Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות מזעזעת ממוסך ציפורי ולובינסקי

shmuel121
שימו לב! השרשור הזה בן 2065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי שחיפשתי כאן בפורום רכב החלטתי ללכת על הפיג'ו 208 מנוע 1.2 טורבו , לאחר שמצאתי רכב במצב טוב שנת 2015 החלטתי לרכוש אותו , לפני הקנייה כמובן בדקתי האם הרכב מטופל בחברה ובדיקה לפני קנייה כאשר בבדיקה התגלה שכנראה שיש נזילת שמן קטנה מהמנוע הבוחן אמר שהרכב נמצא במצב מצוין מלבד הנושא הזה כמובן שתוך כדי הכניס עוד כמה ריג'קטים כדי לצאת מידי חובה , אך נושא הנזילה הדאיג אותי אז החלטנו אני והמוכרת לבצע זיכרון דברים כאשר היא לוקחת אחריות על הנושא הזה שאם יש צורך בתיקון כלשהו היא תשלם עליו ,רכשתי את הרכב ב1/8.

עד כאן הכל הלך לפי הספר ומפה התחילו הבעיות עם מוסך ציפורי וחברת לובינסקי , ביום שני 6/8 לקחתי את הרכב למוסך ציפורי (בנצרת) על מנת לבדוק את נושא הנזילה בידיעה שהרכב נמצא באחריות כוללת עד 14/8 ועוד אחריות של שנתיים על גיר מנוע ומזגן לפי מיטב הבנתי .

לפני שהכנסתי את הרכב לבדיקה עברתי על הרכב על מנת לבדוק אם יש תקלות נוספות וגיליתי בעיות קטנות כמו זה שהחלונות לא נסגרים בנעילה , ועוד איזה כפתור דהוי ביקשתי מהאדם שקיבל אותי לבדוק גם את הנושא הזה ולתקן , כעבור משהו כמו 5 שעות אומרים לי שהרכב מוכן ושכל הבעיות תוקנו לגבי הנזילה אומרים שלא אותר מקור הנזילה ולכן מנקים את המנוע ושאני אצטרך לחזור שבוע אחרי כדי לאתר את מקור הנזילה ,הבעיה היחידה שהתגלתה לטענתם זה האלטרנטור כאשר היועץ שירות טען בפני שהחליפו אותו באחריות ולאחר מכן התברר שלא החליפו שום דבר מלבד הרצועה שחייבו אותי עליה בדיעבד ב200 ש"ח .

כאשר הגעתי לרכב גיליתי שלא דובים ולא יער לא סודר בעצם שום דבר (ספוילר להפך המצב רק החמיר) בדקתי את אותו כפתור וגילתי שלא החליפו כלום את החלונות לא סידרו כאשר אני מפנה את תשומת ליבו של מנהל העבודה לכך שבעצם לא נעשה דבר הוא אמר לי שאני יביא את הרכב שבוע אחרי וכל מה שצריך להחליף/ לסדר יסדרו וביקש ממני לקחת בחשבון שהרכב יצטרך להישאר יום שלם במוסך , הסכמתי לכך ועליתי לאוטו כאשר אני בא להניע את הרכב אני מגלה שנורת השירות והלחץ אוויר נדלקו (בוודאות שלא דלקו כאשר הרכב נכנס ) שוב הלכתי למנהל עבודה והוא הסתכל על הגלגלים ואמר שיש לי פנצ'ר מבחינתי אם הגעתי למוסך בלי פנצ'ר והמוסך גרם לפנצ'ר על המוסך לתקן אבל המנהל עבודה היה נחמד ואמר לי שבעצם אף אחד לא עשה את זה בכוונה אז אמרתי לעצמי שאין טעם להתווכח על כמה עשרות שקלים והלכתי לפנצ'ריה באותו הרחוב בפנצ'ריה גיליתי שבעצם לא מדובר בבפנצ'ר חזרתי למוסך אמרו לי שמדובר בלחץ אוויר ושאני צריך ללכת לתחנת דלק למלא אוויר (קצת לא ברור לי איך במוסך מורשה אין משאבה למילוי אוויר בגלגלים) , כמובן שעשיתי זאת אבל הנורה לא נכבתה חזרתי למוסך אותו מנהל עבודה אמר לי שזה בעצם לא משפיע על כלום והכל בסדר והם יטפלו בזה כאשר אני יביא את הרכב בשבוע אחרי וכך עשיתי תוך כדי נסיעה הביתה אני שם לב שהמוסכניק שטיפל ברכב חשק במסטיקים שנמצאים ברכב והחליט עם יד מלאה בשמן ללכלך את הקופסאת מסטיקים כולל הבפנים כמובן שזה דבר שולי אבל מאוד עיצבן אותי כי לא ככה זה אמור להיראות.

