Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב דרך "ליברה"

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

קיבלתי הצעת מחיר לביטוח רכב מחברת "ליברה", ההצעה שלהם משמעותית זולה יותר מאחרים.

לא הכרתי את השם וחיפוש קצר הראה שמדובר בחברה (ולא סוכנות) חדשה דיגיטלית (אז למה לקחו פרטים והתקשרו אלי במקום לתת הצעה באינטרנט?!) ולכן המחירים שלהם נמוכים יותר.

השאלה היא:

האם מישהו מכיר אותם?

יש תובנות?

המלצות או דיס המלצות?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

קיבלתי הצעת מחיר לביטוח רכב מחברת "ליברה", ההצעה שלהם משמעותית זולה יותר מאחרים.

לא הכרתי את השם וחיפוש קצר הראה שמדובר בחברה (ולא סוכנות) חדשה דיגיטלית (אז למה לקחו פרטים והתקשרו אלי במקום לתת הצעה באינטרנט?!) ולכן המחירים שלהם נמוכים יותר.

השאלה היא:

האם מישהו מכיר אותם?

יש תובנות?

המלצות או דיס המלצות?

תודה מראש

אכן, חברת ביטוח חדשה דיגיטלית.

האתר שלהם מוכן רק בימים אילו , לכן בחודשיים האחרונים עבדו בעזרת הטלפון.

מכיוון שהם חדשים אז אין להם היסטוריה לטוב ולרע.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לקבל הצעת מחיר לקקטוס דיזל ולא היתה אפשרות לבטח במקיף.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אחרי שראיתי פרסומות שקורצות לך לבדוק מה קורה אז יצרתי קשר עם ליברה.

הם מציגים את עצמם כחברת ביטוח לכל דבר כמו איילון ודומיו.

ביקשתי ממנה ביטוח מקיף וחובה לפולו שלי, בגלל שהוא מוגדר "לצעירים" אז היא חשבה שזה רכב ספורט וחשבה להעלות לי את המחיר, אחרי שהבהרתי לה שזה רק 85 כ"ס היא הבינה קצת יותר.

לאחר שהיא הציעה לי כ-3900 (והחזר של 118 ליברות לביטוח הבא, מעין חיסכון שלהם כזה, מצחיק) על ביטוח שאני מקבל כבר ב-3500 אז אמרתי לה תודה רבה ואני אצור איתך קשר.

לאחר כ-5 שעות היא החזירה לי טלפון ושאלה אותי האם אני רוצה לעשות ביטוח והאם חשבתי על זה.

מפה לשם הבהרתי לה שסיכמנו את השיחה בכך שאם אני רוצה אני אחזור, חבל שהם לא מקשיבים ללקוחות שלהם.

אז אמרתי לה, את רוצה שאעשה דרככם? תני לי מחיר של 3400 בשביל שזה יהיה לי שווה. אמרה לי סבבה, אבל תתחייב לי שאתה לוקח את זה כדי שלא אלך סתם למנהלת שלי (אתי אלישקוב) כדי לקבל ממנה אישור. אמרתי לה שקודם תשיג ואז נראה מה יהיה.

מפה לשם היא פתאום התחילה לתת מענה לקולגה שלה ולא הייתה קשובה אליי, מבחינתי זה היה אור אדום (יכול להיות שאני טועה) והחלטתי שעדיף לא להתעסק עם אנשים כאלה.

מילא היא הייתה מבינה אותי ולא נותנת לי הרגשה כזו אז אולי הייתי ממשיך בתהליך, אבל ההרגשה היא די זולה, אולי כי הם בהתחלה שלהם ועדיין לא ממש מקצועיים וקשובים ללקוחות.

אולי זה הזמן בשביל לקבל מחיר, אי אפשר לדעת, אבל מצד שני אם חלילה יקרה משהו, לא ניתן יהיה לדעת מה השירות שתקבל.

אני מקווה שיהיו להם מתחרים ויהיה שינוי בענף והמחירים והגישות ישתנו לטובה ואנשים שנוסעים פחות וזהירים יותר יקבלו מחירים טובים ונמוכים לעומת אנשים אחרים.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לאחרונה גם חידשתי את ביטוח הרכב ודיברתי איתם, ההצעה שלהם הייתה מהיותר יקרות שקיבלתי - חזרה אלי נציגה טלפונית כשעה לאחר שקיבלתי הצעה באתר, שאלו אותי איזה מחירים קיבלתי וכשאמרתי את המחיר שנמוך במעל 1000 שקלים אמרו לי שאין מצב ואף אחד בעולם לא יכול לתת מחיר כזה ושהם בטח מרמים אותי.

הצורת דיבור של הנציגה לא הייתה נעימה ונתנה תחושה שהיא חיה באיזשהו סרט שהם הכי זולים בשוק והכי טובים בשוק וכל המתחרים- מי הם בכלל?! וזאת למרות שהם רחוקים מאוד מלהיות במקום בכלל שהם יוכלו להתגאות במשהו שהרי הם נולדו רק לפני יומיים.

מספר חברים לעבודה גם בדקו הצעות באתר, כל ההצעות למעט אחת היו יקרות יותר בהשוואה למה שהם משלמים היום שזה קצת מפתיע, כנראה שאין פה איזה שוס גדול.

