Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת בולמי זעזועים - פורד פוקוס 08

car1997
שימו לב! השרשור הזה בן 1262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורד פוקוס 2008, אתמול לאחר שהרכב יצא מטיפול נאמר לי שהבולם הקידמי הימני גמור והכול נזל ממנו, ושהבולם השמאלי האחורי נוזל. על הבולם הקידמי ידעתי כבר מלפני כמה חודשים פשוט ברח לי מהראש נושא ההחלפה ( אולי בגלל שאין שום שינוי בנסיעה), עכשיו אני חושב שבאמת צריך להחליף את השניים מקדימה כי הרכב עבר 125k על המקוריים, התקשרתי לקבל הצעה ממוסך אחר שמומלץ פה בפורום וסיפרתי לו גם על הבולם מאחורה והוא אמר שצריך להחליף גם שמה. לטענתו במידה ואחליף רק את הקידמיים אז החלק האחורי של הרכב ירקוד. השאלה שלי אם אכן נדרש להחליף את האחורים? הרכב שלי הוא הנעה קדמית ככה שרוב העומס גם ככה נופל על הבולמים הקידמיים בבלימה. המסוכניק צודק במה שהוא אומר ואכן במצב הזה כדאי להחליף או שאפשר לדחות את ההחלפה מאחורה? ההצעה שיקבלתי ממנו נראת לי תאמת די טובה 900 שח קידמיים של מונרו ו660 אחוריים,הכול כולל עבודה ולפני מע''מ.

אשמח לשמוע את דעתכם, ההוצאה הכוללת לא קטנה אבל בטיחות מעל הכול,פשוט רוצה להיות בטוח שאכן נדרש להחליף הכול.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל בולם זעזועים נוזל רכב לא עובר מבחן רישוי שנתי (טסט)

וניידת בטיחות בדרכים של משרד התחבורה ומשטרת ישראל, עלולה להוריד מהכביש רכב כזה.

החלף את כל ארבעת בולמי הזעזועים.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרגשת שינוי בנסיעה מכיוון שביצועי בבולמים יורדים בהדרגה ומתרגלים לזה. לאחר שתחליף את הבולמים תרגיש ועוד איך. מונרו זה בולם מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה רבה לכולם על המענה.

התקשרתי עכשיו לחנות חלקי חילוף גדולה בחיפה, והציעו לי שמה בולמים של kyb במחיר ממש ממש טוב: קידמי 225 אחורי 200. עכשיו שאלתי את המוכר אם זה בולמי שמן כמו שיש לי עכשיו על הרכב והוא אמר לי שלא, והבולמים האלה הם בולמי גז וכבר לא שמים בולמי שמן, לדעתכם כדאי לקנות בולמי גז? מה השפעתם על אופי הנסיעה לעומת בולמי שמן ואם בכלל מותר להתקין אותם על הרכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מה עשית בסוף ? וההבדל במחיר בין המונרו לקייבה, ששתיהן חברות טובות, לא אומר לנו כלום מאחר ואחד ציינת עם עבודה ואת השני ללא. בכל אופן אשמח לדעת מה עשית וכמה עלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רק עכשיו ראיתי, בכל מקרה מאמין שהמידע יהיה חיוני אולי בעתיד לכמה בעלי פוקוס. אז ככה, ארבעה בולמים של kyb עלו 835 שח אחרי הנחה קטנה בחנות חלקי חילוף המגנים בחיפה, עלות העבודה במוסך הייתה 550 שח כולל מע''מ.

מבחינת הבולמים עצמם אז אחרי 7k הם בסדר גמור ומבחינתי שווים את המחיר על פני בולמים מקורים שעולים בערך פי 3 ממה שזכור לי שבדקתי בזמנו. כמו כן חייב כיוון פרונט! ביצעתי אותו שבוע אחרי החלפת הבולמים ( הספקתי להחליף גם צמיגים בזמן הזה) עקב משיכה חזקה ימינה, במכון פרונט נאמר לי שיש סטיה מאוד גדולה של 6 מעלות ( או מידה אחרת ) ואכן לאחר מכן ההגה הפסיק למשוך לצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מופתע לגלות שKYB יותר זולות ממונרו כי מצב הוא הפוך...

מונרו קידמי עלו לי 500 ביחד + 200 עבודה. ואגב מונרו גם על גז ולא שמן

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 22.8.2018 בשעה 16:00, car1997 כתב:

פורד פוקוס 2008, אתמול לאחר שהרכב יצא מטיפול נאמר לי שהבולם הקידמי הימני גמור והכול נזל ממנו, ושהבולם השמאלי האחורי נוזל. על הבולם הקידמי ידעתי כבר מלפני כמה חודשים פשוט ברח לי מהראש נושא ההחלפה ( אולי בגלל שאין שום שינוי בנסיעה), עכשיו אני חושב שבאמת צריך להחליף את השניים מקדימה כי הרכב עבר 125k על המקוריים, התקשרתי לקבל הצעה ממוסך אחר שמומלץ פה בפורום וסיפרתי לו גם על הבולם מאחורה והוא אמר שצריך להחליף גם שמה. לטענתו במידה ואחליף רק את הקידמיים אז החלק האחורי של הרכב ירקוד. השאלה שלי אם אכן נדרש להחליף את האחורים? הרכב שלי הוא הנעה קדמית ככה שרוב העומס גם ככה נופל על הבולמים הקידמיים בבלימה. המסוכניק צודק במה שהוא אומר ואכן במצב הזה כדאי להחליף או שאפשר לדחות את ההחלפה מאחורה? ההצעה שיקבלתי ממנו נראת לי תאמת די טובה 900 שח קידמיים של מונרו ו660 אחוריים,הכול כולל עבודה ולפני מע''מ.

אשמח לשמוע את דעתכם, ההוצאה הכוללת לא קטנה אבל בטיחות מעל הכול,פשוט רוצה להיות בטוח שאכן נדרש להחליף הכול.

תודה !

מקפיץ 

המחיר מעולה ואני גם צריך להחליף בולמים קדמיים, אשמח שתגיב על מנת שאני וחברי הפורום נדע היכן החלפת . 

תודה 

עריכה אחרונה על ידי shay90030
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...