Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לפולקסווגן שירוקו 2015 עם אחיזה טובה (הכותרת נערכה)

Naor2231
שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני בעלים מאושר של שירוקו 2015 1.4 טווין ואני מחר נוסע לטיפטופ לקנות גאנט 18, בנוסף אני קונה כמובן גם צמיגים ורציתי לשמוע ממכם איזה צמיגים הייתם ממליצים לי לקחת?

אני בעקרון מחפש צמיגים עם אחיזה טובה שטובים גם לחורף וגם לקיץ שיהיו כמובן איכותיים כמה שיותר.

מאחר וצמיגים ובכללי גלגלים זה דבר שאני מעדיף לא לשחק איתו אז אני מוכן לשלם בהתאם לאיכות כמובן.

אשמח לשמוע הצעות תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך? אפשר לתת לך צמיגים של 800 שקל לצמיג ואפשר לתת לך צמיג של 400 שקלים לצמיג.

היות ואין תקציב, תקנה מישלין PILOT SPORT 4 במידה הכי רחבה שמאפשר לך הרשיון רכב (בדוק במשרד הרישוי באתר און ליין או במכון טסטים), אלו הצמיגים הטובים ביותר שכספך יוכל לקנות הן לקיץ והן לחורף, ביצועים אולטימטיביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה הייתה כמובן, ביצועים אולטימטיביים תוך כדי שמירת אורך חיי הצמיג, ביצועים מעולים ברטוב תחת מעטפת צמיג "יום יומי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך? אפשר לתת לך צמיגים של 800 שקל לצמיג ואפשר לתת לך צמיג של 400 שקלים לצמיג.

היות ואין תקציב, תקנה מישלין PILOT SPORT 4 במידה הכי רחבה שמאפשר לך הרשיון רכב (בדוק במשרד הרישוי באתר און ליין או במכון טסטים), אלו הצמיגים הטובים ביותר שכספך יוכל לקנות הן לקיץ והן לחורף, ביצועים אולטימטיביים.

ומה המחיר שלהם אחי?

אשמח לשמוע גם נגיד דרגה אחת פחות מהם מבחינת מחיר שיהיו לי כמה אופציות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה המידות של הצמיגים, כולל קוד עומס ומהירות שמאושרים לרכב שלך על הג'נט 18 ( אולי רשום על המדבקה שעל שלדת הרכב / דלת הנהג ) ?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה המחיר שלהם אחי?

אשמח לשמוע גם נגיד דרגה אחת פחות מהם מבחינת מחיר שיהיו לי כמה אופציות

אתה רוצה לתת לנו מידה מלאה ואת התקציב שלך?

פשוט לא ברור לי למה להמשיך להתכתב בקודים... הצמיג עולה 750 שקל לצמיג.

לא רשמת תקציב, מה ציפית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על העיצה שניתנה לך כאן, צמיגים יקרים מאוד ונשחקים מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות והבחור שהגיב מעליי כותב שטויות ברחבי הפורום, יש להתעלם מהטרול - הוא עושה צחוק וביזיון מעצמו ברחבי הפורום.

הוא אפילו לא קרא את ההודעה המקורית של פותח השרשור המבקש:

"אני בעקרון מחפש צמיגים עם אחיזה טובה שטובים גם לחורף וגם לקיץ שיהיו כמובן איכותיים כמה שיותר

."

הוא בעל רכב יחסית "ספורטיבי", שירוקו.

מאחר והצמיגים שאיתם התנסתי הם:

1. בריג'דסטון במגוון דגמים

2. קונטיננטל על סוגיהם וגם ברמות ההתחלתיות של אקו קונטי 3 וגם 5

3. GOOD YEAR בזוג דגמים

4. רביעיית מישלין PS3 במשך 3 שנים במידה 235/45/17 אשר החזיקו 42,000 ק"מ ונשאר להם עומק חריץ של 3 מ"מ

5. רביעיית מישלין PS4 במידה 215/45/17 במשך 8 חודשים, הוחלפו למידה אחרת

6. רביעיית מישלין PS4 במידה הנוכחית 235/45/17 מזה חצי שנה

הוצאתי על צמיגים קרוב ל 15,000 שקלים בשנים האחרונות, כמה אתה הוצאת? אני במקרה נוהג על רכב עם 240 כ"ס הנעה קדמית ומבין דבר או 2.

