Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טנריף אקספרס – קפיצה קטנה לאיי קטן

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש חברות שמשפצות מטוסים, מה שנקרא "שיפוץ של אמצע החיים", בגיל 12-18 שנים. מדובר בעדכון גדול של הקבינה. בלא מעט מקרים זה כרוך בתוספת מושבים לא מעטים, כלומר ציפוף המטוס.

דור, עד כמה שאני מבין עם הכנסת האינטרנט למטוסים חברות מוותרות על מערכות הבידור. ממילא נוסעים רבים מביאים את אמצעי הבידור האישיים שלהם (מחשב\טאבלט\פאבלט). זה מה שאני עושה. ממילא הניסיון שלי עם IFE הא שגם כאשר הוא פועל הוא איטי ומרגיז. וכמובן שתמיד אני שוכח להביא אזניות. אני משאיר בדרך כלל את המפה הנעה. כשאין מערכת בידור, ואם אני יושב ליד החלון ורוצה לראות היכן אני נמצא, אני מצמיד את הטלפון לחלון ומפעיל HereWeGo. צריך להקטין מאד כדי שהסמן לא יברח מהמסך כל חצי שניה (בכל זאת מהירות קרקע של 500-1000 קמ"ש) וכדי לקבל את מפת היבשת, אבל נותן אינדיקציה למקום בו אתה נמצא. אם אתה רוצה מהירות וגובה יש אפליקציות GPS המאפשרות זאת.

ההמצאה האחרונה היא תאי שירותים יותר קטנים, שמאפשרים הוספת עוד שורת מושבים.

הבנים שלי טסו לפני מספר שבועות לברצלונה על 747 של אלעל. אלה מטוסים בני 19-23. היו מרוצים מהטיסה. ה-IFE (המיושן מאד) לא פעל באחד המושבים, אז הבחור שישב בו קיבל אייפד שבידר אותו היטב במהלך הטיסה, אפילו אישרו לו להחזיק במכשיר עד הנחיתה (בדרך כלל אוספים לקראת ההנמכה) כדי שיוכל לראות את הסרט עד הסוף.

דרך אגב, אותו בחור טס לפני 10 ימים לוינה עם ויזאייר. שילם תמורת השירות הנרחב ביותר, כולל מטען ובחירת מושב "מיוחד". זוגתו חוששת ממושבי מעבר החירום, אז הוא בחר במושבי מחיצה, שורה 1. לא היה מרוצה, למרות שמדובר במושב הנמכר בתוספת מחיר לא היה מרוצה ממרווח הרגליים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באוסטריאן זכיתי לטוס בקבינה משופצת. מטוס בן 23 שהיה נראה צעיר משמעותית. אפילו השירותים נראו טוב.

לגביי השיפוץ - לעיתים זה נובע גם משינוי בצורך. להבנתי גם אלעל ישפצו בקרוב את ה-777 שלהם ואת ה-737-800. הקבינות הן די outdated, לכן הן צריכות שיפוץ.

בנוסף לכך, אני מסכים איתך לגביי ה-WIFI, אני לא זוכר מתי השתמשתי במסכים אישיים או במרכזיים, אבל זה נחמד שיהיו כאלו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטנריף יש כל שנה קרנבל, השני בגודלו בעולם אחרי ברזיל. ב 2019 זה מתחיל ב 27 לפברואר ומסתיים ב 10 למרץ. מציע לך לכוון לתאריכים האלו.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגטע עם המסכים הוא שהדיילות חוזרות לבצע את ההדגמות המשעשעות של נהלי החרום.