אוקי קבעתי טיפול ליום שני אחרי 13/8 (מזכיר לכם ב14/8 נגמרת האחריות) כאשר האמון שלי במוסך קצת ניסדק אחרי כל הסיפור שקרה אז החלטתי גם לצלם את מד הקילומטר , הגעתי ב8 בבוקר נתתי ליועץ שירות את הרכב הוא טען שהרכב יהיה מוכן תוך שעתיים- שלוש אני אמרתי לו שהמנהל עבודה אמר שאצטרך להשאיר את הרכב יום שלם והוא לא ידע מה לענות , בכל מקרה בסופו של דבר מאותו רגע ששמתי את הרכב ועד יום שישי האחרון בבוקר אף אחד לא יצר איתי קשר ולא עידכן בנעשה ברכב כאשר אני כל יום מתקשר וטוענים שהכל סודר מלבד אותה נורה וכל פעם חוזרים ואומרים שבאותו היום בצהריים הרכב יהיה מוכן, ההתנהלות הרגיזה אותי מאוד נתתי לזה כמה ימים להתנהל כך והחלטתי לערב את היבואן התקשרתי ביום חמישי בבוקר לשירות הלקוחות של לובינסקי עידכנתי אותם בנעשה והם ישר העלו את היועץ שירות של המוסך על הקו סוף סוף חשבתי שמשהו מישתנה אותו יועץ שירות ומנהל עבודה של המוסך הסבירו לי על הנעשה ברכב מישום מה כל פעם הם סותרים את עצמם פעם המנהל עבודה מדבר איתי ואומר שהוחלפו פקקים כי משם הייתה הנזילה פעם אחרת היועץ שירות מדבר איתי וטוען שכלל לא הייתה נזילה , בקיצור התחייבו לי בטלפון להתקשר לקרת סוף יום העבודה 15:30 ולעדכן כמובן שאף אחד לא התקשר אז התקשרתי שוב לשירות לקוחות של היבואן ומה שנאמר לי זה שהמוסך כבר ניסגר והיועץ שירות לא עונה להם אז שאני אקח את המספר טלפון ואתקשר ליועץ שירות עד שהוא יענה (ממש אבל ממש לא ברורה לי התשובה הזו).

יום אחרי זה בשישי בבוקר היועץ שירות התקשר אלי והתנצל שלא חזר אלי והסביר לי שהרכב עדיין לא מוכן כי לא מאתרים את הבעיה והם נמצאים בקשר ישיר עם החברה ומחפשים את הבעיה שהוא טוען בפני שכנראה מדובר באיזה קובץ לא תקין ולכן זה לוקח כל כך הרבה זמן , דרשתי מהשירות לקוחות רכב חילופי אם הבעיה לא נפתרת עד סוף היום והנציגה בשירות לקוחות נתנה לי הרגשה שאין שום בעיה עם כך היועץ שירות אמר לי שהוא יבדוק עם מנהל השירות במוסך והסברתי לו שאני לא מוכן לקבל תשובה שלילית כי הם יצרו את הבעיה וכרגע קורה מצב שאני 5 ימים בלי רכב ואני לא מוכן לחכות עד יום שני (המוסך סגור בראשון) , לאחר מספר דקות חזר אלי אותו יועץ עם תשובה שלילית שוב התקשרתי לשירות לקוחות הנציגה דיברה עם המנהל איזור וחזרה אלי עם כל מיני תירוצים שזה לא שאין אישור אלא אין רכב במלאי .

