Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כסף תמורת אוטו גרוטאה

aloni002005
שימו לב! השרשור הזה בן 6266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזה הרגע אני קורא כי המשרד לאיכות הסביבה אישר בשיתוף משרד האוצר את חוק

"כסף תמורת גרוטאה" שייושם בקרוב,ולפיו בעל רכב ישן שאינו חפץ ברכבו יפוצה בסכום של

עד 3000K.

ואני שואל-מאיפה זה נפל עלינו,רק זה חסר לנו.מה לא יעשו ראשי המדינה שלנו על מנת

לנפח עוד קצת את הכיס שלהם בכדי שעוד ועוד אנשים יקנו קרטונים בניילונים?

הסבירות שאדם המחזיק רכב בחנייה במשך שנים יפוצה בסכום שכזה לא מבשר לנו

ולרכבים אותם אנו מחפשים טובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

3000K ש"ח זה המון כסף למכונית! במיוחד אם היא לא נוסעת.. :roll:

:wink:

מה הסיכוי שניתן יהיה לקנות את הרכבים המושבתים לאחר שיגיעו ליידי המדינה?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיכוי-משם היא הולכת הישר לגריטה לשמחתם הרבה של המפוטמים היושבים בכנסת

וחושבים איך לסחוט עוד את האזרח.

נוסף לזה עוד יתברר שעל ה3000K הם יגבו גם מס כמו שהם אוהבים:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין....:? אכלנו אותה... או שכל בעל גרוטאה, שעמדה לו שנים, ירצה עכשיו יותר מ-3K עבורה- הרי למה לא?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק אני מסתכל על חצי הכוס המלאה?

1. יותר חניה לכולנו

2. פחות רכבים המהווים מפגע בטיחותי חמור (שנוסעים, אבל בקושי) בכבישים

3. פינוי גרוטאות משדות/שטחים פתוחים

ואם, כתוצאה מכך יעלמו אט אט כל הרכבים הישנים (והגרועים - לא הקלאסיקות השמורות) אז נהנה גם מ:

4. יותר רכבים חדשים ובטוחים יותר בכבישים

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסון לאספני הרכבים!!!

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שזה לא סימן לבאות!!!

אם הם מחוקקים חוק כזה עכשיו ,זה עניין של זמן עד שהם יתחילו להתעלק

עלינו,בעלי הרכבים הנוסעים-הלוואי ואני טועה.

רק המחשבה כמה כלי רכב הולכים להיגרס עושה לי כאב לב גדול.

בשביל סכום כזה אני לא רואה הרבה אנשים שישארו אדישים!

אין למדינה הזאת סוף לחוקים דביליים,שמוציאים את הכיף לחיות בה-חוק מוטורי

לוקח להם מאתיים שנה,אבל חוקים מסוג זה קמים בשליפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל סכום כזה אני לא רואה הרבה אנשים שישארו אדישים!

אין למדינה הזאת סוף לחוקים דביליים,שמוציאים את הכיף לחיות בה-חוק מוטורי

לוקח להם מאתיים שנה,אבל חוקים מסוג זה קמים בשליפה.

מתי זה אי פעם היה כיף לחיות במדינה הזאת? כנראה פספסתי את התקופה ההיא.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק אני מסתכל על חצי הכוס המלאה?

1. יותר חניה לכולנו

ואם, כתוצאה מכך יעלמו אט אט כל הרכבים הישנים (והגרועים - לא הקלאסיקות השמורות) אז נהנה גם מ:

רק אל תשכח, שכל "רכב קלאסי" היה פעם "גרוטאה בת 20" שאף אחד לא רצה, וזה, שהיא שרדה, וזה, שהיא הפכה ל"רכב קלאסי", זה רק בגלל שהיה מי שיציל אותה בזמן מגריטה! אז, אם עכשיו נזרוק כל ה"גרוטאות", בסוף בעתיד לא יישארו לנו "קלאסיות המודרניות"! חשבת על זה? -ובכלל, שמעת על המשפט "לא רובה הורג, אלא היד שמחזיקה אותו"? -אז, לא ייפתרו כל הבעיות התחבורה בארץ ע"י כך, שייתנו 3000 ש"ח עבור מכונית הישנה! הלוואי, אבל בחלום בלילה! ומה, לעזאזל, יעזרו 3000 ש"ח למי שמחזיק "גרוטאה"??? להחליף אותה ב"גרוטאה" אחרת, רק שנה מעל??? אוי, באמת!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יותר חניה לכולנו

1- כמה חנייה תופסים כבר רכבים ישנים שלא במצב נסיעה ? בעיית החנייה היא ממש לא בגלל אותם רכבים. זה לא יפתור שום בעיית חנייה, וגם כמות החנייה שתיתפנה (אם בכלל) היא מיזערית (כמה רכבים שהם לא במצב נסיעה אתה רואה כאשר אתה מחפש חנייה בתל אביב ?).

