Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון FR ידנית. שמועות על דגם חדש ב2019?

Oren Sela
שימו לב! השרשור הזה בן 2063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים.

אני שוקל כבר תקופה ארוכה לרכוש לאון חדשה.

בהתחלה רציתי ללכת על הדגם הרובוטי.

אך לאחר חפירה בפורומים דיי ירד לי החשק בגלל אמינות הגיר, ובחודשים האחרונים התחיל לי געגוע מוזר ולא מוסבר לחזור לנהוג ברכב ידני (לא נהגתי כבר עשר שנים ברכב ידני, אך החוויה עדיין זכורה לי לטובה).

אנחנו (אישתי ואני) נוהגים לטייל המון בארץ. וטיולים לצפון ולדרום כמעט כל סוף שבוע. מחפש מהרכב בעיקר כיף ובטיחות. אך גם פרקטיות לעתיד הקרוב.

יש לציין שאני מהאנשים שמחזיקים רכב מעל 7 שנים בממוצע ואין לי שום דחף להחליף רכבים כמו לרוב האנשים כל שלושה שנים.

יש לנו רכב נוסף בעל גיר אוטומטי ומאוד משעמם בבית שישרת את אישתי בעיקר.

מה שיקבע אם אני ארכוש את הרכב עכשיו או בשנה הבאה זה השמועות לגבי דגם חדש שאמור לצאת שנה הבאה.

1. האם יש למישהו מידע לגבי התוכניות של סיאט לשנה הבאה?

2. האם יש אופציות טובות יותר לרכב מהנה בתקציב של לאון FR 1.4? (עד 140 אלף)

תודה רבה חברים.

אני קורא סמוי בפורום כבר כמה שנים והחלטתי סוף סוף להצטרף לקהילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה סיאט מתכננים לעתיד, אבל זה נראה שהדגם הנוכחי מאוד מוצלח..

אני עדיין הייתי מציע לך בגלל שיש לך משפחה לקחת סיוויק 1.5 ידנית, יש לך 2 דלתות נוספות, בלאון הידנית היא רק לגרסת ה3 דלתות, ולא מרווחת בפנים כמו הסיוויק.

וגם סיוויק הידנית נוסעת חזק יותר ככה שעוד בונוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיווק של הדור החדש יחל בשנה הבאה - אלו לא שמועות :)

נראה שמנוע ה-1.8 TSI יפנה את מקומו לטובת 1.5 TSI בהספקים שונים (עשויה להיות גרסה עם 200 כ"ס).

לדעתי שווה לחכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת גירסאת ה3 דלתות הידנית באה עם חבילת האבזור FR ועם אבזור לא רע בכלל(חוץ הבטיחותי - שזה חבל).

אפילו ה5 דלתות עם המנוע החלש דווקא מיובאת עם אבזור לא רע בכלל(גג פנורמי וכו') - את האמת בלאון עד עכשיו היבואן שיחק אותה ברמת הגימור(שוב, חוץ מהביטיחותי - שזה אבל גם תקף לרמות הגימור הגבוהות), מקווה שיושלם האבזור הביטיחותי ולא יורע האבזור הרגיל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נשים שנייה את הלאון בצד, הרי אמרת שאתם מטיילים הרבה. אם אתה לא חייב רכב חדש, למה לא לקנות משהו בסגנון פורסטר/xv ? אמנם לא גיר ידני אבל הרכבים מהנים מאוד ויש להם יכולות שטח קלות. תנוחת הנהיגה שונה לגמרי מהלאון והראות טובה מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפוי לצאת דגם חדש שנה הבאה ושנה לאחר מכן דגם היברידי.

לשאלה השנייה שלך בידני הייתי מציע את הסיוויק 1.5 טורבו.

לא יודע מה סיאט מתכננים לעתיד, אבל זה נראה שהדגם הנוכחי מאוד מוצלח..

אני עדיין הייתי מציע לך בגלל שיש לך משפחה לקחת סיוויק 1.5 ידנית, יש לך 2 דלתות נוספות, בלאון הידנית היא רק לגרסת ה3 דלתות, ולא מרווחת בפנים כמו הסיוויק.

וגם סיוויק הידנית נוסעת חזק יותר ככה שעוד בונוס

השיווק של הדור החדש יחל בשנה הבאה - אלו לא שמועות :)

נראה שמנוע ה-1.8 TSI יפנה את מקומו לטובת 1.5 TSI בהספקים שונים (עשויה להיות גרסה עם 200 כ"ס).

לדעתי שווה לחכות.

