Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטייג 1 לפאביה 1.2 ידנית 90 כ"ס

MrBuba
שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז ככה, יש לי ידע בתחום, אבל הגיע הזמן שאבדוק עם הגדולים כי אחרי כמה שיחות עם סדנאות של APR וכל הטיונרים למיניהם, הגעתי למסקנה שבסופו של יום הכסף מדבר לפני היתרון.

עכשיו ברשותי סקודה פאביה 2016 1.2 90 כ"ס ידנית.

לא אשקר, אני רוצה למכור את האוטו ובע"ה עד סוף 2019 להביא סיאט לאון 1.4 150 אבל את זה נשאיר לפוסט אחר.

נמאס לי מהפאביה.. יש לי אותה כבר שנה +, אני בכלל בא מהתחום של אופנועים אז פתאום המעבר הזה לרכב משגע לי תשכל, ואם זה לא מספיק.. אז הפאביה כבר לא מרגשת אותי.. אמנם ידנית ו 90 כוח והרכב באמת סוחב בלי עין הרע.. אומר זאת במילים עדינות, נשבר הזין.

הרכב כבר לא מרגש ואני צמא לכוח כמו שערפד צמא לדם

הבעיה זה הכסף.. לכן הלאון כפי שכתבתי כמה שורות מעל - לא אופציה, וכרגע סטייג 1 יותר נכנס בכיס

הבעיה זה מה שהסטייג ילווה אותי בהמשך... - להלן:

- מנוע 1,2, קודם כל מומנט וכ"ס.. מינורים ממש, בלחץ יגיע ל 125-130 כ"X וזה גם אם מברכים על הרכב

- מנוע 1,2 - שמעתי סיפורים על מנועי כאלה ששפכו תחיים שלהם אחרי 20-30 אלף ק"מ עם סטייג ( הרכב עומד על 42 אלף )

- איך אני מוכר רכב עם סטייג 1 בעוד שנה מהיום? מי יקנה תזבל הזה?

- כמה עולה מנוע חדש לפאביה? :roflmao:

- גם אם יש אפשרות לשלול את כל מה שכתבתי, האם זה בכלל שווה את זה?

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הראש הוא כלכלי, תקנה משהו ישן יותר, לא יודע מה התקציב אבל פולו GTI בת 10 עולה 35 אלף. איביזה בת 7 עולה 45.

למכור יהיה קשה, כי השוק הוא לא ספורטיבי ואף אדם שפוי לא יחפש סופרמיני משופרת לאישה (אפשר כמובן להחזיר לקדמותו, אבל זה יעלה עוד כסף, אז לתקופה כזאת קצרה...).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הראש הוא כלכלי, תקנה משהו ישן יותר, לא יודע מה התקציב אבל פולו GTI בת 10 עולה 35 אלף. איביזה בת 7 עולה 45.

למכור יהיה קשה, כי השוק הוא לא ספורטיבי ואף אדם שפוי לא יחפש סופרמיני משופרת לאישה (אפשר כמובן להחזיר לקדמותו, אבל זה יעלה עוד כסף, אז לתקופה כזאת קצרה...).

לאישה? :/ למה אומרים שפאביה זה רכב נשי... אני לא חושב שפאביה זה רכב נשי, פאק

אבל מה בנוגע לשאר ההתלבטויות? חוץ מעניין השוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכר את הפאביה בתוספת כמה אלפים אתה יכול לקנות 208 GTI. פחות כאב ראש ורכב הוט האצ אמיתי שיודע לנסוע לא רק בקו ישר בניגוד ללאון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מבין לליבך לחלוטין ,אפשר ואפילו כיף אמיתי לתת ל1.2 עוד קצת סוסים, אך קח בחשבון - החלפת מנוע היא עסק מאוד יקר !

היה לי APR על הפולו 1.2 TSI, הרכב היה מדהים עד שבוכנה 3 החליטה לשנות מצב צבירה,יצאתי יחסית בזול בעזרת E&A שהחליפו לי מנוע בעלות מעולה ! יחסית לצ'מפיון (רצו 25K ללא עבודה ומע"מ למנוע משומש) !

