Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטבע וירטואלי חדש - Q

train
שימו לב! השרשור הזה בן 2067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני לא טועה הם טוענים שזה לא יהיה על בסיס בלוקצ'יין, ומכאן שזה ידרוש השקעה מטורפת בתשתיות מיחשוב- וזה בנוסף לכל החסרונות של מטבע "וירטואלי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נעשה את זה פשוט - כנס בבקשה ל https://www.tokendata.io/ (שים לב שמדובר ב Tokens בלבד) ומיין את הטבלה לפי Return. מתוך 38 עמודים, רק טוקנים בעמוד הראשון ומקצתו של השני נמצאים בירוק - והיתר באדום, לא סחירים, לא צלחו את ה-ICO או Fraud מוחלט.

כולם ללא יוצא מן הכלל מציגים את היזמים המוכשרים שמסבירים כיצד הם הולכים לשנות סדרי בראשית. למשל, תן מבט על סירין-לאבס של יקיר מדורי הספורט משה חוגג - https://sirinlabs.com/media/SIRINLABS_-_White_Paper.pdf - המשקיעים הפסידו את המכנסיים עם תשואה שלילית של 81% מאז ההנפקה, אבל מושיקו גרף מספיק כסף לכיס לרכוש קרקע של מספר דונמים בכפר שמריהו פלוס את בית"ר ירושלים.

(אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ השקעות, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצרים פיננסיים מכל מין וסוג)

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה חרטא בפיתה, וכנראה שאף אחד לא יראה מזה שקל.

אבל נרשמתי, כי אף פעם לא עשיתי משהו כזה והתחשק לי.

אז אם מישהו רוצה הזמנה אני אשלח בכיף (ואקבל על כל אחד שנרשם בערך 10,000 כלום)

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטבע, הוא טוען, ינוהל על ידי ועדה מוניטרית של מומחים בצורה דמוקרטית

מבחינת חברה אין שום טכנולוגיה, שום מערכת תשלומים. כל מה שיש זה את הקונספט ואנחנו רוצים לראות האם העולם ירצה לאמץ את זה. אם נראה שזה תופס, אז נעבור לשלב הבא

אני חושב שהגענו ל-peak 8200 hype

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטבע שמנוהל על ידי ועדה... מה הבא בתור? ונצואלה-קוין?

אנחנו אכן בשיא החרטטיאדה של המטבעות הווירטואליים, עוד כמה נשימות עמוקות וזה יחלוף.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעשעה אותי השאלה - "מטבע וירטואלי חדש - האם רציני?"

הזכיר לי פוסט ב"אבא ואמא בני דודים" של מישהי ש"מחפשת מגידת עתידות וקוראת בקפה אמינה ולא שרלטנית" (סליחה אם לא דייקתי, מהזכרון).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטבע שמנוהל על ידי ועדה... מה הבא בתור? ונצואלה-קוין?

אתה תצחק אבל זה אשכרה קיים (הרי הקלפטוקרטים חייבים להמשיך לגנוב, לא?)

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי.

אלמלא היה זה כ"כ עצוב, הייתי צוחק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה אחרת, בדה-מרקר, שואלים אותו על מטבעות קריפטו, והוא עונה תשובה יפה: "מטבעות קריפטו זה פתרון מבריק לבעיה שלא קיימת". רק מה, שנראה שגם הוא מציע פתרון לבעיה שלא קיימת, רק ששלו קצת פחות מבריק...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסביר ל"כלכליסט" מדוע לא מדובר בתרמית פירמידה

אם צריך להסביר מדוע זה לא פירמידה, זאת פירמידה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריך להסביר מדוע זה לא פירמידה, זאת פירמידה

לאאא, אתה לא מבין!! זה לא פירמידה כי בפירמידה צריך לשלם ופה לא משלמים כלום!

:-P

"מבחינת חברה אין שום טכנולוגיה, שום מערכת תשלומים. כל מה שיש זה את הקונספט ואנחנו רוצים לראות האם העולם ירצה לאמץ את זה. אם נראה שזה תופס, אז נעבור לשלב הבא"

יענו המצאנו כלום, ואם מספיק אנשים יגידו שהם רוצים את הכלום הזה, אז נחשוב כבר איך להפוך את הכלום הזה לכסף.

ת'כלס, באותה המידה הוא יכול היה לפתוח פרויקט קיקסטארטר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...