Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מערכת סאונד

Crosswind
שימו לב! השרשור הזה בן 2045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

התקנתי מערכת לא זולה ברכב ואני רוצה להוסיף אותה לביטוח, יש לי מספר שאלות בנושא:

1. כמו שאנחנו יודעים עלות ההתקנה יכולה להיות לא זולה - אבל למרות שהעלות של העבודה (בידוד למשל) מופיעה בקבלות חברת הביטוח מסרבת להוסיף את הכיסוי לפוליסה ורק מוכנה לכסות את עלות הרכיבים - לדעתי זה קצת אידיוטי, אם מישהו יכנס בדלת שלי למשל (בלי אודיו, נגיד) הביטוח יכסה את עלות הדלת החלופית ועלויות ההתקנה - נכון?

2. איך לחשב שווי של רכיבים? למשל נגיד שקניתי מגבר יד שניה במחיר מצויין, האם להוסיף את העלות ששילמתי (יש קבלה) או את המחיר של רכיב חדש כזה - למקרה שאני אאלץ להחליף אותו? למשל כשקניתי את הרכב שילמתי מתחת למחיר המחירון אבל מבחינת הביטוח השווי שלו הוא ׳מחיר המחירון׳ כלומר עלות החלפתו בזהה במקרה טוטאל לוס.

אני מבין שהוספת הערך של המערכת תעלה את הפרמיה שלי :)

אשמח לשמוע מנסיונכם, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי,

שאלה זו בטח עברה לאנשי ה SQ למניהם.. ;),

אני אישית גם מעדיף לשלם ע"מ להיות מכוסה..

בעבר הייתי מבוטח בחב הראל אם אני לא טועה,

ובהתחלה הסוכן כלל לא ידע על אופציה זו ונאמר לי שאין אופציה..ובכן לאחר התעקשות מצידי שיבדוק מה ניתן לעשות הציעו לי ביטוח בסעיף ' תוספות ' בסכום של כ7k בתוספת של כ400₪ לביטוח המקיף. וכך הייתי כעשור.

כיום אני מבוטח בפניקס ושם יש סעיף של 'תוספות מולטימדיה' שנותן כיסוי של עד10% מערך הרכב.

בסופו של דבר הסתפקתי בזה.

הביטוח דורש/ ידרוש ממך הוכחות ;קבלה מהמתקין / קבלת רכישה ותמחורו של פריט ופריט - כך הם יאמדו שווי הפריטים.. ויהיה עלמה להישען במיקרה הצורך.

כמובן שאיטום/ בידוד/ בנייה /חיווט וכו' לא ייכנס תחת הביטוח.

ו"זה הכל" , עלייך לנהל משא ומתן עם הביטוח בכדי להשיג ולקבל מה שיתאים לך.

לגעתי כדאי לכל מקרה צרה שכזה.

למייטב הבנתי הכיסוי של שווי הפריט הוא מלא ולא נגזר ממנו שנתון, או מחיר שוק. מקווה שאכן כך המצב יישאר ברגע האמת, והעיקר שלא נזדקק.

בהצלחה!

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
היי,

שאלה זו בטח עברה לאנשי ה SQ למניהם.. ;),

אני אישית גם מעדיף לשלם ע"מ להיות מכוסה..

בעבר הייתי מבוטח בחב הראל אם אני לא טועה,

ובהתחלה הסוכן כלל לא ידע על אופציה זו ונאמר לי שאין אופציה..ובכן לאחר התעקשות מצידי שיבדוק מה ניתן לעשות הציעו לי ביטוח בסעיף ' תוספות ' בסכום של כ7k בתוספת של כ400₪ לביטוח המקיף. וכך הייתי כעשור.

כיום אני מבוטח בפניקס ושם יש סעיף של 'תוספות מולטימדיה' שנותן כיסוי של עד10% מערך הרכב.

בסופו של דבר הסתפקתי בזה.

הביטוח דורש/ ידרוש ממך הוכחות ;קבלה מהמתקין / קבלת רכישה ותמחורו של פריט ופריט - כך הם יאמדו שווי הפריטים.. ויהיה עלמה להישען במיקרה הצורך.

כמובן שאיטום/ בידוד/ בנייה /חיווט וכו' לא ייכנס תחת הביטוח.

ו"זה הכל" , עלייך לנהל משא ומתן עם הביטוח בכדי להשיג ולקבל מה שיתאים לך.

לגעתי כדאי לכל מקרה צרה שכזה.

למייטב הבנתי הכיסוי של שווי הפריט הוא מלא ולא נגזר ממנו שנתון, או מחיר שוק. מקווה שאכן כך המצב יישאר ברגע האמת, והעיקר שלא נזדקק.

בהצלחה!

אכן, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח לחלקי מולטימדיה לדעתי הוא בעיקר ביטוח נגד מקרה של גניבה - בד"כ רמקולים שמותקנים אל גוף הרכב, חיווט ובידוד - לא נגנבים.

מה שבד"כ כן גניב זה הHU, המגברים והסאב וופר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח לחלקי מולטימדיה לדעתי הוא בעיקר ביטוח נגד מקרה של גניבה - בד"כ רמקולים שמותקנים אל גוף הרכב, חיווט ובידוד - לא נגנבים.

מה שבד"כ כן גניב זה הHU, המגברים והסאב וופר.

בא נגיד שאנחנו הולכים על - "Worst case senario " והרכב כולו הלך ..

אז הביטוח אכן מכסה רק פריטים ולא חומרי בידוד למינהם: (אווי הדינאמאט אקסטרים) ,כבלים, קבל, אינטרקונקטים ,מפצלים, פודים ובית פיוז מצופה זהב... ;-)

עריכה אחרונה על ידי NFS
x

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...