Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מקיף - אשמח לחוות דעת

שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה כדאי לדרוש?

להוריד כדי לחסוך, או להוסיף כדי להגן עליי?

תודה! :)

הרכב הוא אופל קורסה

‏‏לכידה.JPG2017

עריכה אחרונה על ידי danezeq

www.allset.co.il אול-סט - שילוט. הכוונה. הסברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסטטוס שלך מבחינת גיל וותק בנהיגה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג חדש/צעיר- אם לא אחד משניהם או שיש לך ותק ביטוחי של יותר מ 3 שנים/אין לך תביעות 3 שנים אחורה זה יקר.

לפי התעריף המקורי אני חושב שאתה נהג חדש/צעיר ואם זה כך, המחיר בסדר,אפשר לקבל עוד הצעות.

אפשרות אחרת- לא היית מבוטח מעולם במקיף.

לא כתבת איזו שנה הרכב- לא חייב לבטח בביטוח מקיף כל רכב ואפשר להסתפק בצד ג' (אני אישית מעדיף מקיף אפילו עשיתי ברכבים בני 9 אבל לא בכל מחיר).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא 2017

אני לא נהג חדש או צעיר. יש לי רישיון מ2002. יש היעדר תביעות אבל לרכב שלא היה בבעלותי אלא בבעלות ההורים והיה מבוטח על כולם, ללא ציון שמי. העברתי להם את ההיעדר התביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הבעיה:אין לך רקורד כלל- מבחינת הביטוח אתה מבוטח חדש כי אין אישור העדר תביעות על אף שלא היו לך כאלו בפועל. תקווה שהפוליסה של הוריך תספיק-לי זה הספיק לפני כ 14 שנים במקרה דומה (הסוכן המשותף דאז של אבי ושלי לקח את המקיף של אבא שלי והשתמש בו כ"בטוחה"- סיכון שלקח-להגיד לך שכל סוכן יקח את הסיכון ? לא בטוח..).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה צודק. בסופו של דבר הם ביקשו מסמך העדר תביעות של 3 שנים האחרונות של הרכב שבו נהגתי של ההורים וזה הספיק להם.

עכשיו אני מחזיר את השאלה הראשונית: יש משהו שכדאי לנסות לשפר בביטוח? גובה השתתפות עצמית וכ'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לקבל הצעה בחברת ליברה ביטוח. חברה חדשה שאמורה להיות זולה יחסית.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...