Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ-רכב שני גדול יותר למשפחה צעירה

melnik85
שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בפעם האחרונה שכתבתי כאן קנינו i10 אדירה, והשנים עברו וגדלנו, מחפשים לגדול.

ברשותנו שני רכבים - רנו קליאו 2012, עליה נוסעת אשתו, וה-i10. כל אחד נוסע לכיוון אחר,

הקליאו משמשת אותנו בסופי השבוע כיוון שהיא מעט גדולה יותר וניתן להכניס בבגז' שלה בקלות את העגלה לעומת

היונדאי.

מחפשים להחליף את היונדאי במכונית חדשה יותר (היונדאי 2009), שתהיה גדולה יותר מהקליאו, קצת יותר בגז'.

אפיון הנסיעה:

- נסיעה יומיומית מרחובות לתל אביב מדי בוקר בשעות הפקקים - ועל כן, חסכון יחסי בדלק יהיה יתרון

לא גדולה מדי- אין לי רצון לנסוע על סירה או ביואיק, ומכוניות שמציעות מרחב וגם בגאז' מכובד שיכיל עגלה, אוהל, ולול קמפינג מקופל - יתקבלו בברכה.

- יכולות - אוהב לנסוע בזריזות יחסית אבל לא ממש ספיד רייסר. ה i10 הייתה ממש מספיקה מהבחינה הזו.

- מזגן איכותי - ביונדאי, אם עומדים בפקק המזגן לא מקרר ונדרשת נסיעה של כמה דקות במהירות גבוהה.. אשמח לעבור לרכב שמקרר אותי מהתחלה :)

מבחינת שיטת הרכישה המועדפת - מוכן לנסות הפעם רכישה מליסינג או עסקה אחרת שתאפשר תנאי מימון סבירים (מקדמה סבירה, ותשלומים, בלי הוספת סכום גדול בסוף העסקה).. מבחינת רכישה מיידית, אחרי מכירת היונדאי אני מניח שהתקציב יהיה כ 50k

העפתי מבט על קיה מכמה דגמים, יונדאי כמובן שאהובות עליי. אשמח לשמוע דעות על קיה ריו או פורטה (ומה בכלל ההבדל הגדול ביניהם) לצורך המקרה שלנו, יונדאי i25 - או בכלל, הצעות אחרות שאולי אני מפספס.

אשמח לשמוע דעות, רעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כרגע על קיה ריו 2017

הרכב שותה דלק בכמויות אדירות

אם הi10 סיפק אותך אני מאמין שגם היא תספק אותך לי היא ממש עגלה עברתי אליה מהמונדאו .

המושב לא הכי נוח , הבגאז בגודל די יפה ואפשר להכניס בו יחסית הרבה דברים ומאחורה הרכב די מפתיע במרחב והמזגן שלו זה הדבר הכי טוב ברכב מקרר מאוד גם בחודשי הקיץ החמים.

בתור אחד שנוסע הרבה (6000 קמ בחודש ) לא הייתי קונה את הרכבמזל שיש מי שמשלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם יונדאי וקיה היא שרכבי הסופרמיני שלהם לא מצטיינים באף פרמטר ואף נמצאים בתחתית הרשימה בחלקם כמו בסעיף צריכת הדלק והדינמיות.

לדעתי, אתה צריך סופרמיני שתרגיש גדולה מבפנים, הונדה ג'אז תהיה בחירה נכונה, יש אפילו גרסאות היברידיות לחיסכון מירבי. ההונדה לא דינאמית או ביצועיסיטית כלל, אבל אם מגיעים אליה מיונדאי אז ההבדל לא כל כך נורא.

אופציה נוספת שהיא חסכונית ואמינה היא מיצובישי ספייס סטאר.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I30CW סטיישן- לחפש אחת כזו רק מיד פרטית-לא ציי רכב לשעבר בשום אופן ואם לא מוצאים אז קיה סיד סטיישן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לעשות נסיעת מבחן על הפורטה כי היא עומדת בדרישות שלך מהבחינה שיש לה מרווח מאחורה וגם בבגאז' והיא סבבה בתצרוכת דלק וביצועים טובים בכביש. אתה יכול גם לבדוק על i25 שהוא גם רכב לא רע בכלל ולהשוות ביניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורטה וI25 עם ביצועים בינוניים וצריכת דלק ממוצעת של 1-10/11. בפקקים זה יכול להיות יותר גרוע, בכל מקרה חסכוניות הם לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 להונדה ג'אז בנזין או היברידית.

וגם טויוטה ספייס ורסו תן לך מענה לדרישות, בלי לקרוע את הכיס בתחנת דלק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל ההתחייבויות המפורטות.

רוצה להתחיל באמירה ילדותית, מקווה שכאן זה המקום לקבל איזשהי הבנה לזה - כל הסטיישנים למינהם עדיין לא מתאימים, מרגיש לי זקן.... לתחושתי יש מרווח גדול עם המון רכבים בין קליאו לi30 סטיישן...

אכן הסתכלתי על ה i25. מישהו יודע איך הבגז שלה ? ומה ההבדל בין i25 ל i25 accent ?

לגבי ההצעה על קיה - לגמרי שוקל. מה ההבדלים הקריטיים מבחינת ריו מול פורטה ? הפורטה מרגישה לי גדולה מדי עבורנו. הריו נראית סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...