Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איחוד 8 שרשורים זהים בחיפוש אחר רכב זול עם פגיעת שלדה

Yakir112
שימו לב! השרשור הזה בן 2040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אוקיי אז ככה כבר פתחתי לגבי זה אשכול אבל רציתי להבהיר את ההתלבטות שלי + חישוב ( לא יודע עד כמה מדוייק )

כמה דברים לפני הכל.. הוא יד 2 , הרכב עבר תאונה ונמכר לו לאחר התאונה ככה שאין לו מושג מה הערכת שמאי אבל מה שכן הוצאתי מאאודי את ההסטוריה והכל הוחלף שם

אוקי אז ככה , מדובר ברכב Audi A1 שנת 2012 הדגם סטייל המפואר מחירון 64 משוקלל 72 לפני הנתונים שלו ( 37,000 ק''מ )

עכשיו ככה הרכב עבר תאונה חזיתית וטופל מן הסתם המוסך מורשה של אאודי ויש מכה בשילדה , הבחור שאני עושה איתו משא ומתן מוכן למכור את הרכב ב 53,000ש''ח

עכשיו החשיבה שלי היא כזאת , אני מתכנן להחזיק את הרכב לפחות ל 4 - 5 שנים , בואו נגיד שעוד 4 ,5 שנים הרכב יהיה שווה 25-35 ? משוקלל גם בגלל הק''מ הנמוך(אני עושה 10 בשנה), השאלה אם אמכור אותו בעתיד בסכומים האלה מהסכום שקניתי ב 53 אם זה יהיה כזה הפסד נוראי ?

מה אתם אומרים? ועוד שאלה , מה ההשפעה שיכולה להיות על הרכב שעבר מכה בשילדה ? אבל טופל במורשה כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש כאלה שישמעו רכב עם תאונת שלדה לא יבואו לראות את הרכב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה בזול - גם תמכור בזול (אפילו עוד יותר בזול).

אני מציע שתעלה אם תוכל, את פירוט התיקונים שנעשו במוסך + דו"ח שמאי (תנסה להשיג). זה יעזור לשפוך יותר אור על הנושא.

(קצת מוזר לי שהבעלים לא ביקש לראות דו"ח שמאי. מריח כמו סוחר ? ).

וחוץ מזה - יש את הפאן הבטיחותי - מהי אותה "מכה" בשלדה ? מה תוקן ? פגיעה מנורית או משמעותית ?

(במקומך - לא הייתי נכנס לזה על אף המחיר המפתה לכאורה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מכניס ראש בריא למיטה חולה.

בתנאי עודף ההיצע בשוק הרכב בארץ יש מצב שבעוד 4-5 שנים הוא יהיה שווה אלפים בודדים. הכל תלוי בחומרת פגיעה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

פגיעת שלדה שקולה להכנסת יד ליורה רותחת, אפילו פגיעה מינורית, אנשים בורחים כמו מאש.

תבדוק את הערכת השמאי, ולאחר מכן תרוץ הלאה.

לפי דעתי, אם הוא לא ימכור לך במחיר רצפתי (יחסית), אין מה לגעת ברכב, כיוון שאתה תתקע איתו.

אנשים בדר"כ לא מעניין אותם איפה כמה ולמה טופל, שומעים פגיעת שלדה ישר בורחים.

כך את זה בחשבון, ושיהיה בהצלחה.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מריח כאן סוחר ויש יותר מידי סימני שאלה ויותר נוטה שלא להמליץ לקחת סיכון אך אם תחליט שכן בכל זאת,

בדוק היטב את הדברים כי על פניו התשובה צריכה להתחלק ל 2 לגבי משמעות סחירותית/בטיחותית: אם מדובר על קצה שילדה או משהו שהוא סחירותי נטו/יש כאן פגיעה בטיחותית שמשמעותה- בתאונה הבאה הרכב עלול להפוך למלכודת מוות לנוסעיו.

אם מדובר ברכב מאוד נדיר (שאין כזה כמותו בלוחות),אימתת ק"מ וטיפולים במורשה,לקחת לפחח לבדיקה ואין משמעות בטיחותית לפגיעת השילדה,אלא רק עניין של סחירות אולי שווה.

