Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרים מארהב שעובדים עם 110 - חייב ממיר מתח?

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יאמן, אבל רק היום שמתי לב שלכמה מוצרים שהזמנתי מאמזון ארהב, המתח כניסה הוא 110.

ידעתי שהמתח שם 110, אבל הייתי בטוח שהמכשיר יכול לקבל 110-220 בלי בעיה, וקניתי רק מתאם פשוט.

אתמול משום מה, נפל לי האסימון, וכל אחד מהמוצרים שבדקי רשום שהמתח כניסה הוא 110.

מה שמוזר זה שזה עובד כבר כמה חודשים ללא בעיה, מטעין סוללות, לא מתחמם והסוללות גם תקינות.

אני מפספס פה משהו?

ממה שזכור לי מהמעבדה של האלקטרוניקה שהייתי תלמיד, זה היה מהר מאוד אמור להתחיל להסריח ולהעלות עשן...

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי אלו מוצרים.

מוצרי אלקטרוניקה שמשתמשים בספק כח, רבים מהם היום מתאימים למתח 100-240V, אבל זה גם יהיה כתוב עליהם. לא מומלץ (בלשון המעטה) לחבר מוצר שכתוב עליו מתח 110V לרשת הישראלית.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר שעובד רק על 110 וולט היה נשרף בשניה שחיברת אותו ל 220.

הרוב המוחלט של המטענים וכו' היום עובדים בתחום 110-240 וולט. תסתכל על התווית שעל המטען עצמו, זה אמור להופיע שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב מכשירים שעובדים על 110-220 וולט לא מסומנים כראוי.

פשוט נפלת במקרה על מוצרים כאלו.

אחרת המכשיר היה נשרף אחרי שניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לך במזל.

הסימון של מטענים אוניברסליים שמתאימים גם ל-110 ול-220 די לוקה בחסר באתרים אמריקניים, אבל לרוב תמצא את השאלה והתשובה באגף השאלות שמוקדש לכל מוצר באמזון ("האם המכשיר מתאים וכו').

לחלופין, ניתן להציץ בצילום החלק האחורי של המכשיר.

בהכללה גסה, ככל שהספק המכשיר עולה כך קטן הסיכוי שיהיה אוניברסלי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני קניתי PS3 מאמריקה (דגם ספציפי מאוד, לא הייתה ברירה) והכנתי את עצמי לעובדה שאצטרך לקנות לו שנאי רציני (לפי הרישום עליו הוא 110 בלבד)

אחרי בירורים בנושא באינטרנט הסתבר לי שלא צריך למרות הרישום המוטעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות או לא טעות, אני לא הייתי מעיז להשאיר את המכשיר מחובר לחשמל שאני לא בבית ועירני למתרחש. לא הייתי רוצה לחזור הביתה ולגלות שכל הבית עלה חלילה באש.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
טעות או לא טעות, אני לא הייתי מעיז להשאיר את המכשיר מחובר לחשמל שאני לא בבית ועירני למתרחש. לא הייתי רוצה לחזור הביתה ולגלות שכל הבית עלה חלילה באש.

למה?..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד, אתה ניגש לחשמל ישיר או לכל חנות בסדר גודל שלהם למוצרי חשמל בסגנון.

יש ממיר מתח מ 220 ל 110 לעד 24 וואט שזה קומפקטי, זול ונראה כמו מטען לכל דבר. עולה לדעתי בסביבות ה 30-40 שקלים כזכור לי.

זה נראה ככה:

7130623_300.jpg

יש לך ממירי מתח גדולים יותר של כמה מאות וואטים אם תרצה, רק שזה שוקל כמו משקולת ועדיין, הם כולם זולים.

נראים ככה:

2197_large.jpg

אני קניתי בחשמל ישיר אחד ל 24 וואט (מספיק לי לכל המוצרים הקטנים) ואחד לעד ~100 וואט לדעתי, הייתי צריך לאיזה מכשיר.

זה מכסה אותי לגמריי ואני מזמין חופשי מוצרי 110, במידה ואני מבין שאין אותם באוניברסלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?..

כי כאשר מכניסים מכשירי 110V ל 220V זה גורם לחימום יתר או עלול לגרום לחימום יתר על המידה תלוי בסוג המכשיר ובסוף, לשריפה או לבעיה כזו או אחרת.