דווקא חברת GO שגם היא חדשה (הכשרה בפועל) נתנו לי את ההצעה הטובה ביותר, אחרי שהתלבטתי (ביטוח דיגיטלי זה חדש ומרתיע קצת) השיחה עם הנציג שלהם שהיה שירותי מאוד הובילה לסגירה, אחרי השיחה גם התברר שיש הטבה למחזיק כרטיס אשראי CAL שנותנת חודש ביטוח מתנה וחותכת את ההשתתפות עצמית בחצי (400 שקל בלבד).

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מהשניה האחרונה:

הנציגה של ליברה התקשרה שוב כדי לבדוק האם אני מעוניין, זאת לאחר שאמרתי לה שאני לא מעוניין ושאני אחזור אליהם.

כאילו באמת, מה קורה? או שכן או שלא, למה אנשים לא מקבלים תשובה של "לא" כמו שהם מקבלים תשובה של "כן".

בשניהם אני ברור באותה המידה, פשוט כל תשובה פונה לדרך אחרות (מדעי המחשב, מצטער)

חבל שככה התנהלות הראשונית מתבצעת, זה באמת לא מקדם אותם, וככה גם אמרתי לה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

היום קיבלתי מהם הצעת מחיר לביטוח טויוטה קורולה 2007 שברשותי.

חובה +מקיף ב 2950 שח

+ החזר 89 שח בסוף התקופה.

בכל חברה הביטוח האחרות הצלחתי להגיע ל 2700 שח חובה + צד ג.

האמת דיי קורץ לי לעשות מקיף, לא שהיייתי חושב על זה אלא אם כן המחיר היה כל כך צמוד. השאלה אם הם חברה נורמלית, ואיפה הקאצ'?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו חברה חדשה וככזו זה הגיוני שהיא תיתן מחירים אטרקטיביים בתחילת הדרך כדי למשוך לקוחות. כחברת ביטוח יש עליה פיקוח ע"י הממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון. תסיק מסקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בGO כשלושה חודשים, הייתי צריך לבצע שינוי קטן בפוליסה לפני מספר ימים והמענה הטלפוני ורמת השירות מעולים.

בפועל מדובר במעין שלוחה של "הכשרה", מבחינת תנאי הפוליסה אין שום דבר חריג ומקווה שאמשיך לשלם ביטוח בלי להפעילו עוד שנים רבות כדי לא לדעת מה טיב השירות במקרי תביעה.

אגב, מחזיקי כרטיס אשראי כאל יש הטבה של חודש נוסף חינם ו50% הנחה על השתתפות עצמית.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

בדקתי עכשיו גם ליברה וביחד עם הגבלת קילומטרים של 9000 בשנה יצא לי סכום זול בצורה הזויה ביחס להצעה מהביטוח הקיים שלי, הפרש של 700 שקל!

הם חדשים אז אני מנחש שאין הרבה חוות דעת בנוגע למה שקורה איתם בזמן תביעות אבל עם כזה הפרש זה מאוד מפתה אותי לעשות שם וכנראה שזה מה שאעשה.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

בדקתי עכשיו גם ליברה וביחד עם הגבלת קילומטרים של 9000 בשנה יצא לי סכום זול בצורה הזויה ביחס להצעה מהביטוח הקיים שלי, הפרש של 700 שקל!

הם חדשים אז אני מנחש שאין הרבה חוות דעת בנוגע למה שקורה איתם בזמן תביעות אבל עם כזה הפרש זה מאוד מפתה אותי לעשות שם וכנראה שזה מה שאעשה.

מה דעתכם?

הגבלה של 9 אק״מ בשנה? זה טוב אולי לרכב סופשים.. ברור שזה יוזיל.

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רכב לסופ״ש, זו נסועה שמתרכזת בעיקר בעיר זה הכל. הרכב זוכה לשימוש יומיומי ואני מכיר רכבים עירוניים שעושים פחות מזה.

ויופי שהמחיר מוצדק לנסועה כזו אבל הבעיה היא שבחברות אחרות שבדקתי או שהייתי בהן אין בכלל אופציה שכזו ואני משלם מחיר ביטוחי מלא ללא תלות בקילומטראז׳, זה שהם מאפשרים לי אפשרות בחירה שכזו זה דבר מעולה.

עוד דבר מעולה בליברה שזה במיוחד טוב לרכבים שנוסעים הרבה בעיר וללא חנייה פרטית (המצב שלי) זה שאם הרכב נדפק בחנייה (ולא חסרים מקרים שבנאדם קם בבוקר ורואה מכה חזקה שהרכב שלו ספג במהלך הלילה ע״י איזה אידיוט) ניתן לתבוע אותם לתיקון ללא עלייה בפרמיה.

מבחינת תנאים זה ללא ספק הביטוח שהכי מתאים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם מגבלה של 9,000 לשנה , זה לבדוק את האותיות הקטנות?

מה קורה עם אחרי 6 חודשים עשית 5,000 (ככה יצא כי היו 2 נסיעות חריגות שלא יחזרו בחצי השני של השנה)

ואז היה מקרה שצריך את הביטוח?

האם הביטוח תופס? או שהחישוב של 9,000 לשנה הוא בעצם 750 לחודש ואסור לחרוג מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...