אבל ואבל גדול קח בחשבון שאם מדובר על משמעות סחירותית על אף הק"מ הנמוך תיאלץ למכור אותו כאשר תחפוץ בכך באיזור 50% מהמחירון.

במקרה של משמעות בטיחותית (דבר שמראש הייתי פוסל לקנות)אתה עלול להיות היד האחרונה של הרכב .

כדאי לבדוק אם אפשר למצוא רכב דומה בלוחות (גם אם קצת יותר ק"מ /צריך מעט השקעה מכאנית) והרכב ללא פגיעת שילדה זה עדיף)

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפשר .. אבל - מאוד תלוי במחיר הסופי, ולאחר בדיקה שלך במכון לבדיקת השילדה.

מרחקי צירי הגלגלים, כיוון פרונט ומיתלים - שלא תהיה אחיזה לא תקינה

וגם שחיקת צמיגים ובלימה לא אחידה ומסוכנת.

אח"כ - המשך בדיקה במוסך מורשה - שאין בעיות מחשבים, וכי כריות אוויר תקינות וכו'.

במידה ויש בעיה רצינית בשילדה או בכריות האוויר - ! אל תקנה.

רשמו תשובות קודמות נכונות - עשה את כלל הבדיקות והחישובים.

והיה מודע כי ביום המכירה - יהיה קשה למכור, גם בהורדה כספית גדולה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפשר .. אבל - מאוד תלוי במחיר הסופי, ולאחר בדיקה שלך במכון לבדיקת השילדה.

מרחקי צירי הגלגלים, כיוון פרונט ומיתלים - שלא תהיה אחיזה לא תקינה

וגם שחיקת צמיגים ובלימה לא אחידה ומסוכנת.

אייל.

אם מעורב כאן סוחר וסביר להניח שלא מגרש טרייד אין מכובד,איך ניתן לדעת,שלא ניתקו כריות אוויר,התפוצצו כריות אוויר ולא הוחלפו למשל ?

בדיקת שילדה במכון בדיקה מהימן יכולה לתת אינדיקציה ראשונית אבל אם המצב הוא כמו שאני חושש אינני יודע עד כמה מכון הבדיקה יפשפש בקרביים של הרכב ולכן הסיכון גדול מהסיכוי.

בשילוב העובדה,שיש רכבים כאלו ביד 2 ולא מדוהבר ברכב נדיר,רוב הסיכויים שלא הייתי נכנס לעסקה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל.

רשמתי ..

לבצע בדיקה במוסך מורשה - עם מחשב בדיקה סורק תקלות , המיועד לכך.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבהשקעה של 10-15 אלף נוספים תקנה לך רכב שלא עבר תאונה + בטיחותי יותר + סחיר יותר + שקט נפשי.

מי מוכן לקחת את הסיכוי (שלא כ"כ אפסי במקרה של פגיעת שלדה) שהרכב לא יבלום כמו שצריך, שקורות הרכב יעמדו בתאונה הבאה כפי שתוכננו לעמוד?

תדפדף הלאה, גם עושה רושם של סוחר רכב... בן אדם פרטי לא יקנה רכב כזה כדי למכור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נמצא בתיעוד שהחליפו עמודים/קורות,ביצעו תיקוני מתיחה אבל כבר כתבתי לך בה"פ,שכדאי מאוד ליצור קשר עם הבעלים הקודמים ולהבין ממנו בדיוק לגבי מהות התאונה (הרכב קיבל מכה חזקה מאוד מקדימה/היה מעורב בתאונה חזיתית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איך לתייג את שאר החבר'ה יש מצב לעזרה ? :/ תודה !

וגם הבחור שאני רוצה לקנות ממנו , אומר שהוא לא מבין בזה כלכך פשוט צילם לי את התז שלו + הרשיון ואמר לי תבדוק בחבר'ה מה שאתה רוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את האתר הזה: קישור.

אם לרכב הייתה ירידת ערך זה יהיה כתוב שם, ואולי גם עלות התיקון.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...