המנועים הללו כסטוק מחזיקים 100K בקושי אז קח בחשבון ששיפור יקצר בחצי את חיי המנוע

גם פורומים בחו"ל לא ממליצים על APR ללא חיזוקי מנוע (רינגים , אטמים וכו')

לדעתי מה שיגרום לך באמת לחייך זה שדרוגי מתלים - ושיפורי משקל (שים לב שגם הענקיות מוציאות דגמים מחוזקים במעט אבל במשקל השינוי הוא הכי גדול ) - גלגלים , צלחות בלימה, מתלים , דלת מטען, מכסה מנוע, מושבים , אגורות מתחת למושב :lol: וכו'..

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי ש 1.2 שופכים אחרי ק''מ כמו שציינת, ההפך בארץ מכיר הרבה דוגמאות של רכבים שכבר עומדים על מעל 200 אלף ק''מ והכל תקין.

להפחית משקל ברכב חדש יום יומי ופרקטי? מעניין איך תעשה את זה? אחרי שתשפוך 20k על זה אולי תוריד כמה ק''ג בודדים, או שאתה ממליץ לו לפרק אולי גלגל ספייר, דיפוני דלתות, כסאות מאחורה וכו בשביל כמה ק''ג?

להציע הורדת משקל ברכב יום יומי בעידן של היום זה דיי בדיחה!

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הטעם בלשפר מנוע 1.2? במקרה הטוב תצליח לעקוף יונדאי משפחומטית 1.6 ואחרי זה תעוף לך הבוכנה מהמנוע.

תקנה רכב נורמלי עם מנוע 1.8T\2.0T של ואג שבאמת יתן לך חווית נהיגה ספורטיבית out of the box,

וגם השיפורים במנועים האלה באמת מורגשים ושווים את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכרתי פולו 1.2 בחו"ל , ויש חוויה ספורטיבית גם מבחינת תאוצה וגם מבחינת צליל מנוע בהשוואה ל 1.6 אטמוספרי

H.U
CZ-500

AMP SAX 100.4 COMP
MLK165

AMP MONO1.2K SUB 2X
ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באילו רכבים ספורטיבים נהגת? ומה ההגדרה שלך ל''ספורטיבי''? אני יודע שזה ויכוח ישן ושחוק, אבל אם נסתכל על הנתונים ע''פ עינו של פותח השירשור, כנראה שיש אפשריות שיענו לו על הדרישה בצורה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי ברכבים ספורטיביים , פשוט השוואתי 1.2 טורבו ל1.6 אטמוספרית ידנית שיש לי .הפולו מרגישה זריזה , עם זמינות כח . לכן עם עדכון תוכנה במנוע הזה גם אפשר להגיע לתוצאה לדעתי

H.U
CZ-500

AMP SAX 100.4 COMP
MLK165

AMP MONO1.2K SUB 2X
ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ספורטיבי זה לא רק כוח במנוע. לדוגמא בלאון FR 1.8 יש הנמכה, ברקסים מוגדלים, בולמים קשיחים יותר, ג'אנטים גדולים יותר וצמיגים חתך נמוך, הגדרת הגה למצב ספורט, מושבים אוחזים יותר.

ה1.2T וה1.4T מותקנים ברכבים משפחתיים. גם אם מוספים להם כמה כוחות סוס, עדיין, זה רכב משפחתי רק טיפה יותר חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, שיפור אמיתי יכול להתבצע על מנוי 1.8 ו 2.0 ששם יש לך בשר והמנוע בנוי חזק יותר.

לשפר 1.2 זה מסוכן , מנוע גם ככה תחת עומס ועוד עם תוכנה, בכלל APR להבנתי ומברורים שעשיתי די לוקחים את המנוע לקצה.

שפות"ש יירד כמה שנתונים, יקנה איזה וואגית מנוע 2.0 או 1.8 וישפר אותה, למרות שביד לא חסרים כאלה משופרות, השאלה זה כמה קצפת נשאר עליהן ובאם הן נמכרות אחרי שכבר שחטו להן את הצורה.

ובהשוואה, מנוע 1.2 טורבו עדיף מבחינת תחושות על מנועי 1.6\1.8 ללא טורבו, המומנט מדבר למטה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.2 בפאביה יכול להגיע ל 140 כ"ס בעזרת קופסה.

הייתי עם הקופסה 3 שנים, עבדה מעולה, הפאביה תפקדה מעולה והייתי מבסוטה אש.

ממליצה.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...