Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לשיפוצניק באזור חיפה

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 2048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לבצע בדירתי ריענון הכולל תיקון פגמים בקיר שהצטברו עם השנים וחידוש צבע- חלקו רגיל וחלקו כנראה קצת יותר מורכב (לא מאוד) במקומות מסוימים.

אני יודע, עקרונית אפשר לאט ולבד, אולם מסיבות שונות אעדיף שאיש מקצוע יעשה זאת.

לא איתרתי אחד שאני יכול לסמוך עליו לצערי, בפרט כאשר מדובר בדירה מאוכלסת אשר זקוקה למידה של רגישות בשל כך.

אודה להמלצה חמה לשיפוצניק באזור חיפה- הגון ומקצועי.

בתודה מראש,

בן

עריכה אחרונה על ידי benj

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה כמובן, למרות שאני לא שקט שזה ייצג נאמנה את בעל המקצוע- אני טועה? גם הסיפור של מדרג לא מעלה מבחינת בעל המקצוע את המחיר?

ההעדפה שלי היא תמיד לקבל המלצה ישירה ממישהו מרוצה.

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, בסופו של דבר אתה מחפש בסך הכל צבעי, אז זה לא משהו כזה מסובך.

היתרון בבעלי המקצוע של מדרג לאורך השנים שהשתמשתי באתר זה שהם מנסים מאוד שתצא מרוצה. כי כולם ייראו אחר כך מה דעתך על השירות והעבודה שלהם.

מדרג מתקשרים ומבקשים חוות דעת אחרי כמה ימים ושוב אחרי כמה שבועות לוודא שלא צצה איזו הפתעה.

לכן לדעתי הסיכוי שחוות הדעת של עשרות או מאות אנשים על בעל מקצוע מסויים יותר משקפות את המציאות מאשר איזה אדם אחד ספציפי מרוצה.

לגבי המחיר - אני לא יודע מה לומר לך. כי אולי לפעמים ההצעה המקורית יקרה יותר, אבל לעומת זאת אף פעם לא נתנו לי הצעה של X בטלפון ודהם באו הם התחילו - לא לא לא. זה יותר יקר.

וזה כן קרה לי עם בעלי מקצוע אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על הקבלן שעשה לי שיפוץ ענק בדירה, בד"כ הוא לוקח עבודות גדולות אבל הוא כבר עשה עבורי עבודות יותר קטנות בדירה של אמא שלי ככה שכדאי לבדוק.

אמינות והגינות שלא נתקלתי אצל הרבה בעלי מקצוע. שיפוץ מקיף זה כאב ראש ענקי אבל החלק שלו בעבודה היה החלק שהייתי הכי שקט ורגוע לגביו.

052-4580011 הישאם. הוא עובד הרבה באיזור הכרמל.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
תשמע, בסופו של דבר אתה מחפש בסך הכל צבעי, אז זה לא משהו כזה מסובך.

היתרון בבעלי המקצוע של מדרג לאורך השנים שהשתמשתי באתר זה שהם מנסים מאוד שתצא מרוצה. כי כולם ייראו אחר כך מה דעתך על השירות והעבודה שלהם.

מדרג מתקשרים ומבקשים חוות דעת אחרי כמה ימים ושוב אחרי כמה שבועות לוודא שלא צצה איזו הפתעה.

לכן לדעתי הסיכוי שחוות הדעת של עשרות או מאות אנשים על בעל מקצוע מסויים יותר משקפות את המציאות מאשר איזה אדם אחד ספציפי מרוצה.

לגבי המחיר - אני לא יודע מה לומר לך. כי אולי לפעמים ההצעה המקורית יקרה יותר, אבל לעומת זאת אף פעם לא נתנו לי הצעה של X בטלפון ודהם באו הם התחילו - לא לא לא. זה יותר יקר.

וזה כן קרה לי עם בעלי מקצוע אחרים.

גם מניסיוני דרך אתר מידרג לא נפלתי אף פעם. אפילו הופתעתי מהיחס והמחיר.

הבעיה להשיג את המדורגים גבוה.

שכנעתם אותי לבדוק את מדרג, הבעיה היא שמשום מה בחיפה, אין המון מדורגים וגם לא הרבה חו"ד - לינק ועוד לינק לגבי שיפוצניקים. זה מספיק? עם מי להתחיל? מה אני צריך - צבאי או שיפוצניק? אולי אני מחפש לא נכון?

אני יכול להמליץ לך על הקבלן שעשה לי שיפוץ ענק בדירה, בד"כ הוא לוקח עבודות גדולות אבל הוא כבר עשה עבורי עבודות יותר קטנות בדירה של אמא שלי ככה שכדאי לבדוק.

אמינות והגינות שלא נתקלתי אצל הרבה בעלי מקצוע. שיפוץ מקיף זה כאב ראש ענקי אבל החלק שלו בעבודה היה החלק שהייתי הכי שקט ורגוע לגביו.

052-4580011 הישאם. הוא עובד הרבה באיזור הכרמל.

אני ממליץ לך על ברוך, אני לוקח אותו לעבודות כאלה אצלי, הוא אמין, נותן שירות מצוין, והמחיר מאוד הוגן.

0523921071

פנה אלי אני יכול לעזור לך גם במוצרים

0504070969 לירוי

תודה לכולכם, אפנה בפרטי.

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...