Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת רזונטור

itay798
שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי קופרה 2018 ואמרו לי שכדאי להוריד רזונטור זה משפר המון את הרעש וגם זול יחסית

דאון פייפ אני ירדתי מזה בגלל העלות וגם מבטל אחריות.

השאלה אם זה באמת עושה שינוי ברעש וכדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדת רזונטור תהיה שונה בין כל דגם כנראה בגלל מבנה הצנרת, אצלי לדוגמא ברכב זה נשמע מצויין, אפילו ירדתי מעניין החלפת מערכת פליטה מלאה, אבל הרכב שלי שונה משלך.

לגבי הקופרה אין לי מושג איך זה יישמע, ראיתי כמה סרטונים ביוטוב וזה נשמע מעולה אבל אולי בשבילך כדאי לנסות לחפש מול מישהו שהוריד באותו הרכב.

יש גם קבוצות של וואג ופורומים שבטוח ביצעו שם משהו דומה

זה הכי קרוב שמצאתי אבל אצלו היא סטייג' 1

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

צהריים טובים

לי יש הונדה סיויק 1500

ואני עשיתי דוד אחורי אצל אור פאב בחולון..

וכן בשביל לישמוע קצת סאונד באוזן כשזה זז.

אגב בבניה של דוד אחורי כמו אצלי ניתן להוריד את הרעש במספר רמות ולא כמו בהורדת רזונטור .

אבל המחיר לא מתקרב למחיר שרשמת ברזונטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי היום עשה דאון פייפ, והוריד רזינטור ב לאון 1.8 ויצא מדהים. עשה עדכון תוכנה ל POP&?BANGS, בהאצות מעל 3וחצי אלף סל"ד מתקבל צליל נעים ולא קודח במוח - עוזב גז, פיצוצים עדינים.

בשיוט , שקט והכל רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי היום עשה דאון פייפ, והוריד רזינטור ב לאון 1.8 ויצא מדהים. עשה עדכון תוכנה ל POP&?BANGS, בהאצות מעל 3וחצי אלף סל"ד מתקבל צליל נעים ולא קודח במוח - עוזב גז, פיצוצים עדינים.

בשיוט , שקט והכל רגיל.

POP & BANGS זו תוכנה שלא מרחמת על המנוע ועלולה לגרום לו נזק ולטורבו לאורך זמן, שיקח בחשבון.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הורדת רזונטור זה שיפור "חאפרי" שמעלה את עוצמת הרעש אבל לטעמי הסאונד פחות איכותי ויותר רועש מהסוג החופר. במיוחד בשיוט הרעש יהיה טורדני.

אני הייתי הולך על ביטול דוד אחורי, מהניסיון שלי הסאונד הופך להיות מטורף עם הרבה אפקטים נלווים.

ההבדל בין ביטול של דוד אחורי לביטול רזונטור הוא שרזונטור נועד להשתיק רעשים בתדרים ספציפיים, התדרים החופרים, בעוד שדוד אחורי פשוט משתיק את כל העסק.

Sent from my INE-LX2 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאונד טוב מתקבל על ידי הקטנת הדוד האחורי בדרך כלל, גם לא משפר

כלום ולא מוסיף סוסים (לידע כללי).

הורדת רזונאטור מוסיפה רעש בכללי ובנסיעה בשיוט הרעש לפעמים טורדני ובלתי נסבל

ברוב המקרים(לפעמים כן, לפעמים לא, סוג של נסיון ולפעמים הימור).

תלוי בגיל הנהג, אם הוא בן 20-30, אז יכול להיות נסבל:lol: , מוסיף זה לא מוסיף כלום.

מעט רעש מוגבר וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...