בכללי אתה צריך להתפלל שאמצעי ההגנה בבית יעבדו, אם בכלל.

ובקשר לשאלה למה, חיברת מכשיר 110 ל 220 מבלי לבדוק אף פעם מה יקרה? בחיי.

https://www.google.co.il/search?q=what+happens+if+you+put+110v+to+220v&sa=X&ved=0ahUKEwi8mIXaxPzcAhVJJ8AKHZFSBOwQ7xYIJCgA&biw=1707&bih=889

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
כי כאשר מכניסים מכשירי 110V ל 220V זה גורם לחימום יתר או עלול לגרום לחימום יתר על המידה תלוי בסוג המכשיר ובסוף, לשריפה או לבעיה כזו או אחרת.

בכללי אתה צריך להתפלל שאמצעי ההגנה בבית יעבדו, אם בכלל.

ובקשר לשאלה למה, חיברת מכשיר 110 ל 220 מבלי לבדוק אף פעם מה יקרה? בחיי.

https://www.google.co.il/search?q=what+happens+if+you+put+110v+to+220v&sa=X&ved=0ahUKEwi8mIXaxPzcAhVJJ8AKHZFSBOwQ7xYIJCgA&biw=1707&bih=889

נו, אז עדיין לאור מה שכתבת, למה?

או שהמכשיר יישרף במכה במידה והוא לא תומך ב220, או שהוא יעבוד. אין לו מצב ביניים של "עובד אבל אולי יישרף"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תעשה טובה לכולנו ותכנס ללינק תקרא מה קורה עם 110 ו 220 ותחזור עם תשובות?

לא סתם צרפתי לך לינק - כנס לשם ותשכיל.

יש לך גם סרטוני יוטוב להסבר ויזואלי אמיתי מוחשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אולי תעשה טובה לכולנו ותכנס ללינק תקרא מה קורה עם 110 ו 220 ותחזור עם תשובות?

לא סתם צרפתי לך לינק - כנס לשם ותשכיל.

יש לך גם סרטוני יוטוב להסבר ויזואלי אמיתי מוחשי.

אתה קראת? תחבר מכשיר של 110 ל220- הוא יישרף תוך דקות, ואני מצטט את מה שכתבת-

"טעות או לא טעות, אני לא הייתי מעיז להשאיר את המכשיר מחובר לחשמל שאני לא בבית ועירני למתרחש. לא הייתי רוצה לחזור הביתה ולגלות שכל הבית עלה חלילה באש."

אם המכשיר כבר עובד כמו שצריך (וכמו שצריך= יותר מכמה דקות) אז למה שתפחד להשאיר אותו בחשמל?

אני כמובן לא ממליץ להכניס מכשיר חשמלי של 110 ל220, זה יהיה מטומטם. אבל אם המכשיר הוא בעל שנאי שתומך בכך (כמו לדוגמה הPS3) אך לא מוצהר ככזה, ולא בעיה לוודא לפי מספר הדגם שהוא אכן תומך ב220 תמיכה מלאה למרות מה שרשום על המכשיר עצמו, אז לחבר אותו עם שנאי מיותר (שאגב בעצמו מתחמם ונורא בזבזני) זו פעולה מטומטמת.

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאמן, אבל רק היום שמתי לב שלכמה מוצרים שהזמנתי מאמזון ארהב, המתח כניסה הוא 110.

ידעתי שהמתח שם 110, אבל הייתי בטוח שהמכשיר יכול לקבל 110-220 בלי בעיה, וקניתי רק מתאם פשוט.

אתמול משום מה, נפל לי האסימון, וכל אחד מהמוצרים שבדקי רשום שהמתח כניסה הוא 110.

מה שמוזר זה שזה עובד כבר כמה חודשים ללא בעיה, מטעין סוללות, לא מתחמם והסוללות גם תקינות.

אני מפספס פה משהו?

ממה שזכור לי מהמעבדה של האלקטרוניקה שהייתי תלמיד, זה היה מהר מאוד אמור להתחיל להסריח ולהעלות עשן...

ליאור.

תעלה תמונה של המוצר עם הפרטים המזהים או קישור לקנייה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...