Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות טויוטה פרימוס 2017 - "הפיאט לא זזה רוורס"

dani666
שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

טוב, אם זה היה פיאט, ועוד ישן, ועוד גשש - היה סביר. אבל האמת היא שרוורס הפריוס דווקא זזה. קצת.

לפרטים -

הרכב לא שלי, אך היום שמעתי מידיד על הבעיות עם הפריוס החדשה שלו (2017). לקצר - הרכב במוסך טויוטה כבר כשבוע, והוא על רכב חלופי.

הבעייה :

הרכב התחיל ל"חתוך" לו קלות. לפי תיאורו - אבדן כוח רגעי קצרצר תוך כדי נסיעה. בסופו של דבר, ברמזור, הרכב לא זז. קדימה. רוורס קצת הסכים לסוע ואז הסכים גם קדימה. הוא נסע אתו לחנייה קרובה - ומשם הפריוס כבר לא הסכים לזוז. גם לא רוורס. הרכב נגרר למוסך. אם ההגעה למוסך - הרכב התנהג כאילו לא קרה דבר. גם לא נמצא כל קוד תקלה במחשב הרכב (וגם לא נדלקה כל נורת התראה בזמן הארוע).

הרכב כמובן הוחזר לחבר, שנסע עוד כמה ימים ואז הארוע חזר שנית. שוב, ללא כל נורת אזהרה. הרכב נגרר למוסך, לא נמצא קוד תקלה במחשב - ועכשיו תקין. הרכב הושאר שם כדי שינסו בכל זאת לשחזר ולאתר את התקלה.

יש למישהו רעיון מה יכול לגרום לדבר הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, תופעות של fuel cutoff/hiccups אני חווה כבר בשוטף עם האיוניק שלי (ללא שום קודי תקלה, קיביניבלאט), אך היא עדיין ממשיכה לנסוע לכיוון שאני מפנה אותה. אולי זו הקרינה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, תופעות של fuel cutoff/hiccups אני חווה כבר בשוטף עם האיוניק שלי (ללא שום קודי תקלה, קיביניבלאט), אך היא עדיין ממשיכה לנסוע לכיוון שאני מפנה אותה. אולי זו הקרינה.
אני גם, וזה רכב עם 3 אלף ק"מ.

אולי זה הגיר הרובוטי.

בפריוס 2011 של ההורים חוויתי תופעות כאלה לפני שהסוללה מתה, כאילו קשה לה להתניע את מנוע בנזין.

אחרי ההחלפה של הסוללה התופעה נעלמה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

-- ^ --

לא נראה שהסוללה לפני מוות. הרכב בן שנה ואין בעיות "הנעה". הבעייה קורית במהלך הנסיעה.

(הוא הוירד אמברקס :-) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי, לא יכול להתאפק.

מה זה, שאלה בפנטומימה?

תהנה:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=vadim6385;5709436

אולי זה הגיר הרובוטי.

בטוח שלא מדובר על גיר רציף ?

בכל מקרה,הרכב באחריות,אז לגשת לחברה ולטפל כמה שיותר מהר ולא משנה מה גודל הנזק.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללה.

לא מוקדם מידי אחרי פחות משנתיים או אפילו פחות משנה (אם הרכב עלה בסוף 2017 על הכביש) ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שלא חסרים סמרטפונים או מוצרי צריכה אחרים עם סוללות דפוקות (ברמה של DOA, או לאחר שימוש קצר), אין סיבה שזה לא יקרה גם במכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק עדכון קצר -

הרכב הוחזר לבעליו מהמוסך מאחר והם לא מצליחים לשחזר את הבעייה. אם יהיו חידושים ו/או הפתעות מבטיח לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...