Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אקסנט שנת 2000 מנוע 1.5 הוספת כוח/החזרת כוח

שימו לב! השרשור הזה בן 2040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים שלום

רציתי לבדוק ולהתייעץ איך אני יכול להחזיר למנוע שלי כוח ואפילו להוסיף.

אני מאוד אוהב את האוטו אני מתחזק אותו בזמן ורוצה להישאר איתו לטווח ארוך.

מה אני אמור לעשות להחליף משהו במנוע ? אולי משהו אחר ? צריך אישורים לכל דבר קטן ? אשמח לדעת הכל תודה

אני ארשום מה שהוחלף ברכב ומה נעשה עד עכשיו:

חשוב לציין הרכב עשה בעבר ראש מנוע

טיפול תקופתי כולל פלאגים ופילטר דלק+טיימינג ומחזירי שמן+שמן גיר חדש(ידני)

החלפת אטם מכסה שסתומים+החלפת מכסה שסתומים

4 בולמים+תושבות קדמיות

ניקוי לכל מערכת הקירור בלי פלאשינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

קודם כל, רואים שאתה שומר על הרכב.

בעיקרון, להוסיף כח למנוע אטמוספרי ובטח לשלך לא ריאלי, אלא אם תשקיע סכומים שיגרמו לך להלם, וגם אז לא בטוח..

לגבי" לשמור" כח-טיפול בזמן עם חומרים מאיכות טובה+, יעשה את העבודה.

להחזיר כח-מדובר בהרבה משתנים, החל ממע' ההצתה ועד החלפת רינגים לבוכנות, או בקיצור, אם אין איבוד כוח רציני (לא בלאי טבעי), הייתי ממליץ לא לגעת.

אתה יכול לבצע בדיקת לחצים למנוע ולהבין איפה אתה עומד.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בעיקרון, להוסיף כח למנוע אטמוספרי ובטח לשלך לא ריאלי, אלא אם תשקיע סכומים שיגרמו לך להלם, וגם אז לא בטוח..

להחזיר כח-מדובר בהרבה משתנים, החל ממע' ההצתה ועד החלפת רינגים לבוכנות, או בקיצור, אם אין איבוד כוח רציני (לא בלאי טבעי), הייתי ממליץ לא לגעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לא שאני יודע על איבוד כוח אבל פשוט חשבתי מה יכול לתרום לאוטו למנוע קצת להרגיש יותר "פרש"

אולי יש חוטי הצתה שונים ופלאגים שונים ? משהו מהבסיס המכאני שאפשר לשנות פילטרים שמן שידוע שיכול באמת לתרום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני יודע על איבוד כוח אבל פשוט חשבתי מה יכול לתרום לאוטו למנוע קצת להרגיש יותר "פרש"

אולי יש חוטי הצתה שונים ופלאגים שונים ? משהו מהבסיס המכאני שאפשר לשנות פילטרים שמן שידוע שיכול באמת לתרום

בס"ד

ישנם מקומות שמנקים משקעים של שמן מהמנוע.

חוץ מזה, תשתמש בשמן האיכותי ביותר שניתן לרכב (בגבולות ההיגיון), ורכיבים מקוריים בכללית, יעשו את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...