Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה המחיר ההגיוניל ג'טה 2012 בדגם מפואר ועד כמה היא יכולה להיות בעייתית

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוקל לקנות פולקווגן ג'טה שנת 2012 עם מנוע 1.4 160 כ"ס.

זה הדגם המפואר עם הסנרוף. הרכב נראה שמור ויפה.

הרכב עבר פחות מ 80,000 ק"מ ולא עבר הרבה ידיים.

ראיתי פה קצת הפחדות לגבי מנוע ה 1.4 עם 160 כ"ס.

המוכר טוען שהמנוע שלו מסוג CAV (אין לי מושג מה זה אומר) עם מגדש כפול ושהוא מוצלח יותר ואמין ממנועי 1.4 160 כ"ס שיוצרו לפני 2012.

המוכר גם טוען שהגיר עם 7 הילוכים עם קלאץ' רטוב.

1. מה רמת האמינות של המנוע הזה ואיך אני בודק איזה סוג/רוויזיה של מנוע מותקן ברכב הזה?

2. אותה השאלה כמו עם המנוע, רק לגבי הגיר.

3. מהו המחיר הריאלי לרכב כזה? 40/50/60K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רטוב זה רק DSG 6 ורובם לפחות ככל הידוע לי שודכו למנועי 2000 סמ"ק (היו סופרבים כאלו למשל).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הריאלי הוא לא להתקרב.

גם אם תשלם מחר בבוקר 40k על האוטו הזה אתה עלול להוסיף 20 על המנוע והגיר.

יש ברכב הזה את המנוע 1.4 טווין טורבו, שנחשב אולי למנוע הtsi הגרוע ביותר בחבורה ובנוסף גיר dsg 7 יבש (dq200).

תתרחק.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר טוען שהמנוע שלו מסוג CAV (אין לי מושג מה זה אומר) עם מגדש כפול ושהוא מוצלח יותר ואמין ממנועי 1.4 160 כ"ס שיוצרו לפני 2012.

40/50/60K?

המוכר טועה ומטעה.

הדור האחרון של המנוע הזה הוא CTH אשר יוצר החל מ 2013

והוא אכן נחשב לפחות בעייתי, (בוכנות מחוזקות, מזרקים משופרים וכו')

CAV זה הדור השני, אשר יוצר מ 2009 עד 2013

BMY BLG זה הדור הראשון, אשר יוצר מ 2006 עד 2009 (הגיע ארצה כמדומני רק ב 2008

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.4 הספציפי בכל הגירסאות שלו לא נחשב למנוע אמין, באופן אישי הייתי מתרחק מהרכב.

יש פה בפורום מגוון סיפורים על המנוע הספציפי אשר הותקן בשירוקו ואשר נפח את נשמתו תוך התעלמות של היבואן מהבעיות.

לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר גם טוען שהגיר עם 7 הילוכים עם קלאץ' רטוב.

המוכר טועה ואף שוגה. גיר DSG7 (דגם DQ200) הוא גיר יבש.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.4 הספציפי בכל הגירסאות שלו לא נחשב למנוע אמין, באופן אישי הייתי מתרחק מהרכב.

יש פה בפורום מגוון סיפורים על המנוע הספציפי אשר הותקן בשירוקו ואשר נפח את נשמתו תוך התעלמות של היבואן מהבעיות.

לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה.

לשמחתי "הסיפורים בפורום" אינם פקטור בקבלת החלטות (אצלי בכל אופן) לכן אני נהנה מ 2 גולפים טווינצ'ארג'ר נהדרות. את חווית הנסיעה על הרכבים שמצויידים במנוע הזה גם רכבים שעולים גם פי 5 לא מספקים. אני כן מסכים שיש בעיית אמינות מסוימת אשר צריך להתחשב בה במכלול השיקולים. מי שאמינות הרכב היא פרמטר עליון עבורו אין לו מה לחפש ברכב הזה.בשביל זה יש את כל המקררים קורולה ושות'.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתי "הסיפורים בפורום" אינם פקטור בקבלת החלטות (אצלי בכל אופן) לכן אני נהנה מ 2 גולפים טווינצ'ארג'ר נהדרות. את חווית הנסיעה על הרכבים שמצויידים במנוע הזה גם רכבים שעולים גם פי 5 לא מספקים. אני כן מסכים שיש בעיית אמינות מסוימת אשר צריך להתחשב בה במכלול השיקולים. מי שאמינות הרכב היא פרמטר עליון עבורו אין לו מה לחפש ברכב הזה.בשביל זה יש את כל המקררים קורולה ושות'.
אתה כמובן בחרת ללכת על הקיצון, כי אתה מחזיק בשני רכבים עם פוטנציאל תקלות קיצוני ולכן ברור שאם לא המנוע הזה אז נשאר רק קורולה 1.6.

אפשר לוותר על התענוג של ה1.4 טווין צ'ארגד ולמצוא מנוע tsi אחר שיפיק פחות או יותר אותם הספקים (שלא לדבר על 1.8 שעוקף אותו)

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1.8 בשנתונים האלו סובל (שוב עפ"י הפורום) בדיוק מאותן בעיות: בוכנות ורינגים ובנוסף גם מבעיות במערכת התזמון, לכן לא הייתי מביא אותו כאופצייה.כמו כן לדעתי, (נסעתי הרבה על אוקטביה שמצויידת במנוע הנ"ל) תגובת הדוושה של הטווין 1.4 טובה משמעותית. שוב מי שאמינות היא פרמטר עליון עבורו אין לו מה לחפש ואגית מוגדשת בשנתונים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1.8 בשנתונים האלו סובל (שוב עפ"י הפורום) בדיוק מאותן בעיות: בוכנות ורינגים ובנוסף גם מבעיות במערכת התזמון, לכן לא הייתי מביא אותו כאופצייה.כמו כן לדעתי, (נסעתי הרבה על אוקטביה שמצויידת במנוע הנ"ל) תגובת הדוושה של הטווין 1.4 טובה משמעותית. שוב מי שאמינות היא פרמטר עליון עבורו אין לו מה לחפש ואגית מוגדשת בשנתונים האלו.

אתה מעט מתבלבל בנסיון שלך להגן על מנוע ש VW עצמם החליטו להעיף מההיצע שלהם על בסיס אמינות לוקה בחסר.

אם אתה כבר מחזיק 2 רכבים עם מנוע וגיר דומים מדוע אתה מבקש חוות דעת של חברי הפורום ?

קנה וסע לשלום בתקווה שבמשמרת שלך לא יתרחשו אירועים קריטים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעט מתבלבל בנסיון שלך להגן על מנוע ש VW עצמם החליטו להעיף מההיצע שלהם על בסיס אמינות לוקה בחסר.

אם אתה כבר מחזיק 2 רכבים עם מנוע וגיר דומים מדוע אתה מבקש חוות דעת של חברי הפורום ?

קנה וסע לשלום בתקווה שבמשמרת שלך לא יתרחשו אירועים קריטים.

חמוד, קצת הבנת הנקרא לא תזיק. על מה אני "מגן"? (עברתי את הגיל הזה...) כתבתי שאם האמינות היא פרמטר עיקרי, אין לפות"ש מה לחפש ברכב הזה.

כמו כן איפה קראת שאני מבקש חוו"ד מחברי הפורום? (ציטוט לא יזיק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...