Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלמה סיקסט או אוויס

Nati Malka
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט מי יותר אמין?

בשלמה מציעים אחריות לשנה עם רשימת מכלולים והשתתפות עצמית של 450 שח.

ואילו באוויס מציעים שנה על גיר ומנוע.

המחיר פחות או יותר אותו מחיר של קיה ספורטאז מליסינג 2015.

כל שאר המתחרים מציעים הורדה על ליסינג של 8 עד 10 אחוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תלוי בהרבה דברים, מה המצב המכאני של 2 הרכבים? מה הנסועה שלהם ביחס לרכב מהשוק הפרטי?.

2 החברות לרוב מטפלות במוסכים שלהן ולא במוסך המורשה(כי במוסך שלך הכל זול - גם הכוח אדם וגם אתה מבטיח שימוש בחומרים הזולים והגרועים ביותר, זה רכב חדש - הרכב יסע, הבלאי שזה יגרום לא מעניין - הוא יפול על מי שיקנה את הרכב מליסינג) - האם זה המצב במקרה הזה?.

פרטים על הרכבים יתנו לך תשובה הרבה יותר אפקטיבית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלמה מציעים רכב עם 50k קילומטר ב78.5 אלף.

באוויס מציעים רכב עם 70 אלף קילומטר ב74k.

השאלה היא מי יותר אמין? ההבדלים במחירים משמעותיים יחסית, ועל פי התגובות בפורום בשלמה האחריות היא לא בדיוק אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, באוויס גם מוכנים להוציא היסטוריית טיפולים ולהגיד באיזה חברה הרכב היה ותוצאות הבדיקה שלהם מודפסות.

בשלמה מוכנים פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה שאוויס עשו לא שווה את הנייר שהיא מודפסת עליו, היא מוזמנת ואתה צריך לקחת לבדיקה משלך במכון לבחירתך בכל מקרה.

בהיסטוריית הטיפולים אתה רואה האם הרכב טופל במוסך הבית של אוויס או במוסך מורשה של היבואן? אתה רואה דברים חריגים בהיסטורייה של הטיפולים?.

הסתכלת פיזית על המכוניות או רק על טפסים במחשב?.

בכל מקרה, אתה צריך להשוות את המחיר של חברות הליסינג לשוק הפרטי - האם ההפרש בין מה שמבקשים בשוק הפרטי על רכב פרטי משמעותי ביחס על הבחירה ברכב ליסינג?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לאויס יש מוסך אחד והוא נמצא בלוד.

במוסך הישן לא היו הרבה עמדות ולכן יכולת הכנסת הרכבים לטיפול מוגבלת לכן מרבית כלי הרכב מטופלים מוסכי חוץ.

מאז שUMI קנתה אותם חלק מהטיפולים השוטפים מתבצעים במוסכים שלהם.

ישנם גם חלק גדול מכלי הרכב שמבצע טיפולים אך ורק במורשה.

למיטב ידיעתי בשלמה מטפלים רק במוסכי הבית שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לאחריות ולמכוניות הספציפיות, היו לי בעבר רכבי ליסינג של שלמה ושל אוויס והשרות של אוויס היה טוב בהרבה, מה שאומר גם שהם כפי הנראה טיפלו טוב יותר בכלי הרכב שלהם.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוויס טוענים כי הם מטפלים במוסכים מורשים. אך לאו דווקא של קיה בקיה או סובארו בסובארו.

בשלמה, הם טוענים כי הרכב לא מטופל במורשה. אין לי מושג איפה הוא מטופל. וברור שאני לוקח לבדיקה עצמאית אין בזה ספק.

גם השיטת מכירה טיפה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה שאוויס עשו לא שווה את הנייר שהיא מודפסת עליו, היא מוזמנת ואתה צריך לקחת לבדיקה משלך במכון לבחירתך בכל מקרה.

בהיסטוריית הטיפולים אתה רואה האם הרכב טופל במוסך הבית של אוויס או במוסך מורשה של היבואן? אתה רואה דברים חריגים בהיסטורייה של הטיפולים?.

הסתכלת פיזית על המכוניות או רק על טפסים במחשב?.

בכל מקרה, אתה צריך להשוות את המחיר של חברות הליסינג לשוק הפרטי - האם ההפרש בין מה שמבקשים בשוק הפרטי על רכב פרטי משמעותי ביחס על הבחירה ברכב ליסינג?.

לא מדוייק.

בבדיקה שעשיתי לשברולט אורלנדו, הממצאים היו תואמים לבדיקה של אוויס.

יחד עם זאת לא הייתי מוותר על בדיקה פרטית.

לדגמי שברולט עם פחות מ 100K קמ, הם נותנים אחריות מקיפה יותר מאשר גיר ומנוע,

אבל גם מוגבלת ולא מכסה כל דבר. כמו בולמים לדוגמא.

השתתפות עצמית 490 שח כולל מעמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוויס עדיפה על שלמה סיקסט אבל,כדאי אולי לבדוק גם באלבר/הרץ מה יש להם להציע.

8-10% לרכב ליסינג לשעבר- לא הנחה די אטרקטיבית לטעמי אבל זה רק אני.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...