Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נחוץ כאן חידוש דרכון או הנפקה חדשה?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שלא ברור לי הוא האם לילד בן 12 מנפיקים דרכון ביומטרי. חשבתי שזה רק מעל גיל 18 (או 16, כמו תעודת זהות).

היום גם לתינוק בן שבוע ימים מנפיקים דרכון ביומטרי, בדוק ומאושר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע מצאתי את הדרכון שלי מגיל חצי שנה. המילה "תינוק" (בצרפתית) באותיות של קידוש לבנה, וספריאל התינוק עטוף בשמיכה לבנה על ברכיה של אמו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע מצאתי את הדרכון שלי מגיל חצי שנה. המילה "תינוק" (בצרפתית) באותיות של קידוש לבנה, וספריאל התינוק עטוף בשמיכה לבנה על ברכיה של אמו.
היה לך דרכון משל עצמך?

כשעליתי לארץ בגיל 12 עם ההורים, הייתי רשום בדרכון של אמא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפטנט של דרכון זוגי או משפחתי היה קיים גם בישראל באותן שנים. אבל כיון שאבא שלי היה ימאי, ואמא שלי אינה אזרחית ישראל, וגם כדי לתת את הגמישות לנסוע עם אמי בלי אבי, הונפק לי דרכון נפרד. הדרכון הונפק במרס 1958, כאשר הייתי בן 4 חודשים. כקוריוז יש ליד התמונה שלי מקום לתמונה (וחתימה) של האשה, עם החותמת "בוטל" באדום.

עוד דבר מעניין מאותם ימים - גם למחזיק בדרכון היה צורך לקבל אישור יציאה מהארץ לכל נסיעה. ממשרד הפנים. לא פשוט כאשר יש יציאה לא מתוכננת, ובאחד המקרים אבא שלי היה צריך להפליג ביום ו' אחה"צ בהתראה של 3 שעות, ו"צים" דאגה להביא את הכונן של משרד הפנים כדי להנפיק לי את האישור (לסבר את האוזן - הייתי בן 8. ממש לא אח"מ).

ודרך אגב - ממליץ להכניס דרכונים ישנים לרשימת המסמכים שיש לשמור לטווח ארוך. לא מזמן נזקקתי לדרכון שלי משנות ה-90 לאיזה צורך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...