צמיגי מישלין PS4 הם צמיגים משופרים בנוסחא משופרת שפותחו במשך מספר שנים להתעלות בכל פרמטר מצמיגי PS3 ולכן, יחזיקו הרבה יותר וסביר להניח שניתן יהיה להוציא גם 50,000 ק"מ מהם בביצוע רוטציה נכונה ובנהיגה סבירה ללא ימי מסלול.

לצערי, המגיב מעליי אינו מבין בצמיגים ולולא היה מבין, היה יודע שדגם PS4, הינו דגם אחר לגמריי מ PS3.

שאלה לי אלייך לירן, עם אילו צמיגים יש לך ניסיון? אבל עזוב, זה לא רלוונטי לפותח השרשור כרגע ואני אתעלם מהקיום שלך בפורום לחלוטין, מהיום, אתה פשוט לא קיים.

פותח השרשור, אנא ספק לנו תקציב ומידה מלאה של הצמיגים שאותה אתה צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידת הצמיגים האפשרית לרכב המדובר במידה R18 הינה - 235/40R18 (קוד עומס 91, לא משוכנע לגבי קוד מהירות שידרש למרות הרשום בהוראת הרישום)

אוטומטיק1 - חיפוש קל לגבי הנסיון העדכני של מר. לירן :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לפרסם פה קישור לדף הזה באתר משרד הרישוי?

לא הצלחתי למצוא.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידת הצמיגים האפשרית לרכב המדובר במידה R18 הינה - 235/40R18 (קוד עומס 91, לא משוכנע לגבי קוד מהירות שידרש למרות הרשום בהוראת הרישום)

אוטומטיק1 - חיפוש קל לגבי הנסיון העדכני של מר. לירן :?

לבחור יש LING LONG BONG כלשהו והוא מייעץ על צמיגים שעולה כמו הרכב שלו...

6a3b9010457bb6bd0bae468f4d128bc0.jpg

יכול לפרסם פה קישור לדף הזה באתר משרד הרישוי?

לא הצלחתי למצוא.

תודה

כאן יש הסבר די טוב כיצד לאתר את זה, הלינקים משתנים תמיד:

http://www.vagit.co.il/forum/viewtopic.php?f=10&t=6965&start=10

בכללי, אם תאתר את המספר הנדרש ברשיון רכב שלך, תוכל לבצע חיפוש ולמצוא את כל המסמכים כפי שהוא מסביר.

**עריכה: בדיוק מה שתום רשם, פשוט תחזור לאחור בלינק כשייפתח לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור יש LING LONG BONG כלשהו והוא מייעץ על צמיגים שעולה כמו הרכב שלו...

6a3b9010457bb6bd0bae468f4d128bc0.jpg

כאן יש הסבר די טוב כיצד לאתר את זה, הלינקים משתנים תמיד:

http://www.vagit.co.il/forum/viewtopic.php?f=10&t=6965&start=10

בכללי, אם תאתר את המספר הנדרש ברשיון רכב שלך, תוכל לבצע חיפוש ולמצוא את כל המסמכים כפי שהוא מסביר.

**עריכה: בדיוק מה שתום רשם, פשוט תחזור לאחור בלינק כשייפתח לך.

היי קודם כל תודה רבה על כל העזרה והתגובות העינייניות, האמת שאת המידות המדוייקות אין לי, אבל אשמח אם תגיד לי איפה אוכח למצוא אותם למרות שהבחור פה למעלה שאני מודה לו מאוד אגב רשם בידיוק את הפרטים כמו שראיתי.

לגבי הps4, מבחינת מחיר אין לי בעיה להוציא כמו כזאת אם זה באמת שווה את זה. לא ספציפית אין הבנה כמעט בכלל בתחום הצמיגים וכו ואני מסתמך כרגע נטו על הידע שלך.

הצמיד הזה באמת שווה את המחיר שלו? בוא נגיד ביחס לצמיג שיעלה 450 לאחד הוא באמת הרבה יותר טוב ממנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה קצת מחקר, צמיג ה PS4 זה צמיג אולטרה ביצועים לכביש ליום יום.

לגבי מידות, תום העלה לך את הקובץ של הרכב שלך, יש שם את כל המידע.

בצע חיפוש בפורום על PS4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב להוציא 1000 ש"ח על כל צמיג.

יש לך ב 700 גודייר מצויינים בבית דגן:

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=5858&cs=1&diameter=9&aspectRatio=10&width=21

וכן, יש הבדלים גדולים באחיזה יחסית לצמיגים ב 450 שקלים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...