Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת רזונטור

itay798
שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תחליפו את הרזונטור בצינור רגיל אז סביר להניח שזה יהיה חופר בכל הנסיעה וגם בעצירה, אצלי לא שומעים שום דבר עד שאני מתחיל לנסוע וגם אין חפירה כלל בשיוט.

אולי גם כי הצינור אצלי הוחלף לאחר רחב יותר בהרבה מצינור רגיל, בגלל זה הצעתי לעשות במקומות נורמליים ולא אצל כל רתך.

כמו כן זה גם שונה בין רכב לרכב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני לא מסכים עם האנשים פה.

בלאון של אחי, קיים דאון-פייפ וביטול רזינטור ואין שום רעש חופר. כמובן שמעל 3 וחצי אלף סל"ד יש רעש אחר, אבל בשיוט של 110-120 קמ"ש לא מרגישים כלום ואין חפירה - וחשוב להדגיש כי האוטו משמש לנסיעות ארוכות לעבודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בבמוו הורדת רזונטור הוסיפה צליל נחמד בלחיצה רגועה ובשיוט הוא לא חופר.

אבל ברכב אחר שלי, נהיה בלתי נסבל, אי אפשר לסבול את הרכב בשום נסיעה, ובשיוט

נהיה הכי גרוע...כמו שרשמתי, זה הימור.

נהיה בלתי נסבל , עד כדי החלפה והרכבה מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אני עשיתי אצל אור פאב.

עברה לידי אתמול ג'וליטה דומה שכנראה עברה הורדת רזונטור, הרעש היה מזעזע האמת היה נשמע כמו הילדים ששמים כוס פלסטיק בגלגל באופניים, תנסה לבדוק מול אחד שביצע את זה כבר

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
היי,אפשר לשאול איפה עשית את ההורדה של הרזינטור? והאם אתה מרוצה מהעובדה?

אני עם גולייטה 240 2017 וחושב לשפר קצת את הסאונד,

תודה

אני הורדתי לפני חודש וחצי בגוליטה תלתן 2011 ונוסף קצת יותר באס בלחיצות(בשיוט ועמידה לא שומעים כלום) לדעתי שווה את ה550 שקל. ממליץ על אור פאב או Argonetics - Performance Fabrication

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...