Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש- ביטוח לא הופעל

שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ותודה לכל העוזרים.

רכשתי רכב חדש בתקופה האחרונה. לפני שהוצאתי אותו מהסוכנות יצרתי קשר עם סוכנת הביטוח איתה סגרתי את הפוליסה בבקשה להפעילו.

היא ענתה לי שהיא הפעילה (מתועד) ושהביטוח עצמו יגיע אלי בדואר.

כעבור חודש הביטוח עדיין לא הגיע ולכן יצרתי קשר שוב, מסתבר שהייתה טעות והביטוח לא הונפק (טענה שהופעל, אך מעולם לא הודפס). התנצלה ואמרה שהיא מטפלת בזה.

באותו יום היא חזרה אלי על מנת לבקש פרטים שלי ושל זוגתי (המבוטחים).

כאשר הגיע אלי (למייל) העתק של ביטוח החובה גיליתי שהוא מכיל את התאריך של אותו היום. כלומר למרות כל האישורים שהביטוח הופעל, זה לא היה המצב ונסעתי חודש ללא ביטוח. המקיף הגיע למחרת עם תקלות אך אגע בזה בסוף.

למזלי, לא היו שום תאונות בזמן הזה (רוב הזמן הייתי בחו"ל האמת).

שאלתי היא: האם העובדה שהיה חודש בו כביכול לא הייתי מבוטח יש משמעות? האם זה יכול לפגוע בי?

יש משהו שאני יכול לעשות?

אציין שאני בכוונה לא חושף את שם חברת הביטוח, הם לקחו אחריות על הטעות שלהם והתנצלו (הכל מתועד בהודעות, מיילים ושיחות מוקלטות).

ולבסוף, המקיף הוא על שמי ובת זוגתי. תאריך הלידה שלה היה שגוי (הזינו לא נכון פרטים, תיקנו את זה על חשבוני וכביכול נתנו לי זיכוי מהסכום על המקיף) וגם תאריכי הוצאת הרישיון של שנינו (מעולם לא ביקשו ממני את התאריכים הללו). האם זה קריטי? הם טוענים שלא כל עוד אנחנו מעל גיל 26 וותק הנהיגה הוא כפי שהוצהר.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - איני מבין איך זה קרה. לא היית אמור להוציא את הרכב בלי שיש לך תעודת ביטוח ביד, ולדעתי בסוכנות היו מורים לדרוש לראות אותה. לא חייב להיות המקורית, יכול להיות העתק בפקס או מייל בזמן שהתעודה המקורית עושה דרכה לביתך בדואר ישראל. וזו גם אחריות שלך, כמו גם לוודא כי הפרטים במסמכים נכונים ומתאימים לצרכיך (למשל - גיל וותק רשיון הנהיגה בסוג הרכב הרלוונטי).

העדר כיסוי בעבר יוכל להיות משמעותי במקרה (הנדיר מאד) שמישהו יתבע אותך על ארוע שכביכול התרחש בתקופה זו. אני מקווה מאד שיש לך איזה תיעוד של ההתכתבות והשיחות בינך לבין סוכנות הביטוח.

"שנת הוצאת הרשיון" אינה קריטית - השנה המצויינת היא האחרונה שתתן תוקף לביטוח. אם הרשיונות שלכם יותר ותיקים זה בסדר, אם הוצאו (לראשונה) אחרי השנה המצויינת בתעודת הביטוח\פוליסה עליך לדאוג בדחיפות לתקן אותה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי ביטוח אצל חברת הביטוח של היבואן, הם ניהלו את כל התכתובות ביניהם מלבד לקיחת פרטים אישיים של זוגתי.

הטעות בכל מקרה אכן הייתה שלהם. הם הודו, התנצלו ולקחו אחריות - זה מתועד לחלוטין (מיילים, סמסים ושיחות שהוקלטו).

אין שום עניין להמשיך להתעסק עם בהנחה שכל הטעויות תוקנו, אני רק רוצה לוודא שהחודש פער הזה לא יהווה בעיה עבורי בהמשך.

ובמידה וכן, מה אני יכול לעשות? ביקשתי לנסות להוציא ביטוח על התאריך המקורי ושיגבו ממני תשלום בהתאם, אך הם אמרו שזה לא אפשרי.

אז, האם הדבר יכול לפגוע בי?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעלי, מטעויות לומדים ולהבא תלמד לא להוציא רכב חדש בלי לראות העתק של התעודה.

לגבי החודש - לא היית מבוטח באותו החודש וזה אומר שאם מישהו יתבע אותך, אין לך כיסוי ביטוחי לאותו חודש וחברת הביטוח לא תסכים לייצג אותך ו/או לשלם כסף.

אין כרגע תביעות שאתה יודע עליהם, אז כנראה שאין לך מה לדאוג...

בכל מקרה, היה וכן יתבעו אותך, אתה יכול להפנות אותם אל הסוכנות ביטוח ו/או הסוכן שהיה אמור להנפיק לך את הביטוח ובגלל טעות שלו לא הייתה והוא (או הביטוח רשלנות שלו) אמור לשלם את התביעה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...