Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נחוץ כאן חידוש דרכון או הנפקה חדשה?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום,

בחודש מאי 2019 יפוג התוקף של דרכון לילד בן 12.

ההורים לא מעונינים לחכות יותר מדי ורוצים חדש בזמן הקרוב.

השאלה היא האם מבצעים כאן חידוש או שיש צורך בהנפקה חדשה מהתחלה?

הם לא הצליחו להחכים יותר מדי מקריאת הנושא באתר משרד הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוקף של דרכון לילד עד גיל 18 לא יעלה על 5 שנים. לכן דרושה הנפקה חדשה.

כיון שיש דרישה של תוקף 6 חודשים בעת יציאה מהארץ למעשה הדרכון vehho שמיש עד נובמבר 2018.

מה שכדאי לבדוק הוא האם יש צורך להביא תמונה (או, פשוט, להצטלם - זה עניין של 30 ש"ח והתמונות שימושיות גם למטרות אחרות).

דרך אגב - מבחינה זו ישראל נוחה. לאחרונה ביקשתי חידוש דרכונים גרמניים, הגרמנים מנפיקים דרכון עם תוקף קצר (6 שנים) עד גיל 24!

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

בחודש מאי 2019 יפוג התוקף של דרכון לילד בן 12.

ההורים לא מעונינים לחכות יותר מדי ורוצים חדש בזמן הקרוב.

השאלה היא האם מבצעים כאן חידוש או שיש צורך בהנפקה חדשה מהתחלה?

הם לא הצליחו להחכים יותר מדי מקריאת הנושא באתר משרד הפנים.

רשות האוכלוסין וההגירה לא מאריכים דרכונים ישנים אלא מוציאים אך ורק דרכון ביומטרי חדש (למעט מקרים חריגים).

אין שום צורך להביא תמונות או מסמכים אלא לבוא עם הילד לרשות האוכלוסין וההגירה עם אחד ההורים (בתנאי שההורים אינם גרושים) ולעבור תיעוד ביומטרי והדרכון ישלח הביתה בדואר רשום.

רצוי מאוד לקבוע תור להנפקת דרכון חדש בכול לשכה הקרובה לביתך דרך האתר של משרד הפנים או דרך האפליקציה MYVISIT.

מתי הם טסים לחו"ל ומתי הוצאה הדרכון הנוכחי.

https://www.gov.il/he/Departments/news/schedule_appointment_for_biometric_docs

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכדאי לבדוק הוא האם יש צורך להביא תמונה (או, פשוט, להצטלם - זה עניין של 30 ש"ח והתמונות שימושיות גם למטרות אחרות).

אין שום צורך להביא תמונות מכיוון שהיום מנפקים אך ורק דרכון ותעודת זהות ביומטרית פרט למקרים מסויימים שלא קשורים למקרה של פותח האשכול.

בנמל התעופה מנפיקים דרכון רגיל לא ביומטרי 48 שעות לפני הטיסה כאשר יש בידך כרטיס טיסה וגם זה רק פעם באחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה של הבאת תעודת הזהות היא ע"מ החלפתה לתעודת זהות ביומטרית - ככה עשו לחבר שלי שהיה צריך להחליף לדרכון שכזה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום במופרש שצריך להביא.

חידשתי לפני שבועיים והיא גזרה את הדרכון וחתמה מבוטל.

https://www.gov.il/he/service/application_for_biometric_passport2

יש רצוי ויש מצוי. אם תגיע ללא דרכון שפג התוקף שלו לא יקרה כלום ותקבל דרכון חדש מכיוון שבמחשב של משרד הפנים הדרכון רשום כפג תוקף.

אם הדרכון היישן לא פג תוקף ותגיע בלעדיו תצטרך לשלם על דרכון ביומטרי חדש מחיר גבוה יותר כאילו הדרכון אבד לך.

הבנתם את זה ! לא הכול כתוב ומפורט באתר של משרד האוכלוסין וההגירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה של הבאת תעודת הזהות היא ע"מ החלפתה לתעודת זהות ביומטרית - ככה עשו לחבר שלי שהיה צריך להחליף לדרכון שכזה.

אם לא יודעים או מבינים שואלים.

בשלב זה אינך חייב להוציא תעודת זהות ביומטרית כול עוד תעודת הזהות בתוקף. אם אבדה לך תעודת הזהות הישנה תחוייב להוציא תעודת זהות ביומטרית.

* לקבלת שירות במשרד הפנים חייבים להביא תעודת זהות נקודה סוף. רק מנהל/מנהלת הלשכה יכולים לאשר קבלת שירות ללא הצגת תעודת זהות במקרים יוצאי דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא ברור לי הוא האם לילד בן 12 מנפיקים דרכון ביומטרי. חשבתי שזה רק מעל גיל 18 (או 16, כמו תעודת זהות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רצוי ויש מצוי. אם תגיע ללא דרכון שפג התוקף שלו לא יקרה כלום ותקבל דרכון חדש מכיוון שבמחשב של משרד הפנים הדרכון רשום כפג תוקף.

אם הדרכון היישן לא פג תוקף ותגיע בלעדיו תצטרך לשלם על דרכון ביומטרי חדש מחיר גבוה יותר כאילו הדרכון אבד לך.

הבנתם את זה ! לא הכול כתוב ומפורט באתר של משרד האוכלוסין וההגירה.

פירוש שלך בלבד.

אני באתי עם דרכון פג תוקף.

והיא חתכה אותו ורשמה באזור של החידוש מבוטל.

ככה הם מבטיחים שלא ישתמשו בדרכון הישן בתור מזוייף עם חידוש תוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוש שלך בלבד.

אני באתי עם דרכון פג תוקף.

והיא חתכה אותו ורשמה באזור של החידוש מבוטל.

ככה הם מבטיחים שלא ישתמשו בדרכון הישן בתור מזוייף עם חידוש תוקף.

זה לא פירוש שלי אלה ההנחיות בשטח. הפקידה שטיפלה בך פעלה נכון לפי ההנחיות.

שוב פעם אני מציין אם היית מגיע ללא דרכון שפג תוקפו היית מקבל דרכון חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...