Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם משתלם לתקן מגבר או שעדיף לקנות חדש ?

Liran_a
שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המגבר - Cerwin Vega 400.4 שתי היציאות הקדמיות לא עובדות וכרגע הקומפוננט הקדמי מחובר לשתי האחוריות. האם יש אפשרות לשלוח מגבר לתיקון והאם זה בכלל משתלם או שעדיף לקנות חדש ?

אשמח לשמוע על המלצות על מקומות שמבצעים בדיקה ותיקון, עדיף באיזור ירושלים אך אפשר גם באיזור המרכז.

מגבר.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגברים של החברה נחשבים לדי טובים.

במידה והייתה מרוצה מהמגבר - גש למעבדה וקבל הצעת תיקון.

במידה ולא הייתה מרוצה מהמגבר, ובא לך להחליף.. בצע בדיקות מחיר למגברים אחרים.

או השאר כך עם המגבר.

לגבי מעבדות - לא מכיר בסביבה שלך.

לפני כשנה, רשמו על מעבדה לתיקון מגברים טובה באזור רמת-גן -

ועוד -

יש את ברוקס סטריאו.

יש את ג.ו. אלקטרוניקה.

יש את מוטרוניקס - שם-לב, נמצא גם בנתניה וגם בתל אביב. דרך חיל השיריון 88

MOTRONIX - ליאור פרנקל עבר לנתניה וגם בת"א - מומלץ בחום!

[h=1]מעבדה לצורך תיקון מגבר.[/h]

הרמתי טלפון לבחור - ליאור פרנקל שמו וקיבלתי את הכתובת - מעבדת MOTRONIX

ז'בוטינסקי 77 רמת גן 03-6095969

שעות עבודה מ1230 עד 1900 - נוח סה"כ

חניתי בקניון ברחוב ביאליק ברמת גן - חניה נוחה, 15 שקלים סה"כ

והלכתי כמאה מטרים ברגל למעבדה (יש תחנת אוטובוס ארוכה מאוד מול המעבדה אז אם אתם

צריכים לרגע להקפיץ משהו ולנסוע זו גם אפשרות - או לאסוף ולשלם מהר)

שמעו,

פגשתי בן אדם עם להט, תשוקה מטורפת לאלקטרוניקה ולציוד אודיו בפרט.

מתברר שמדובר בטכנאי מוסמך ע"י רוקפורד פוסגייט עצמם עוד מהימים שאוטופרט היה היבואן בארץ.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יענה?

הוא ראה את המגבר (חוץ מהתמונה לעיל)? בדק אותו? יודע מה התקלקל בו? האם הלחמה פשוטה, טרנזיזסטור בודד או כל הלוח אם?

תטרח, תרים טלפון לכמה מעבדות, בדוק תמחור לבדיקה עצמה ומחירים פוטנציאליים לתקלות אופייניות.

אח"כ שב ותשווה מחירים למגברים אחרים ברמה דומה לקיים היום ותחליט בעצמך אם משתלם לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח בחשבון שאתה תשלם 150 שקלים בדיקה בערך אצל כל טכנאי או מעבדה - לרוב התיקונים לא יקרים במיוחד וכל עוד לא מדובר במגבר עם תכנון נדיר או קלאס שקשה לתקן - התיקון לרוב יהיה זול באופן ממשי מאשר קניית מגבר זהה חדש.

אם היית מרוצה מהמגבר - אולי שווה לקחת סיכון של לאבד 150 שקלים על בדיקה - לרוב - 99 אחוז מהמקרים - המגבר בר תיקון - עד כמה זה משתלם זה כבר באמת תלוי ישירות בתיקון.

אבל אם אתה רוצה לנסות מגבר חדש גם משיקולים של קידמה טכנולוגית כמו מגבר קטן מידות למשל - אז כבר תקנה חדש.

אם לא הייתי מאוד מרוצה מהמגבר - תקנה חדש.

אם סתם בא לך חדש - תקנה חדש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח בחשבון שאתה תשלם 150 שקלים בדיקה בערך אצל כל טכנאי או מעבדה - לרוב התיקונים לא יקרים במיוחד וכל עוד לא מדובר במגבר עם תכנון נדיר או קלאס שקשה לתקן - התיקון לרוב יהיה זול באופן ממשי מאשר קניית מגבר זהה חדש.

אם היית מרוצה מהמגבר - אולי שווה לקחת סיכון של לאבד 150 שקלים על בדיקה - לרוב - 99 אחוז מהמקרים - המגבר בר תיקון - עד כמה זה משתלם זה כבר באמת תלוי ישירות בתיקון.

אבל אם אתה רוצה לנסות מגבר חדש גם משיקולים של קידמה טכנולוגית כמו מגבר קטן מידות למשל - אז כבר תקנה חדש.

אם לא הייתי מאוד מרוצה מהמגבר - תקנה חדש.

אם סתם בא לך חדש - תקנה חדש.

תודה על התשובה. יצרתי כבר קשר עם Motronix ועלות הבדיקה היא 100 ש"ח + מע"מ וכמובן שאם מתקנים אז לא משלמים על הבדיקה. אז אני הולך על זה ונקווה לטוב. המגבר לא רע ואני לא חושב שיש טעם להשקיע בחדש.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן (אחד החזקים ארואטי) תבדוק גם כמה זמן אחריות יש לך אחרי תיקון, וכמה זמן אחריות יש לך על מגבר חדש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן (אחד החזקים ארואטי) תבדוק גם כמה זמן אחריות יש לך אחרי תיקון, וכמה זמן אחריות יש לך על מגבר חדש.

תודה, אני אבדוק.

אני לא לירן ארואטי. זה מישהו אחר... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון.

ליאור (מוטרוניקס) בחור שפיץ. נעים הליכות. שירות אדיב. וטכנאי עולמי.

תיקן לי כבר כמה וכמה מגברים. וכולם פרפקט. !!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים חייב לעדכן: קפצתי לליאור ממוטרוניקס, אכן שירות אדיב ומקצועי. הוא פתח מגבר, הציץ בפנים והכל נראה שם בסדר, ואחרי כמה שניות עלה על הבעיה - ברגים לא מתאימים. מסתבר שבהתקנה של המערכת המתקין שם ברגים גדולים ביציאות שנגעו בגוף המגבר ולכן היציאות לא עבדו... המתקין במשך שלוש שעות (!) לא הצליח לחבר את היציאות ולבסוף פסק שהמגבר תקול, אך הדבר היחיד שהיה תקול זה השכל של המתקין.

בסופו של דבר יצאתי מהמעבדה עם מגבר עובד וארנק מלא. (ליאור לא לקח תשלום על הבדיקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרנו לך ליאור תותח.

כל הכבוד לו.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס Welcome to Israel, הוא לא יראה כסף מההתקנה ולא יראה כסף מהנזק.

לא נורא בפעם הבאה הכסף ילך למתקין אחר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...