2- רכבים שמהווים מפגע בטיחותי בגלל מצבם הם לא אותם רכבים מהסוג שמישהו יתן אותם למדינה תמורת 3000 שקל (בד"כ הם לא יהיו בכלל במצב נסיעה), רכב שמהווה מיפגע בטיחותי יכול להיות כל רכב (גם משנת 2005) שהנוהג בו לא מודע למצב הצמיגים או למצב הרפידות בלם שלו. רכב אספנות שנוסע ומתוחזק ע"י מישהו ברוב המיקרים נמצא במצב מצויין וממש לא מהווה סיכון בטיחותי, אפילו להפך (תאמין לי שאם כל האנשים היו נוהגים ברכב שלהם כמו שאני נוהג כאשר אני נוהג באופל רקורד היו הרבה פחות תאונות).

3- בדיוק כמו 1, זה ממש לא מפריע, עדיף שאותה גרוטאה תשכב שם עד שמישהו יבוא וישפץ אותה, במקום שהמדינה תשמיד אותה.

4- אתה חושב שמישהו לא קונה רכב חדש בגלל שיש לא גרוטאה שוכבת בחצר ? זה לא קשור אחד לשני.

מה שהדבר הזה יעשה זה רק יפגע בשוק רכבי האספנות בישראל בצורה קשה. יהיה הרבה יותר קשה להסיג רכבים ישנים, חלקים, כל מה שקשור ברכבי אספנות. חבל, חבל מאוד.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, אם אינני טועה, לפחות במקור דובר היה אך ורק על הרכבים שנוסעים - כלומר, אלה שיש להם רישיון בתוקף! אף אחד כנראה לא ייתן את ה3K המסכנים האלה לכל פלצן, שיילך בשדה, ימצא חתיכת פח רקובה ויחליט שזה האוטו הישן שלו והוא מחזיר אותו תמורת הכסף! ככה, שבינתיים עוד יש לנו תיקווה, לפחות אם הם לא שינו את זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האסקורט שלי קניתי שניה אחרי שנסגרה עסקה בין הבעלים הקודמים לסוחר ברזל על מנת להציל פיסת הסטוריה מתעשית הרכב הישראלית...

(למי שלא הבין "לקחתי" ,את האסקורט לסוחר ברזל, "מהידיים"!!!)

אולי אפשר להציע שאת כל "המפגעים הסביבתיים" יאספו למגרש שבו הם ימכרו במכירה פומבית לכל דורש שיתחייב לשפצה ולהחזירה לימים עברו...

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מאיפה לעזאזל האדיוטים האלה בכנסת מנפיצים את החוקים המחורבנים האלה

פשוט בושה החוקים במדינה הזאת.

החוקים האלו לא יחודיים לישראל.

בסין ויפן למשל, לאחר שלוש-ארבע שנים הרכבים נקנים ע"י המדינה ונמכרים למדינות אחרות או שהם מפורקים ונשלחים בתור חלקים לכל מדינה שתחפוץ בהן.

ככה שאנחנו זוכים להמון חלקים במחיר זול יחסית.

אבל החוק הזה לא מתאים לישראל.

מאחר ומי שמחזיק רכב מייושן זה או מאילוצים כלכלים או מחיבה לרכב. מה יעזרו לו 3000K לעומת הערך הרגשי לרכב?

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן בדיוק תפקידו ופועולו של מועדון החמש .

למנוע כי בעתיד יוטלו עלינו גזיקרות נוראיות ומכבידות על ההובי הנפלא שלנו .

תצטרפו למועדון ובכך תגדילו את כוחו ויכולת ההשפעה שלו לטובת כולנו .

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...