Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חולצות טי שירט איכותיות לגבר היכן?

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :)

הלכתי לקניון במטרה למצוא חולצות טי שירט נורמליות או שלא נכנסתי לחנויות המתאימות

או שהסחורה על הפנים. H&M חולצות לא משהו+דלתא שבעבר הייתי קונה אצלהם חולצות שהיו לא רעות בכלל גם כן לא אותו הדבר כמו פעם.

לבסוף יצאתי ביידים ריקות ללא כלום.

היכן ניתן לקנות חולצות טי שירט באזור המרכז שהן נראות טוב ולא משהו זבל?

אני יודע שהלכתי לחנויות לא משהו לכן אשמח להמלצות.

תודה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחסן היבואן בב"ב, חנויות "אמפוריום" בקניונים.

אל תצפה לאותו טווח מחירים כמו בחנויות שביקרת בהן, אבל מצד שני, גם אחרי שתי כביסות אפשר עוד ללבוש את היקרות יותר מבלי שיזרקו לך מטבעות לכוס האספרסו שלך, כך שזה מתאזן.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לקניון

כאן הייתה הטעות שלך. אפילו על רשתות כמו זארה וקסטרו כבר אי אפשר לסמוך בתחום החולצות הפשוטות, כי עלויות החזקת חנות פיזית גרמו להן להוריד את רמת המוצרים ולהתחיל למכור זבל אסייתי.

במקום לבזבז זמן ודלק, גש לאמאזון ותזמין לך שלישיה של כאלה:

https://www.amazon.com/gp/product/B00N5PLO2U

גם זה אסייתי, אבל לא זבל, ואני מאמין שאפילו עם משלוח לארץ זה לא יהיה יקר יותר מהמקומות בהם ביקרת. ספציפית את הדגם הזה אני קונה באופן מחזורי מדי שלוש-ארבע שנים, וגם זה בעיקר כי אני הורג את החולצות שלי בעבודה. הן לא דורשות גיהוץ, מגיעות במלא צבעים, קיימות בגרסה לסטרייטים ולגייז (עם צווארון V) ונראות אצלי כמו חדשות גם לקראת סוף הקדנציה.

מותג נוסף באותו סגנון הוא fruit of the loom, אבל שם אין לי דגם ספציפי להמליץ עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ASOS

אבל לא המותג בית שלהם, אלה מותגים כמו ראלף, לאקוסט, פרד פארי וכדומה.

אין על ASOS - גם המותג בית שלהם חולצות ב 6-8 פאונד אחלה ליומיום. אני קונה מהם ערימות.

לא לשכוח להשתמש בקוד IL17 להנחה + לעבור את ה 20 פאונד כדי לקבל משלוחה חינם.

אפילו מרנואר אני מזמין מהאיטרנט לרוב בסוף עונה, יש מחירים ממש נמוכים והסחורה סבירה +-, כמו שכתבו למעלה האיכות של הבגדים שלהם ירדה משמעותית (אני מדבר על כל החברות, מרנואר קסטרו פוקס וכל השאר שנמכר כאן).

בחצי חינם לדוגמא יש עדיין מבצע של חולצות ובגדים של דלתא ב 70% הנחה, קניתי חולצות SLIM וגם קלאסיק שחורות + לבנות 2 כאלו ב 25 ש"ח כשבחנות של דלתא עצמה נמכרות 2 ב 100 ! האיכות טובה מאוד, הרבה יותר מהחברות שהזכרתי למעלה.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לבזבז זמן ודלק, גש לאמאזון ותזמין לך שלישיה של כאלה:

https://www.amazon.com/gp/product/B00N5PLO2U

50% כותנה, 50% פוליאסטר.

האם מדובר בבד נעים? אני קצת נירתע מהפוליאסטר :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50% כותנה, 50% פוליאסטר.

אל תקנה פוליאסטר. זה חרא של חומר. פוליאסטר יחיד שאני שוקל זה פליזים של חברות סטייל TNF וכדומה לתנאי מזג אוויר קשים או שימושים ספציפיים כגון חסינות למים וכו'. כותנה תמיד עדיף בטח ובטח בבגדים שיושבים צמוד לגוף (במיוחד תחתונים וגרביים, אבל תקף גם למכנסיים וחולצות) במשך כל היום. נגיד ללבוש חלוק פוליאסטר בחורף ל10-15 דקות אחרי מקלחת, לדעתי סך הכל סבבה. ללבוש חולצת פוליאסטר שלא נושמת בכלל במשך 9 שעות - לא טוב.

כמובן שיש חומרים הרבה יותר טובים מכותנה אך המחיר בהתאם. הבנתי נגיד שמשי זה חומר נהנדר וקליל שממש מתאים לתנאי מזג אוויר פה בארץ (חם ולח) אך בישראל כמו בישראל יש ייבוא של חרא מסין בלי שום קשר לשוק ולמזג אוויר פה. אבל כאמור משי הוא חומר מאוד יקר.

liav12

אולי יש לך יותר מזל ממני במותג הבית של אסוס, אבל ניסיתי כמה מוצרים שלהם וכולם היו דיי כישלון. רכשתי קרדיגאן וצמר כבשים שאמור להיות איכותי, הוא מאוד מגרד לי, לעומת זאת יש לי חולצה מאותו הצמר של חברה אחרת (איכותית), והוא ממש נעים למגע ולא מגרד. קניתי שלישיית חולצות טי במחיר של חולצת טי אחת מבית jack and jones (או דומה) והאיכות שלהם היא הרבה פחות טובה מאשר של אותה חולצה אחת, הן לא יושבות טוב, הכותנה שלהן הרבה פחות איכותית. אין מה לעשות, כמה שלא תסובב, 3 חולצות ב 20$ כמאט תמיד יהיו באיכות ירודה יותר מאשר חולצה אחת ב 20$.

עריכה אחרונה על ידי raiden
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה פוליאסטר. זה חרא של חומר.

טוב שלא הגזמת ופסלת עכשיו איזה 70% מתוצרת הטקסטיל העולמית. תירגע. סה"כ מדובר ב-50% פוליאסטר, אף אחד לא מת מזה, ויש אפילו כאלה שנהנים.

אני למשל לא מתחבר לכל אפנת הדריי-פיט, אבל מכאן ועד לקרוא לה בשמות גנאי... בסדר, אז לא לטעמי. קורה.

נ.ב. מצאת בת זוג בסוף? זכור לי שהיה לך שרשור מיתולוגי בנושא.

50% כותנה, 50% פוליאסטר.

ספציפית החולצות האלה רכות מאד, נושמות לא רע, ולא מדגדגות את הפטמות. בדומה למנוע ברכב - זה נהיה עוד יותר נעים עם הזמן, אחרי הרצה (כלומר אחרי כמה כביסות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה לחולצות V אבל כאלו שצמודות לגוף? מחפש אחת איכותית ועבה (לא בקטע הזוי, פשוט שלא יהיה יותר מדי SLACK, אני רוצה שזה יהיה צמוד בשרוולים ובחזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא מדגדגות את הפטמות.

לא הבהרת אם מדובר בייתרון או חיסרון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בחצי חינם לפני יומים ולא עליתי לקומה של הביגוד :/

אסתכל שם תחילת שבוע הבא כשאהיה שם.

החנויות של דלתא המחירים שם זה משהו לא נורמלי.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...