפוש קטן באינטרנט של מה כולל הטיפול בתקלה הזו, מה מחליפים?

לא יודע מה קורה עם אנשים היום, אני כשהלכתי לרופא שיניים לעשות עקירה כירורגית, קדם כל נכנסתי לאינטרנט, מה כוללת העקירה, איך זה נראה מהצד של הרופא?

יש מלא סרטונים על כל שטות שאפשר לדמיין.

זה פשוט חוסר אחריות, בגלל זה יש כאלו שלא מבינים איך לתדלק, איך לבדוק שמן, או איך למלא אוויר.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להבין את הבחור/בחורה שאומרים, אני לא מבין מה עושים לאוטו שלי בכלל, אז אני לא נשאר.

יש היום אינטרנט, יוטיוב, הכול פתוח וזמין. האוטו צריך לעבור טיפול?

חיפוש קטן באינטרנט, מה טיפול כולל, איך מחליפים ומה? איך זה אמור להיראות, מה אמור לצאת מהאוטו ומה אמור להיכנס בחזרה?

נדפק אלטרנטור? -חיפוש קטן באינטרנט של מה כולל הטיפול בתקלה הזו, מה מחליפים?

לא יודע מה קורה עם אנשים היום, אני כשהלכתי לרופא שיניים לעשות עקירה כירורגית, קדם כל נכנסתי לאינטרנט, מה כוללת העקירה, איך זה נראה מהצד של הרופא?

זה פשוט חוסר אחריות, בגלל זה יש כאלו שלא מבינים איך לתדלק, איך לבדוק שמן, או איך למלא אוויר.

זה נקרא לקחת אחריות, מה שלא הרבה אוהבים לעשות כאן.

אם נסעת למוסך אחרי שקראת והבנת ודפקו אותך, אין הרבה מי להאשים חוץ מעצמך.

אבל אם נסעת למוסך מבלי לדעת ודפקו אותך, האשם היחיד הוא המוסך, הוא הרי צריך לדעת מה לעשות ?!

אנשים מוכנים לשלם כסף בשביל שלא יצטרכו להחליט, שיגידו להם מה לעשות. ואם זה לא הצליח, הם לא אשמים.

## (בדיחה מתקופת הלימודים) למה שואלים את הרב כשמגיעים למבוי סתום ? בכדי שיהיה את מי להאשים אם משהו רע קרה :) ##

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רוב האנשים לא מעניין כיצד מחליפים בלמים או מאיפה מרוקנים שמן מנוע ואין להם זמן ועניין לצפות בסרטונים ביוטיוב.

שום חוסר אחריות אלא שאלה של בחירה אישית איפה לשים את כובד המשקל בחיי היום יום.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רוב האנשים לא מעניין כיצד מחליפים בלמים או מאיפה מרוקנים שמן מנוע ואין להם זמן ועניין לצפות בסרטונים ביוטיוב.

שום חוסר אחריות אלא שאלה של בחירה אישית איפה לשים את כובד המשקל בחיי היום יום.

ואצל הרופא שיניים?

ואצל הצבעי?

זה סתם עוד שיטה של הסרת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שיש לך מושג אמיתי מה רופא השיניים שלך עושה ולמה?

(ונשים בצד שרב האנשים לא היו מסוגלים להבין, גם אם היית מסביר להם...)

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מושג, כן.

ראיתי סרטונים, קראתי כתבות. איך ולמה הוא עושה זה לא ברור, אבל מה הוא עושה כל קוף יכול להבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להבחין בין מילוי אוויר בצמיגים או תדלוק ולבין הכנסת רכב למוסך.

מילוי אוויר וכדומה הן חלק מחובותיו של המשתמש והאחריות עליו בלבד.

להבדיל, אחריותו היחידה של המשתמש בהקשר של הבאת הרכב למוסך, היא לדעת מתי הדבר נדרש.

כמובן שעדיף שידע גם לברור בין המוסכים השונים (כמו בכל תחום אחר) אך ברגע שהרכב נכנס למוסך, האחריות על בעל המקצוע בלבד.

בסוף הטיפול/תיקון צריך לדעת להעריך את טיב התוצאה הסופית, למרות שלא תמיד הדבר אפשרי.

בקיצור, לנהוג ללא לחץ אויר תקין בצמיגים זה חוסר אחריות. אבל לדעת מאיזה חור מרוקנים את השמן, ממש לא.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא את כולם זה מעניין. ואפשר להבין את זה.

לא כולם נהגי מירוץ, וגם לא כולם יודעים כמה סמ"ק מנוע יש להם, ולכמה צילינדרים זה מתחלק (ומה זה לעזאזל אומר בכלל).

לא כל מי שמשתמש במחשב וכותב בפורומים יודע מה זה HTML ומה זה HTTP ומה זה הצפנה ואבטחת אתרים ואיך בונים אתרים וכו'. פשוט כי יש כאלה שמעניין אותם להדליק, לגלוש לכתוב ולעבור הלאה בחייהם.

בדיוק כמו זה שרוצה להניע, להגיע לנקודה ב', לכבות. ולהמשיך הלאה בחייו.

לא כל מי שאוהב לאכול יודע לבשל. יש כאלה שאוכל זו אהבת חייהם אבל לא יודעים להכין פסטה.

לא כל מי שנהנה ממוסיקה יודע לנגן. לא כל מי שנהנה ממוסיקה ניסה אי פעם לנגן.

תתפלא. יש אנשים (נהגים) שלא יודעים ולא ממש רוצים לדעת איך הרכב עובד. יש מפתח, יש קודן, יש פתח תדלוק והכי חשוב - יש את המס' של שגריר בעת הצורך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שאותם אינדיבידואלים לא יתפלאו שדופקים אותם.

שאותם אנשים שלא מבינים איך הדברים עובדים ולא רוצים להבין אלא רק להתלונן אחרי שדופקים אותם חזק.

זה כמו להסתכל על רשימת המרכיבים על מוצר מזון שאתה קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...