Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

308SW או פלואנס מנוע 2000 2015

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הציעו את שני הרכבים לאחי,הנה הפירוט:

פג'ו 308SW שנת 2015 - הרכב עבר 64 אלף ק"מ,נותנים אחריות לשנתיים או 20 אלף ק"מ ודורשים עליו 47 אלף ש"ח.

פלואנס מנוע 2000 פריוויליג' שנת 2015 - הרכב עבר 73 אלף ק"מ,נותנים אחריות לשנה או 20 אלף ק"מ ודורשים עליו 52 אלף ש"ח.

אחי רוצה את הרכב לאיזור ה4-5 שנים,עוד כמה חודשים אשתו אמורה ללדת והתכנון הוא שיהיה עוד ילד(בע"ה) בעוד שנתיים.

מי מבין שני הרכבים עדיף באופן כללי?

התקציב הוא עד איזור ה50-55 אלף והוא נוסע 18-20 אלף ק"מ בשנה כשרוב הנסיעות הן בכביש בין עירוני ללא פקקים.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממי קיבלת את ההצעות,זה מאוד תלוי-מקווה מאוד שזה טרייד אין היבואן/טרייד אין חברה מוכרת ולא מגרש סוחר כלשהו.

אחריות היא על הנייר ואם הרכב לא נרכש במקום מסודר,לא חושב שהיא שווה את הנייר שעליו היא כתובה.

בכל מקרה,לפי הנסועה שלו האחריות תיגמר אחרי שנה ולכן,כדאי לבדוק היסטורית טיפולים של 2 האופציות ומי שנראית יותר שמורה ומטופלת (לאו דווקא זו עם הק"מ הנמוך,לא מחייב)-אותה לרכוש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס פחות חסכונית, משמעותית, ומכיוון שמדובר בלא מעט ק"מ בשנה זה שיקול.

מצד שני, ב-308 צריך לשים לב לעניין רצועת התזמון המתפוררת לכאורה.

ה-508 רכב נחמד, אבל לדעתי עלולה להיות פחות סחירה בעתיד (ולא שהשתיים האחרות הן קורולה), יש ספקות האם המנוע החדש פתר את כל הבעיות שהיו בקודם, והאקסס קצת חסרה את האבזור שהופך אותה לכיפית יותר.

אני אישית הייתי נוטה יותר לכיוון ה-308, בעיקר בגלל החסכוניות היחסית וגם כי היא קצת מודרנית יותר, אבל פשוט כדאי לנסוע בכולן ולראות למה אתם הכי מתחברים. אם תחליטו על ה-308, כדאי לדבר עם אחד המוסכים המומלצים כאן ולהבין את עניין רצועת התזמון, ובעיקר כמה עולה החלפה שלה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע של הפיג'ו זה בלובינסקי, הם מציעים לשלם 20,000 מזומן והשאר ב30 תשלומים ללא ריבית ע"ס 1000 שקל. יכול להיות שהמחיר ירד קצת ל47, תכלס משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר למצוא פרטים על רצועת הטיימינג המתפוררת ? מחיפוש שניסיתי לעשות בנושא לא מצאתי פוסטים של אנשים שחוו את התופעה (אני מתלבט לגבי קניה ובהחלט שרצועת טיימינג שאי אפשר לראות ויכולה להתפורר תהווה חסם מסויים בבחירה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות המנוע ב 308SW רחוקה מלהיות טובה, אז לטעמי כדאי להוריד אותה מהפרק.

אם כבר נגעת בפלואנס, בתקציב הזה כדאי לחפש פלואנס dCI - גם מרווחת, חסכונית, והאמינות לא רעה בכלל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן מישהו שהרצועה התחילה להתפורר והחליפו לו משאבת שמן או משהו, לא זוכר בדיוק. למזלו הוא תפס את זה לפני שהמנוע הלך.

כשעזרתי למישהו לחפש c4 (עם אותו מנוע) לפני כחודש, הוא נתקל ב-2 (מתוך 4) שהחליפו להן מנוע. לא יודע אם זה קשור או לא, התאוריה שלי אומרת שיכול להיות שיש קשר.

מצד שני, אם איציק אומר, הוא כנראה יודע. למרות שאיציק, אם תוכל לפרט זה יהיה מעניין (ומחכים).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות המנוע ב 308SW רחוקה מלהיות טובה, אז לטעמי כדאי להוריד אותה מהפרק.

אם כבר נגעת בפלואנס, בתקציב הזה כדאי לחפש פלואנס dCI - גם מרווחת, חסכונית, והאמינות לא רעה בכלל.

איציק

איציק, האם כוונתך היא למנוע ה-1.6 (5FS, פרינס, VTI) שאני אכן יודע שבעייתי, או למנוע ה-1.2 טורבו (HN01, פיורטק) ?

אני מכיר שהייתה סדרה של מנועי 110 כ"ס כאלה שיצאה עם מצתים מתפוררים שהלכו מנועים, אבל לאחר מכן נפתרה הבעיה. האם גרסת ה-130 כ"ס סובלת מבעיות ? ומה הן ?

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי היום את הרכב למכון בדיקה שאני בחרתי,הבוחן אמר שצריך להחליף שני אטמים,רצועת אלטרנטור,ולנקות את המיכל של הנוזל קירור.

הרכב זה פיגו 308 עם 64 אלף קמ,שנת 2015 עם מנוע 1.2 טורבו

מעבר לזה הוא אמר שהרכב במצב טוב מאוד

כמובן שחברת הליסינג התחייבה לתקן הכול.

מה דעתכם על הבדיקה?

C8A9E78D-9CBE-47B6-9A3D-0601EDCAF263.jpg

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...