Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות מכון בדיקה - סוזוקי SX4 קרוסאובר - GLX אוט' 1.6 (118 כ''ס) - 2015

Carush
שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

מצורפת תוצאה של מכון בדיקה לרכב

סוזוקי SX4 קרוסאובר - GLX אוט' 1.6 (118 כ''ס) - 2015

אשמח לחוות דעתכם.

מכיוון שאין לי ידע רב בנושא, אשמח אם תפרטו כדי שאבין מה המשמעות/חשיבות של הדברים.

והאם שווה קניה?

המון תודה מראש!

Result.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הגיע לבדיקה עם שמן מנוע מתחת למינימום, כנראה רכב לא מטופל או שיש בעיה במנוע שהוא שורף שמן,

שזה ממש מוזר הרכב סך הכל 2015 אז או שהוא עדיין באחריות או יצא לא מזמן מאחריות.

לפני שאתה לוקח רכב לבדיקה תבדוק שמן, מים זה אינדיקציה ראשונית לגבי מצב הרכב לפני ששמים 500 שקלים על בדיקה,

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה הוזמנה על ידי טרייד מוביל?

הרכב היה מעורב בתאונה לא קלה מאחורה, החליפו מגן שמחובר לקורת רוחב עם ברגים( לא סימפטי אבל בדכ המשמעות נמוכה), בך הכל נראה שהרכב במצב לא להיט יחסית לשנתון, הייתי ממשיך לחפש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו כנראה בדיקה מוזמנת מלפני חודש- לא רק שבדיקות מוזמנות בכללי לא שוות הרבה- במקרה הזה גם לא שווה כלום.

אכן,על אף הק"מ הנמוך יחסית, חוסר השמן והתאונה שהרכב עבר בנוסף ללחיצה בגג,שלא אמורה להיות ברכב משנתון כזה מספיקים לי לפחות לא לקחת את הרכב לבדיקה עצמאית ולבזבז עליו זמן וכסף מיותרים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...