Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הפעולת שעלי לבצע אחרי שאבד/נגנב טלפון סלולרי?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. ביטלתי את הקו דרך ספקית השרות.

2. הסרתי את המכשיר מחשבון גוגל.

3. גוגל לא מאתר אותו, שלחתי דרך האפליקציה בקשה למחיקת תוכן המכשיר, זה אמור למחוק את התוכן ברגע שהוא יהיה online. זה עובד בכלל? מישהו ניסה?

מה עוד צריך לעשות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת לחנות לקנות מכשיר חדש.

ללכת לחברת סלולר לקנות סים חדש.

הבעיה היא שאם תרצה לנייד קו תצטרך לסגור מעגל על ידי SMS, לא יודע אם יש דרך לעקוף זאת במקרה שהסים בוטל.

ד"א - עד כמה שאני זוכר לפחות בפרטנר ניתוק הקו הוא זמני, והופך סופי רק כעבור 48 שעות (הזדמנות למצוא את המכשיר האבוד). אבל זה עוד מימי השני ש"ח לדקה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפון חדש יש, סים יהיה. לא רוצה לנייד לרשת אחרת.

השאלה ההייתה לגבי אבטחת מידע וסימאות שעל המכשיר. האם מה שבעצעתי מספיק או שצריך לשנות סיסמאות בכל מקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה עליו פייסבוק?

שינית סיסמאות ? (את הסיסמא של ה gmail הייתי משנה בכל מקרה) בגוגל עצמו יש אפשרות לזרוק החוצה את כל המכשירים המחוברים. ליתר בטחון תעשה גם אותנטיקציה כפולה עם sms.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מה שבעצעתי מספיק או שצריך לשנות סיסמאות בכל מקום?

כדאי בכל מקרה

את המכשיר החדש תקנה כזה שיהיה עם קורא טביעות אצבע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הקודם היה עם סורק טביעת אצבע וגם החדש.

במקביל לטביעת אצבע היה מוגדר pattern (קו שמחבר בין 9 מקודות) וזו לא הגנה מי יודע מה הרצינית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש מכשירים שמאפשרים נעילה מרחוק (שאיומי למשל)

לא בדקתי אם זה עובד טוב, ובכל מקרה - זה משהו שצריך לאקטב בזמן שהמכשיר עוד ברשותך, ודורש רישום לשירותי היצרן (mi במקרה שלי, לא בטוח שבא לי)

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה שיאומי, שרות נעילה של שיאומי לא היה מופעל אבל של גוגל כן. זה אותו דבר. רק צריך שהמכשיר יהיה online, בנתיים גוגל לא מאתר אותו.

היו גם פרסומים של משרד התקשורת על כל שיש לספקיות הקו אפשרות לחסום את המכשיר להשמך שימוש לפי דרישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לאתר בקירוב גם לפי אנטנות סלולריות, אפשר למחוק תוכן גם בלי איתור וחוץ מזה אם הפיצ'ר הזה יכול למחוק את כל התוכן נראה לי שהוא יכול גם להדליק GPS אם היה כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתור או מחיקה מרחוק דורשים חיבור אינטרנט. הגנב הסביר כבר מזמן הוציא את הסים וביצע FACTORY RESET כדי למנוע איתור או זיהוי.

נעילה על ידי PATTERN היא לא חזקה במיוחד אבל חזקה מספיק עבורך, בהנחה שאין לך במכשיר סודות כמוסים ובעלי ערך גבוה (עבור הגנב). כאמור, המכשיר שלך כנראה נמחק ממזמן, על ידי הגנב.

חריג יחיד - אם במכשיר כרטיס זכרון - הגנב יכול בקלות להסיר אותו ולקרוא את תוכנו (אם לא הוצפן).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על גוגל. עשיתי ניסוי. כיביתי את ה GPS בטלפון אחר ונסיתי לאתר אותו באמצעות האפליקציה Find my device של גוגל. עדיין מאתר אותו, המכשיר שאותר מקבל הודעה Device located. ובמכשיר המאתר מופיע: last seen - just now.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת שהמכשיר ידווח לאתר (גוגל, שיומי, AVAST או אחר) את מיקומו, חייב להיות חיבור אינטרנט למכשיר. את המיקום שלו, המכשיר יכול לקבל מה GPS או מהרשת הסלולרית (או מהמיקום האחרון שהיה לו), אבל בלי אינטרנט, הוא לא יוכל לשדר אותו לאף אחד!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...