Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חונה שפגע בי בזמן שנסעתי עם פתחת דלתו האחורית

שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הקבוצה

רציתי לשאול אותכם שאלה עשיתי בחמישי האחרון תאונה אני נוסע בחניון ורכב עמד בצד שמאל, נסעתי בין 20-30 קמ"ש שזה מהירות סבירה שעברתי את הרכב בקצת הילדה מהרכב הפוגע פתחתה את הדלת האחורית הימינית מבלי להסתכל עם השטח פנוי ודופקת לי את כל הצד שמאחורי הנהג, האבא של הילדה אומר שאני אשם בגלל שנסעתי במהירות מופרזת ולא רוצה להודות באשמה מבחינת דיני תעבורה מי אשם בתאונה?

IMG_3753.jpg

IMG_3756.jpg

IMG_3758.jpg

עריכה אחרונה על ידי חיים 123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הקבוצה

רציתי לשאול אותכם שאלה עשיתי בחמישי האחרון תאונה אני נוסע בחניון ורכב עמד בצד שמאל, נסעתי בין 20-30 קמ"ש שזה מהירות סבירה שעברתי את הרכב בקצת הילדה מהרכב הפוגע פתחתה את הדלת האחורית הימינית מבלי להסתכל עם השטח פנוי ודופקת לי את כל הצד שמאחורי הנהג, האבא של הילדה אומר שאני אשם בגלל שנסעתי במהירות מופרזת ולא רוצה להודות באשמה מבחינת דיני תעבורה מי אשם בתאונה?

מי שפתח את הדלת בדרך כלל אשם.

אתה מוזמן לתבוע אותו אם הוא לא מוכן להודות באשמה. ונראה אותו מספר לשופט שנהגת במהירות מופרזת (הוא יצטרך להוכיח את זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון זה לא הגיוני שאני אשם.. כי עברתי את הרכב ורואים לפי המכות שהוא אשם, ניסיתי להסתדר איתו הוא לא היה מוכן להקשיב אמר לי ניפגש בבית משפט אני לא מודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גועל נפש של התנהגות - במקום להגיד תודה שהבת שלו יצאה ללא פגע , להפעיל את הביטוח ולכסות את הנזק של שני הרכבים.

אבל אני כבר לא מתפלא משום דבר.

רק בודק של המצלמה פועלת...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גועל נפש של התנהגות - במקום להגיד תודה שהבת שלו יצאה ללא פגע , להפעיל את הביטוח ולכסות את הנזק של שני הרכבים.

אבל אני כבר לא מתפלא משום דבר.

רק בודק של המצלמה פועלת...

מה אתה חושב שמי אשם פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שפותח את הדלת אשם.

בכל רכב יש מנגנון מניעת פתיחת דלת אחורית, כדי שלילדים לא תהיה אפילו אפשרות לפתוח דלת.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור למנגנון למניעת פתיחת דלת על ידי ילד.

הנהג החונה אשם לפי תקנת התעבורה:

80. (א) לא יפתח אדם את דלתו של רכב אלא לאחר שנקט כל אמצעי הזהירות הדרושים להבטחת שלומם של עוברי דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למנגנון , לא דיברתי על הפן החוקי אלא על אחריות ההורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לו בצורה יפה שאין לו פה קייס לנסות להתחמק ולהעביר אשמה, הילדה שלו עשתה טעות שהביטוח שלו צריך לשלם עליה ואם הוא מתעקש גם לשלם לך גם על אובדן ימי עבודה אז תפגשו בבית משפט וזהו לא צריך להתעצבן ולא צריך להרים את הקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הקבוצה

אני מבין שהרכב הלבן שלך ? וה TOYOTA של אבא של הילדה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לו בצורה יפה שאין לו פה קייס לנסות להתחמק ולהעביר אשמה, הילדה שלו עשתה טעות שהביטוח שלו צריך לשלם עליה ואם הוא מתעקש גם לשלם לך גם על אובדן ימי עבודה אז תפגשו בבית משפט וזהו לא צריך להתעצבן ולא צריך להרים את הקול.

ניסיתי להסביר לו והוא לא מוכן להקשיב הבעיה שעכשיו אני אצטרך להפעיל את הביטוח בשביל לסדר את האוטו זה מה שמרגיז אותי ששנה הבאה המחיר יקפוץ לי בביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שאי אפשר להסביר להם.

אל תפעיל את הביטוח שלך ( אל תשלם השתתפות עצמית )

החלפתם פרטים?

יש לך את פרטי הרכב הפוגע?

תודיע לביטוח שהיתה תאונה, שהרכב שלך נפגע מהדלת שנפתחה ( ואת כל מה שהתרחש בזירה ). ושהביטוח שלך ידרוש מהצד השני לכסות נזקים. משם תתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שאי אפשר להסביר להם.

אל תפעיל את הביטוח שלך ( אל תשלם השתתפות עצמית )

החלפתם פרטים?

יש לך את פרטי הרכב הפוגע?

תודיע לביטוח שהיתה תאונה, שהרכב שלך נפגע מהדלת שנפתחה ( ואת כל מה שהתרחש בזירה ). ושהביטוח שלך ידרוש מהצד השני לכסות נזקים. משם תתקדם.

החלפתי איתו פרטים אני והוא מבוטחים באותה חברה. הוא אמר שאין לו בעיה לגשת לבית משפט כי אין לו מה להפסיד (לא יודע באיזה סרט הוא חי) כנראה שאני אגיש נגדו תביעה בבית משפט לתביעות קטנות וניתן לשופט להחליט.

ואני אסדר תאוטו באופן פרטי אני לא אפעיל את הביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון חיים : אתה יכול לתקן לבד בלי לערב את הביטוח ,למעשה להגיש תביעה מספיק דוח שמאי חתום ,ואתה יכול לתקן אחרי שתיקבל את הכסף מהנתבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...