Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת דואר זבל לתיבת הדואר

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 2067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשנים האחרונות תיבת הדואר שלי מתפוצצת בכל חודש בדיוור זבל של מיני מדבירים\פיצריות\מכוני כושר\מכוני ספא\שיפוצניקים\שיעורי אנגלית וכו' וכו', תיבת הדואר שלי היא הרכוש הפרטי שלי וממש לא מתאים לי שכל עסק חדש שקם מוצא לנכון לזרוק עליי אם כל הפרסומים שלו, האם חוק הספאם תקף גם לגבי דואר רגיל? איך אפשר להתמודד עם התופעה?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה מדבר על תיבת הדואר (שנגישה לכל מי שרוצה לדחוף פנימה עלון). גם תא הדואר שלי (שנגיש אך ורק לדוור של דואר ישראל) מלא בעלוני פרסומת.

למרבה הצער החוק מדבר על אמצעי תקשורת בלבד ולא חל על דואר פיזי.

את לשון החוק תוכל למצוא כאן:

http://www.consumers.org.il/category/email-spam-law

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחליטים שזאת *עוד* תופעה שלא אמורה להפריע לך או ליצור איזו שהיא תגובה רגשית. פעם ביום מוציאים, מסננים וזורקים, בדיוק כמו שנהוג לשתות ולח***ן. תאר לך שהיית מתרגש או מתעצבן כל פעם שאתה מתיישב על האסלה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף ילד שמקבל 20 שקל לשעה לא מעניין אותו אם אתה רוצה או לא רוצה את הפלייארים האלו.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מתכנתים בקהל? אני רוצה לייצר תוכנה שמתקשרת דרך המחשב בשעות הלילה, רנדומלית, ממספר חסוי, למספר הטלפון הנייד של הספאמר שהיה טיפש מספיק להשאיר אותו ולהשמיע הודעה מוקלטת בסגנון של "זה לא מנומס להשאיר דואר זבל בתיבת הדואר".

5 פעמים לכל מספר.

סטארטאפ! :lol:

(אם מישהו ייקח את העניין ברצינות, אני רוצה 30% מהמניות ו-10% מהרווחים הגלובאליים שיגיעו מהכנסות :lol:)

הילדים שמחלקים לא מעניין אותם כלום, אבל בעל הבית יבין שכדאי לו להפסיק לייצר פלאיירים או להעלים מהם את הנייד שלו.

או להחליף מספר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברצינות: למה זה מעצבן? למה משהו בעולם מעצבן?

יש כל כך הרבה דברים שיכולים לעצבן בעולם, בצדק ושלא בצדק, וזה ממש לא צריך להיות אחד מהם.

אני נהנה לקרוע לחתיכות קטנות תוך כדי הגעה לבית ומשם הישר לקומפוסט, שמזין בתורו איזו חסה / סלרי / פלפל חריף עתידיים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הגישה הנכונה. לא תמיד קל לאמץ.

דווקא מסעדות (פיצה וכולי) באופן כללי, מקובלות עליי. זו הדרך הכי טובה לדעת שמישהו מגיע לאיזור שלי ומי נמצא בסביבה.

כל השאר, שרברבים\שיפוצים\מתקן מקררים וכדומה, שילכו לחפש.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...