Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאובזר ובטיחותי עד 100K

shlomiik
שימו לב! השרשור הזה בן 2069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב בתקציב של עד 100k, חשוב שיהיה מאובזר מאוד, בלימה אדפטיבית, תיקון סטייה מנתיב מולטימדיה ועוד, מעדיף יד שנייה אבל שיהיה עם אחריות יצרן.

בגדול חשבתי על איוניק או נירו 2017 אבל הבנתי שיש בעיות עם הגיר הרובוטי.

בכל מקרה אני לא מתכוון למכור את הרכב בגמר אחריות היצרן.

אשמח לעזרה וכמובן להמלצות.

סוזוקי קרוסאובר 2017 1.4 טורבו.

סקודה פאביה 2011 ידנית 1.2tsi

פורד פוקוס 2007.פגו' 205 1997.

יונדאי אקסנט 2000,פיאט אונו 1993.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מקניית רכב אתה מרגיש אבוד ומבולבל מה תגיד כאשר תקנה בית ?

בוא לא נעשדה מזה דרמה, רכישת מוצר צריכה (רכב) סה"כ, אמנם תקציב לא קטן שאין לזלזל בו אבל לא לצאת מפרופורציות.

לענייננו,לא זוכר שראיתי שרשור אחד לרפואה שהתלונן על הגיר הרובוטי ביונדאי -קאיה החדשות למעט העניין של הספורטאז (לא יודע אם שם יש אותו גיר אבל היו תלונות על התחממות שלו,בחלק מהמקרים כיבוי והדלקה או " מנוחה" בצד עזרו ובחלק מהקמרים הגיעו למוסך לטיפול).

דבר אחד שהייתי לוקח בחשבון הוא טיפול כזה או אחר במע' ההיברידית ולא חושב שהייתי מחזיק רכב כזה מעבר לגיל 7-8 -נראה לי סיכון לא הכי מחושב (לא לפי כמות תקלות שדל יונדאי-קאיה,אלא דווקא לגבי שרשורים על טויוטות למיניהן,שבהן הסוללות היו בעייתיות באיזור גיל החיים הזה של הרכב).

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

הכוונה הייתה על הרובוטי באופן כללי.

כמו כן, לרכבים אלו יש אחריות מוגבלת על מכלול הרכב ותוספת על החשמל. יכול להיות שמכירה בסיום האחריות על החשמל יקח בחשבון.

וכן, מדובר על 5-7 שנים המון זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לא נעשדה מזה דרמה, רכישת מוצר צריכה (רכב) סה"כ, אמנם תקציב לא קטן שאין לזלזל בו אבל לא לצאת מפרופורציות.

לענייננו,לא זוכר שראיתי שרשור אחד לרפואה שהתלונן על הגיר הרובוטי ביונדאי -קאיה החדשות למעט העניין של הספורטאז (לא יודע אם שם יש אותו גיר אבל היו תלונות על התחממות שלו,בחלק מהמקרים כיבוי והדלקה או " מנוחה" בצד עזרו ובחלק מהקמרים הגיעו למוסך לטיפול).

דבר אחד שהייתי לוקח בחשבון הוא טיפול כזה או אחר במע' ההיברידית ולא חושב שהייתי מחזיק רכב כזה מעבר לגיל 7-8 -נראה לי סיכון לא הכי מחושב (לא לפי כמות תקלות שדל יונדאי-קאיה,אלא דווקא לגבי שרשורים על טויוטות למיניהן,שבהן הסוללות היו בעייתיות באיזור גיל החיים הזה של הרכב).

בספורטז דגם ה GT יש גיר כפול מצמדים והוא זה שמתחמם. סתם לשם ההבהרה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אילו רכבים אין את הגיר הרובוטי?

אבל עדיין בעלי אבזור נדיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לא נעשדה מזה דרמה, רכישת מוצר צריכה (רכב) סה"כ, אמנם תקציב לא קטן שאין לזלזל בו אבל לא לצאת מפרופורציות).

את הבית הראשון כבר קניתי ומכרתי, את הבית השני בניתי...

עכשיו נשאר רק חכות לביאת המשיח שיבנה הבית השלישי

עריכה אחרונה על ידי shlomiik

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכרתי שיש בדגם הזה בעיה,לא זכרתי את שם הדגם,לא יודע אם זהה לרובוטי שיש באיוניק/נירו אבל שוב-לגבי איוניק/נירו עדיין לא היו תלונות על הגיר- אולי כי הוא בסדר ולא בעייתי ואולי כי הרכבים הללו חדשים מידי ואין ניסיון קודם של תקלות ולא ניתן לדעת מה יהיה.

דבר אחד בטוח- ב100,000 תוכל לרכוש אחת מהן ככל שקיימות בת 2-3 מקסימום ולא חדש מזה ולא בטוח שהייתי מחזיק רכב כזה יותר מ 5/6 שנים לשיקולך.

רכב היברידי (גם יפני) יקר יותר לאחזקה גם בגלל המע' ההיברידית שזקוקה לידיים של מוסכים בעלי מיומנות וידע וגם בגלל,שיש חלקים שהם מעט יותר יקרים אפילו (מצתים למשל).

שני הרכבים גם מעט שונים- היונדאי יותר משפחתית והנירו מעט יותר גבוהה- יותר סוג של ג'יפון גם אם לא ג'יפון אמיתי.

תעשה נסיעת מבחן ותראה מי מתאימה לך יותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת מבחן עשיתי.

כמו שאמרתי הדבר המטריד ביותר מתוך קריאה פה בפורומים הוא הגיר הרובוטי באופן כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ביונדאי בת ארבעה חודשים יש גיר רובוטי. לא יודע כמה יחייה אבל בינתיים עובד די טוב.

יש לי גם טויוטה עם גיר רציף. אלה עולמות שונים. מבחינת הנהג עדיפה ההתנהגות של הגיר הרציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי נכון שתעשה זה לעשות נסיעת מבחן ולראות את הביצועים בשטח ולהרגיש גם לגבי הגיר הרובוטי שאני אישית בנירו למשל לא יצא לי לשמוע בעיות בגיר שלה. תעשה השוואה גם לגבי נושא הבטיחות, תצרוכת דלק ומדד תקציב לדעתי נירו חדשה למשל קצת תחרוג מהתקציב שלך אבל לא בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...