Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי a3 או ב.מ.וו סדרה 1 או סדרה 3

קונה חכם
שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשה לי להאמין שהדגם לא יוחלף עד 2021 אבל יכול להיות שאני טועה אל תשכח שהאודי לא החליפו דגם משנת 2012

A3 תוחלף בשנה הבא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לחברת מרצדס היום ויצאתי בעננים. למדתי קצת על הרכב החדש שיגיע אלינו באמצע ספטמבר. שווה המתנה לחלוטין. רק חשבתי על זה שאקנה אאודי או ב.מ.וו שיוחלפו בעוד מספר חודשים בדגם חדש ושאראה את ה a-class משוטטת לידי... לא לא. שווה להשקיע עוד 20 30 אלף (תג המחחר לדגם 20 כי ה 18 לא יגיע לארץ לפני סוף 2019 עומד על 240) ולהנות מהחדשנות הכי הכי בתחום. רכב מטורף. שוטה לבדוק!! תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(תג המחחר לדגם 20 כי ה 18 לא יגיע לארץ לפני סוף 2019 עומד על 240) ולהנות מהחדשנות הכי הכי בתחום. רכב מטורף. שוטה לבדוק!! תודה לכל העונים.

200/180 לא 20/18. כרגע אין צפי בכלל לדגם 180, לא בחו״ל ובוודאי שלא פה. הA200 (מנוע 1.3 חדש) יגיע בשתי גרסאות הספק. אין ספק שהA החדשה תעמיד רף חדש בכל הנוגע לעיצוב פנים ואולי אפילו טכנולוגיה, אבל הרשמים הראשוניים מבחינת ניהוג קצת מאכזבים אז נחכה ונראה. אני צופה שהמחירים הולכים להיות שערורתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200/180 לא 20/18. כרגע אין צפי בכלל לדגם 180, לא בחו״ל ובוודאי שלא פה. הA200 (מנוע 1.3 חדש) יגיע בשתי גרסאות הספק. אין ספק שהA החדשה תעמיד רף חדש בכל הנוגע לעיצוב פנים ואולי אפילו טכנולוגיה, אבל הרשמים הראשוניים מבחינת ניהוג קצת מאכזבים אז נחכה ונראה. אני צופה שהמחירים הולכים להיות שערורתיים.

כיף לראות שאתה מבין ושוחה בחומר על צפי הרכב... מה אתה היית עושה? בהתחשב בכל מה ששמעת על בעיות היגוי וכו' היית קונה אאודי a3 2.0 מהחברה או בכל מקרה הולך על המרצדס בשביל הפיתוחים האוטונומים והכלליים החדשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם ההערה הראשונה נאמרה בציניות או לא, אבל בכל אופן לגבי הA קלאס לא אמרתי שיש בעיות בהיגוי. אמרתי שהדיווחים הראשונים לגבי הניהוג לא מזהירים, אבל זה לא אמור להפריע לך כי לא נראה לי שזה מה שאתה מחפש, אחרת הייתי מפנה אותך לסדרה 1, שאמנם תוחלף בשנה הבאה אבל לדגם החדש כבר לא תהיה הנעה/הנאה אחורית.

אם יש לך זמן ואתה לא לחוץ להחליף ממש עכשיו, חכה לA קלאס ותחליט אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לשם-לב, לסוגי המנועים, הנפח ההספקים, והאם הנעה קדמית או אחורית.. ורמות הגימור.

בחלק מהדגמים - המנועים בנפחים נמוכים, מנועי 3 צילנדרים, והנאה קדמית.

הרכבים אשר בד"כ עלייהם נכתבים המבחנים, הם עם נפח מנוע 2.0 ומעלה, ודי יקרים.

לכן חשוב להתרשם ממבחנים - אשר מתאימים למנוע, אשר אותו נקבל ברכב שנקנה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לשם-לב, לסוגי המנועים, הנפח ההספקים, והאם הנעה קדמית או אחורית.. ורמות הגימור.

בחלק מהדגמים - המנועים בנפחים נמוכים, מנועי 3 צילנדרים, והנאה קדמית.

הרכבים אשר בד"כ עלייהם נכתבים המבחנים, הם עם נפח מנוע 2.0 ומעלה, ודי יקרים.

לכן חשוב להתרשם ממבחנים - אשר מתאימים למנוע, אשר אותו נקבל ברכב שנקנה.

אייל.

חלילה! מה שכתבתי לא נאמר בציניות בכלל.

הבנתי שלפחות בהתחלה הרכב שיגיע יהיה 20 ולא 18 למען האמת אני לא מבין לגמרי מה זה אומר. אשמח לשמוע אם זה הרכב שעליו עורכים את מבחני הדרכים ומה נפח המנוע שם...

יש דיבור שאחד מהמנועים של הרכב הזה 1.5 פותח יחד עם רנו וביחס לכך המחיר יהיה מופקע ולא מוצדק....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה העובדה שהמנוע פותח ביחד עם רנו אמורה להשפיע על המחיר?

המנוע הזה (נפח 1.3 אגב ולא 1.5)ישמש במגוון דגמים של רנו ניסן ואחר כך כנראה גם אינפיניטי ודאציה , בדיוק כמו שה1.5 דיזל של רנו נמצא בדגמים בסיסיים של מרצדס כיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...