אורך החיים של מטוסים הוא דבר די מדהים. מטוסים בני 50 ממשיכים לטוס בבטיחות מלאה ואפילו לקבל עדכונים. שלא לדבר על מטוסי "אספנות" בני 70-80 שעדיין מופיעים במופעי ראוה (או טיסות למשוגעים לדבר. לא מזמן זה עלה בחייהם של הנוסעים באיזה מטוס עתיק באוסטריה או שויצריה). כמובן שבקוים רגילים זה לא ריאלי, המטוסים המודרניים הרבה יותר זולים לתפעול מהדגמים הישנים, ולכן יש מהלכים נרחבים של חידוש ציים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטוסים בני 50 לא משרתים בדרך כלל בטיסות נוסעים (להוציא מטוסי קומבי שיש בקנדה ולמעט חברות כמו איראן אייר שעדיין מפעילה מטוסים כמו 747-100 או חברות כמו Air Koryo של צפון קוריאה), אולי בטיסות מטען (מטוסים כמו DC10 ששודרגו ל-MD10, עד לא מזמן בואינג 727 וכדומה).

בכל מקרה, מטוסי נוסעים בני 25-30 שנים הם לא מחזה נדיר. לופטהנזה מפעילה עדיין איירבאס A320 משנת 1989, בריטיש מפעילה 747-400 משנת 1990, אלעל עדיין מפעילה 767-300 שיוצר ב-1991 (היו שניים, אחד יצא משירות), חברות אמריקאיות עדיין מפעילות בואינג 757 ומטוסים ממשפחת MD80 די ישנים וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבתי משהו אחר.

וגם אם המשימות שונות זה מרשים

מכיר אנשים ששירתו בשרם א-שייך סביב 1980, וטסו פעם בשבועיים לשם ובחזרה. סקרן אם אותם כלים קיימים עד היום. בכלל לא אופתע אם התשובה, בצורה זו או אחרת, חיובית.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטנריף יש כל שנה קרנבל, השני בגודלו בעולם אחרי ברזיל. ב 2019 זה מתחיל ב 27 לפברואר ומסתיים ב 10 למרץ. מציע לך לכוון לתאריכים האלו.
בינגו. אני מתכנן על 24 לפברואר ועד ל-3 למארס. תודה על המידע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של סוויס ושל בריסלס איירליינס.

איך שאני לא מסובב את זה, אני מגיע לעלות של $550-$600 להלוך-חזור. וגם זה, עם קונקשנים מטורפים, בעיקר בחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסלול הטיול כבר מוכן :-D נראה לי קצת חבל לבקר באי הזה רק לשלושה ימים (לנו יש שבוע של ימים דחוסים ונשארו עוד הרבה פעילויות שוויתרנו עליהן מראש),

אשמח אם תוכל לשתף את מסלול הטיול, כדי שאוכל לדוג ממנו רעיונות.

נוחת באי ב-26/2/2019, לשבוע, עם טיסה ישירה בחברת SmartWings. לאחר מכלול שיקולים, זו הטיסה הכי נוחה (אולי לא לישבן, כמו שכתבו למעלה). תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזרוק את השנקל שלי: בגדול, האזור הדרום מערבי יותר ממוסחר ובנוי על תיירים. בצפון יש יותר מקומיים.

זורק פה כמה שמות, תגגל ותראה למה אתה מתחבר.

פארק המים סיאם, נחשב לאחד הטובים בעולם. נמצא בדרום.

טיול יום לפסגת הר הגעש el teide.

בפוארטו דה לה קרוז יש מתחם בריכות בשם lago martinez, יש גם קזינו, גן חיות ודולפינריום. זאת עיר די תיירותית.

עיר שנקראת סאן קריסטובל דה לה לגונה היא עיר אוניברסיטאית, יש בה הרבה מקומות בילוי ומסעדות טובות. יכול להיות די קר בלילות.

סנטה קרוז היא עיר נמל ראשית, יש שם מספר קניונים.

עיירת חוף נחמדה ונידחת היא punta del hidalgo. אפשר לצאת משם גם לטיולים רגליים קצרים.

בכל מקום תמצא ברים/בתי קפה בצידי הכבישים. מתחילים לשתות שם מוקדם :) תהיכנס ותזמין barraquito con todo.