החלטתי שטלפון זה לא כמו פנים על פנים והחלטתי ללכת למוסך איך שהגעתי ישר ניגשתי לרכב והרכב פשוט היה נראה רע מלא חרא של ציפורים על המכסה מנוע , ישר רציתי לבדוק אם נעשו ברכב נסיעות מיותרות כי כל ההרגשה לא הייתה טובה אז מסתבר שנסעו עם הרכב 17 ק''מ עד יום שישי ובכישרון ממש הצליחו לשרוף רבע מיכל דלק , כאשר שאלתי את היועץ שירות מה הסיבה לכך שנסעו עם הרכב הרי מדובר רק במנורת לחץ אוויר הוא נתן תירוצים מפה עד להודעה חדשה לאחר מכן שאל את המנהל עבודה ואותו מנהל עבודה הסביר לו שעשו נסיעת מבחן אחת שהיא לא יותר מ3ק"מ (מזל שצילמתי), נכנסתי למנהל שירות של המוסך שסה"כ היה נחמד אך גם נתן תירוצים כאלה ואחרים לק"מ וכאשר הראתי לו בעצם תמונה של המד קילומטר הוא כאילו ניסה לשכנע אותי שהטעות אצלי (" אולי צילמתה את המד קילומטר לפני שהגעתה למוסך? " מאיזה סיבה אעשה את זה ). הסברתי לו על כל ההתנהלות ובוא נגיד ככה שהוא לא ממש התרגש מהנושא ששאלתי אותו על הרכב חילופי הוא סיפק לי תירוץ אחר מהיבואן הוא טוען שמבחינתו אם היבואן היה מאשר אז בכיף הוא היה נותן לי רכב אבל היבואן לא מאשר רכב כי ניתן ליסוע באוטו (בעצם סתר את עמדת היבואן כי אחד מהם משקר ), ובעצם הציע לי לקחת את הרכב עם הבעיה ולחזור ביום שני שהסברתי לו שאני הלקוח ולא הגיוני שאצטרך ליסבול כל כך מתקלה שהם יצרו אז הוא "התגמש" והציע לי שהוא יבוא לקחת ממני את הרכב בשני , לא הסכמתי לכך בגלל שמבחינתי הכנסתי את הרכב תחת אחריות למוסך ואני מפחד שאם אני יוציא את הרכב הם ישחקו על הנושא שהאחריות נגמרה למרות שהם טוענים שלא אבל אני כרגע לא מאמין לשום מילה שיוצאת לא למוסך ולא ליבואן מהפה

חשוב לי לציין שב15 שנה האחרונות כל הרכבים האחרונים במשפחה הם של טויוטה ומעולם אבל מעולם לא נתקלתי ביחס כזה מצדם ואפילו לא קרוב לזה החלטתי ללכת על משהו שונה והנה כנראה שאני משלם על זה שהחלטתי ללכת עם הרגש ועם ראש בקיר ולקנות פיג'ו ולא איזה יפנית.

IMG-8902.jpg

IMG-8916 (1).jpg

IMG-8917.jpg

עריכה אחרונה על ידי shmuel121
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במילה אחת - גועל נפש וזאת אחת הסיבות שלא ארכוש רכב מלובינסקי.

על מכסה המנוע המלוכלך, ניחא, מסטיקים עם שמן, ניחא. אבל פאקינג לנסוע 17 קמ בלי סיבה?

לפי ההרגשה שלי --> תהיה בטוח שברגע שתוציא מהמוסך אם יגידו שהלכה האחריות, הם כנראה מחכים לזה שתוציא כמו שהם אומרים לך.

מקווה מאוד שהנציג בפורום יגיב.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

מצטערים על השירות שקיבלת, כפי שמשתקף מהדברים הרשומים.

אנא שלח לנו בהודעה פרטית שם וטלפון,

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הסיבה שצריך לקחת לפעמים את ההמלצות מהפורום בעירבון מוגבל. זה שלמישהו יש פיג'ו שמורה ומטופלת לא אומר שכל הרכבים ככה.

וואלה , זה לא כלל שתקף גם לשאר הרכבים ואו שזה יחודי רק לפיזו ??

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכב חלופי : מניסיון : אין בעיה לתת כזה גם אם הרכב במצב נסיעה. זה באמת החלטה שלהם. כנראה שרכב החלופי כבר אצל לקוח אחר.

לגבי התקלה בחיישן לחץ אויר , זה יקח להם זמן. דיאגנוסטיקה זה לא הצד החזק שלהם. אם יש צמה רופפת או משהו במחשב , הם דיי בערפל. לגבי המסטיקים: להבא, תשאיר רק מסטיק יבש ומשומש. אני תמיד מגיע עם תיק גב ריק וממלא אותו בכל הניירת , אלקטרוניקה, מסטיקים שיש באוטו ויוצא מהמוסך. אל תשאיר מתנות.

אם יש אפשרות , נשאר לצפות במוסך .

אני מבין את המוסך . אין לו כח וגם לא יקבל הרבה כסף גם אם יצליח לתקן התקלה אבל לכופף גרסאות זה קצת מיותר. עדיף שיגידו את האמת.

