Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות מזעזעת ממוסך ציפורי ולובינסקי

shmuel121
שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע איך זה בפיג'ו אבל כן מכיר את ההרגשה שבאים עת תקלה כזאת למוסך

מציע לך לבדוק אוויר בצמיג החלופי, לפעמים (כמו במקרה שלי) יש שם חיישן שהפיל הרבה מוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן גבר, זה נכון לגבי כל הרכבים, רק שבמקרה של פיג'ו אתה תסיים כמו פותח השרשור כאן.

היה לי שנים רבות צרפתיות מדגמים שונים ומעולם לא נתקלתי בתופעה כזו, מוסך ספציפי לא מעיד על מותג , קצת פרופורציות.

לפותח השירשור , ממליץ בחום על מוסך גזית בקריות, מקצוענים, אדיבים ומעדכנים בטלפון במידה ונמצא דבר מה אשר מחייב אישור לקוח.

עריכה אחרונה על ידי CX25GTI

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש מאוד מציק מה שקרה לך, מקווה שהמשתמש כאן של היבואן יפתור לך את הצרה.

הלקח שלי, מניסיוני הצנוע מאוד, הוא שמוסך, בין אם מורשה יבואן או לא, צריך לבחור עם פינצטה לפי המלצות בפורום ובמקומות אחרים, ואם צריך לנסוע גם 100 ק"מ לטיפול.

הכל נכון למעט החלק אחרי החלק המודגש.

לא המלצה בפורום ולא המלצה באינטרנט, לא המלצה ע"י חבר או מכר תגרום לי לבוא למוסך ולטפל "כמו עיוור".

כל מה שרושמים באינטרנט אמור לשמש בתור רפרנס בלבד.

לרוב מה שאני עושה זה לקחת מידע והכוונות מהאינטרנט וחברים, אני הולך עם הרכב (אותו אני מחנה בדר"כ רחוק).

אני מגיע למקום ומסתכל על איך מטפלים/מתקנים, אם העבודה נראית לי ברמה מספקת אני פונה לבעל הבית ושואל אותו מחיר.

מי שלא חד משמעי בתושבתיו, מי שמתחיל להתפלסף, מי שמאבד סבלנות בשאלה הראשונה (אני לא חוקר אף אחד אבל שאלות כמו כמה יעלה ובמה אתה משתמש הן לגיטימיות ושלא ינסו להפחיד אותכם) - אני מתקדם לבא אחריו.

הרבה מאוד המלצות נגוזו מהר מאוד אחרי שראיתי במו עיני התנהלות במקום העבודה.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אני מעדכן , היום ישבתי עם המנהל אזור שעל פניו נדהם לגלות על כל המקרה מסתבר שגם החליפו חלקים ולא רשמו בכרטיס עבודה , בכל מקרה נתנו לי רכב מושכר (ספארק) כרגע עד שהבעיה תיפתר בנוסף המנהל אזור הציע לי 2 טיפולים שוטפים במוסך הנ"ל או טיפול שוטף אחד במוסך מורשה אחר שאני אבחר .

מבחינת הרושם אותו מנהל נתן לי הרגשה שלמרות כל מה שקרה זה הם באים לקראתי באופן הטיפול הזה כאשר אני ביקשתי שיאריכו לי את האחריות בשנה נוספת הוא סירב , באמת שאני לא יודע למה לצפות אבל בעייני אחרי המקרה הנוכחי טיפול שוטף 1 זה לא מספק באמת שמעניין אותי מנסיון עבר של חלק מחברי הפורום מה עלי לדרוש בעצם על המקרה הזה , כמו כן הובהר לי שיכול להיות שהטיפול בתקלה יכול לקחת עוד כמה שבועות ובמידה ולא ימצאו תתקלה בעצם יחליפו את כל החלק בחדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהל איזור או לא מנהל איזור, מציע לך להוציא את האוטו ולקחת אותו למוסך אחר בהקדם. לאחר מכן תתחשבן עם המוסך הזה על הפסד ימי עבודה/נזק כספי/ עוגמת נפש וכ'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש נקודת אור אחת, זה שהמקרה שלך, הגיע כנראה לאן שהיה צריך להגיע.

לדעתי המוסך הנוכחי איבד את הקרדיט שקיבל. המליצו לך כאן על מוסכים אחרים. אתה צריך לבחור מוסך אחר, מורשה מטעם היבואן, ולדרוש העברת הרכב לשם. לא הייתי משאיר את הרכב במוסך הנוכחי.

אני סבור שהדרישה שלך להאריך אחריות בשנה - היא לא סבירה.

כל התקלות עליהן הצבעת לפני תום האחריות - צריכות להיות מתוקנות במסגרת האחריות (ובמוסך אחר) . לוודא תיקון כל התקלות .

אח"כ לקבל שני טיפולים חינם במוסכי הרשת, אבל לא במוסך הספציפי.

כרגע אתה עם רכב חלופי וזו כבר התקדמות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לפנות למוסך י.ש הגליל בחיפה, בד"כ הם יודעים להתנהל היטב בנושא האחריות מול לובינסקי. תבקש לדבר עם שי המנהל (יש שם שני שי).

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את הרכב מהמוסך הזה ועדיף שתטפל ברכב במוסכים שהמליצו לך עליהם לא הייתי משאיר שניה את הרכב שם גם אחרי השיחה עם מר מנהל אזור וגם מה זה החוצפה הזאת לנסוע 17 קילומטר

אני הייתי לוקח פיצוי את הטיפולים לעשות במוסך אחר

תיקח פיצוי שלדעתך הוא בסדר ותעיף משם את הרכב לא הייתי נותן להם לגעת יותר ברכב

אני קורא את החוויה שלך וזה מרתיח אותי איך שמתנהגים ללקוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפיצוי שהוצע לך הוגן ומידתי. בסך הכל נגרמה לך עוגמת נפש ולא הרסו לך את האוטו. אין שום מחלה חוזרת שבגינה צריך להאריך את האחריות.

למוסך הספציפי לא הייתי חוזר גם אם היו משלמים לי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

17 קמ זה בטח כי נתנו לו את רכב השירות של המוסך כתחליפי . יש סידורים שהמוסך צריך לעשות... והמבין יבין.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, י.ש הגליל בצ'ק פוסט גזית בחוצות המפרץ, מי מהם עדיף?

בהחלט ממליץ על גזית.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...