מציע שתיכנס לגוגל מאפס ותתחיל לשוטט בצורה וירטואלית.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שאני לא מסובב את זה, אני מגיע לעלות של $550-$600 להלוך-חזור. וגם זה, עם קונקשנים מטורפים, בעיקר בחזור.

הסתכלתי על אמצע פברואר עד כמה שאני זוכר. בכל מקרה נסה לשחק עם תאריכים ועם חברות. אולי יש עוד חברות שמציעות טיסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו המחירים, סביב 600$. לא יודע איפה ומתי ראיתם בפחות...במקרה של הטיסה של סמארטווינגס היתרון העיקרי הוא השעות הנוחות (בהלוך יוצאים בצהריים ומגיעים לטנריף בערב, ובחזור יוצאים בלילה - מרוויחים יום שלם).

אשמח אם תוכל לשתף את מסלול הטיול, כדי שאוכל לדוג ממנו רעיונות.

נוחת באי ב-26/2/2019, לשבוע, עם טיסה ישירה בחברת SmartWings. לאחר מכלול שיקולים, זו הטיסה הכי נוחה (אולי לא לישבן, כמו שכתבו למעלה). תודה.

תביא לי את המייל שלך ואשלח, יש לי קובץ אקסל ומפת גוגל עם כל האטרקציות/מסעדות/מקומות לבקר (שהיו רלוונטיים אלינו לפחות - 4 חברים). אתה הולך להינות :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בסביבות אמצע פברואר מחירים הרבה יותר זולים עם קונקשיין בבלגיה או בשוויץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של הטיסה של סמארטווינגס היתרון העיקרי הוא השעות הנוחות (בהלוך יוצאים בצהריים ומגיעים לטנריף בערב, ובחזור יוצאים בלילה - מרוויחים יום שלם).

הטיסה שלי יוצאת בבוקר (7:20), ומגיעים בצהרים (13:10 זמן מקומי), בחזור יוצא ב-14:20 ונוחת ב-23:05. ממש נוח לעומת טיסות עם קונקשן שראיתי, חלקן הזויות.

ראיתי בסביבות אמצע פברואר מחירים הרבה יותר זולים עם קונקשיין בבלגיה או בשוויץ.

לא הצלחתי לשחזר את המחיר שנקבת, וניסיתי המון. גם השעות לרוב לא נוחות, חלקן Over night, נתקלתי גם בטיסה עם 3 מקטעים. הטיסה שהזמנתי היא ללא החזר, כך שאני לא יכול לבטל כדי להחליף, אבל מסקרן אותי לראות מה מצאת, אם תצליח לשחזר.

עשיתי ביטוח חיצוני לביטול טיסה/נסיעה, מבלי צורך לתת את סיבת הביטול (נחוץ במקרה הספציפי שלי כרגע).

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהטיסה משוויץ לטנריף היא עם החברת בת - אדלוויס, שהם גם ממש אחלה ובטח עדיפים על חברת שאטלים אווירית כמו סמארט ווינגס.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

טסתי איתם לקנקון באיירבוס A340 שנראה לי שזה המטוס הכי גדול שלהם כרגע, ומציריך לארץ טסתי ב-A330 של סוויס, בהלוך מהארץ לציריך טסתי עם אל-על - יש להם הסכם שהם מוכרים כרטיסים אחת של השנייה לשוויץ, ככה שיכול להיות שמזמינים דרך סוויס ומקבל אל-על וההיפך.

האוכל באדלוויס היה אוכל של סוויס (לפחות בכשר שהזמנתי), מבנה מחלקת התיירים זהה למטוסי סוויס רק בצבע שונה ומערכת הבידור היתה זהה לשל סוויס - יתרון שאהבתי זה שחלק מהסרטים יש אופציה לתרגום בעברית.

אדלוויס למעשה טסה בעיקר ליעדי נופש (קנקון, קלגארי, לאס וגאס) בעוד סוויס טסה ליעדים סדירים.

בחורף הקרוב ייפתח קו ראשון של אדלוויס לארץ מציריך לעובדה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...