לפי התנהלות היבואן עד היום הדגם הידני שיביאו ללאון יהיה בטח בגרסה הלא מאובזרת הבסיסית נכון?

את האמת גירסאת ה3 דלתות הידנית באה עם חבילת האבזור FR ועם אבזור לא רע בכלל(חוץ הבטיחותי - שזה חבל).

אפילו ה5 דלתות עם המנוע החלש דווקא מיובאת עם אבזור לא רע בכלל(גג פנורמי וכו') - את האמת בלאון עד עכשיו היבואן שיחק אותה ברמת הגימור(שוב, חוץ מהביטיחותי - שזה אבל גם תקף לרמות הגימור הגבוהות), מקווה שיושלם האבזור הביטיחותי ולא יורע האבזור הרגיל.

אם נשים שנייה את הלאון בצד, הרי אמרת שאתם מטיילים הרבה. אם אתה לא חייב רכב חדש, למה לא לקנות משהו בסגנון פורסטר/xv ? אמנם לא גיר ידני אבל הרכבים מהנים מאוד ויש להם יכולות שטח קלות. תנוחת הנהיגה שונה לגמרי מהלאון והראות טובה מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קודם כל תודה על התגובות.

נהגתי בלאון של חבר מבציר 16. והבנתי ממנו ודרך האתר שהלאון הנוכחית מגיע עם המובילאיי. שזה מבחינתי דיל ברייקר.

הסיוויק עם המנוע 1.5 נראת מעניינת מאוד וכניראה השבוע אזמין נסיעת מבחן. אולי היא תפתיע אותי מאוד למרות שאני לא מצליח להחליט אם אני אוהב את העיצוב או לא. במידה ולא אתרשם אחכה כבר לשנה הבאה בתקווה שהלאון תגיע עם מערכות בטיחות מקוריות ובלי מובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר פורום שיתף לא מזמן התכתבות בצ'אט עם נציג של צ'מפיון.

הנציג מסר שהחל מ-2019 יגיעו דגמים עם מערכות בטיחות אקטיביות נוספות.

יש סיכוי שגם הלאון תקבל בקרת סטייה מנתיב שתייתר את ההתקנה המקומית של מובילאיי 630..

אם אתה אוהב את רכבי קונצרן VAG, אז שנה הבאה הולכת להיות מעניינית עם הגעת הדור החדש של הגולף והלאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר פורום שיתף לא מזמן התכתבות בצ'אט עם נציג של צ'מפיון.

הנציג מסר שהחל מ-2019 יגיעו דגמים עם מערכות בטיחות אקטיביות נוספות.

יש סיכוי שגם הלאון תקבל בקרת סטייה מנתיב שתייתר את ההתקנה המקומית של מובילאיי 630..

אם אתה אוהב את רכבי קונצרן VAG, אז שנה הבאה הולכת להיות מעניינית עם הגעת הדור החדש של הגולף והלאון.

תודה רבה חבר.

הרכב מאוד מרשים ומאוד מהנה לנהיגה. ובגרסה הידנית אני לא אפחד על הגיר וכל קפיצה קטנה תקפיץ לי גם את הלב. או את הכיס בעדית הקרוב. הבנתי שהטיפולים יקרים מאוד בגיר הרובוטי.

בכל מקרה כמו שאמרתי כניראה אני אקח השבוע את הסיוויק 1.5 לנסיעת מבחן. למרות שהעיצוב של הלאון קוסם לי הרבה יותר.

ומאוד חשובה לי איכות ההרכבה ששם ניראה שהסיוויק נופלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה. איכות ההרכבה מצויינת. לי יש שנתון 12, לחבר מהעהודה יש חדשה! אם כי אוטומטית. וההרכבה אצלו מצוינת. הכל במקום, מהודק, ומחומרים משובחים. חובבי ליטוף הדבורד לא יתאכזבו, וסביר להניח שגם אתה. צא לנסיעץ מבחן ותבין

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התנהלות היבואן עד היום הדגם הידני שיביאו ללאון יהיה בטח בגרסה הלא מאובזרת הבסיסית נכון?

דוקא בלאון, ה-1.4 FR הידנית נמכרת בכמות יותר גבוהה מה-1.2 הידנית הבסיסית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל פה בפורום בסטטיסטיקה, הצורה חדשה של הלאון FR 1.4 עם 150 כ"ס, תכלס, לא נמכרת יותר מידי (לפחות ב2018) נראה לי שעד יוני נמכרו 400 או משהו כזה, לא יודע למה, האלה אם כן 400/500 בחצי שנה זה נקרא "הרבה", אבל כן נמכרת קצת יותר מ ה1.2 בכל זאת.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...