המלצה : תנסה מוסך אחר. אם אתה מחפש מורשה יבואן אולי כדאי את צמרת בצק פוסט. לא שהם מלאכים , אבל יש הבדלים.

כתבתי את זה בשרשור אחר: תוצאה של תודעת שירות ירודה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה , זה לא כלל שתקף גם לשאר הרכבים ואו שזה יחודי רק לפיזו ??

כן גבר, זה נכון לגבי כל הרכבים, רק שבמקרה של פיג'ו אתה תסיים כמו פותח השרשור כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכב חלופי : מניסיון : אין בעיה לתת כזה גם אם הרכב במצב נסיעה. זה באמת החלטה שלהם. כנראה שרכב החלופי כבר אצל לקוח אחר.

לגבי התקלה בחיישן לחץ אויר , זה יקח להם זמן. דיאגנוסטיקה זה לא הצד החזק שלהם. אם יש צמה רופפת או משהו במחשב , הם דיי בערפל. לגבי המסטיקים: להבא, תשאיר רק מסטיק יבש ומשומש. אני תמיד מגיע עם תיק גב ריק וממלא אותו בכל הניירת , אלקטרוניקה, מסטיקים שיש באוטו ויוצא מהמוסך. אל תשאיר מתנות.

אם יש אפשרות , נשאר לצפות במוסך .

אני מבין את המוסך . אין לו כח וגם לא יקבל הרבה כסף גם אם יצליח לתקן התקלה אבל לכופף גרסאות זה קצת מיותר. עדיף שיגידו את האמת.

המלצה : תנסה מוסך אחר. אם אתה מחפש מורשה יבואן אולי כדאי את צמרת בצק פוסט. לא שהם מלאכים , אבל יש הבדלים.

מה הקשר אין לו כוח, כן יקבל כסף, לא יקבל כסף?

יש אחריות? יש לקוח? שיתקן.

לא יודע או לא יכול לתקן? שלא יבלבל את המוח ויסבן.

כל העניין באחריות שלרוב המוסך מאבד בזה כסף, כי אתה יודע, זה מימוש אחריות (ולא רק ברכבים).

יש אחריות? שיעמדו מאחוריה.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי עם המוסך בנצרת גם גרוע מאוד. להחליף מצבר (ורק לשם זה נכנס הרכב) לקח להם יום עבודה שלם, וטענה חוזרת וחוזרת על צורך בהחלפת קלאץ' ומשהו עם הנוזל FAP (יש משאבת FAP? המאבחן אמר משאבת FAP) בדיוק שבועיים אחרי טיפול גדול שבו הכל נבדק והוחלף גם הקלאץ'. עם מונזה בעפולה (היה מורשה) אף פעם לא היו לי בעיות ובטח לא כאלה.

זאת הסיבה שצריך לקחת לפעמים את ההמלצות מהפורום בעירבון מוגבל. זה שלמישהו יש פיג'ו שמורה ומטופלת לא אומר שכל הרכבים ככה.

הייתי חייב לצטט אבל אני לא יודע איך להגיב לזה חוץ מלצחוק ולבכות.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גבר, זה נכון לגבי כל הרכבים, רק שבמקרה של פיג'ו אתה תסיים כמו פותח השרשור כאן.

למה זה נכון רק לפיג׳ו (ומתאר לעצמי לפי רוח הדברים, לצרפתיות בכלליות) ולא לשאר הרכבים? אתה רוצה לאמר שעם רכב של וואג לא יכול לקרות תסריט אף גרוע מזה? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LPG , מסכים שזו טריפה וזו נבלה

בצמרת החליפו לי מצבר בשעה וחצי (עדיין הרבה) . אבל אולי באמת מונזה עדיפים. לא הייתי .

ברכבי דיזל של הקונצרן החדשים יש גם משאבת אוריאה (עליה פתחתי דיון נפרד) וגם משאבת fap . היא חלק ממנגנון ה dpf . וכן כמו אוריאה יש גם נוזל fap שדורש מילוי.

בכל מקרה , פות"ש עוד מעט תצא מאחריות אולי תוכל למצוא מוסך פרטי עם מוסר עבודה טוב יותר.

אני לא דוגמא אבל אני במודע בחרתי ברפואה (במוסך) פרטית שם הכל עולה כסף אבל זורם חלק.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי... לא לקנות יותר פיג'ו כי המוסך בנצרת, לכאורה כמובן, לא מקצועי ולא שירותי? או כי יש כאלו לא מטופלות (למרות שזו ספציפית דוקא כנראה היתה מטופלת)?

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...