Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה רכב 0 קמ ממגרש

שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינת זריזות מעדיף את המיקרע (והיא גם תהיה חסכונית יותר). המחלה של ה i10, גם של ה 1.25 וגם של ה 1 ליטר היא הקלות המגוחכת בה מדחס המזגן מתנתק כשדוושת הגז עוברת את חצי המהלך.

Sent from my OnePlus 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספר על ביצועים של I10... חח.. איזה סוכן רשע.

אגב אם כבר נכנסו לזה, הייתה לי שנה וחצי קיה פיקאנטו ספורט 1.2 ידני. תענוג של רכב. לא כזה חסכוני (בטח לא כמו שאני נהגתי), אבל נוסעת מצוין. הייתי די מבואס כשקניתי אותה (שונא מכוניות קטנות, אבל רציתי אוטו חדש והתפשרתי בגלל המחיר) אבל התבאסתי עוד יותר כשנאלצתי למכור אותה (עקב התרחבות המשפחה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הרכב חסכוני" - מה בדיוק חסכוני ב i10 ?

הדגם הידני יחסית חסכוני. אולי לא ביחס למתחרות הישירות, אבל הגיוני לקנות רכב כזה מטעמי חסכון. לפחות זה מה שהיצרן מצהיר, ואיש מכירות יכול לעמוד מאחורי הנתונים האלה.

כוח לעומת זאת, אולי המונח חלשה פחות בתוך העיר, יותר מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת צריכת דלק בכמה אלפי הק"מ הראשונים יצרוך טיפה יותר- לא הכי נורא.

אם הרכב מתאים לצרים לך לא הייתי מוכר כיוון שכאן מדובר יהיה בהפסד כפול- גם 0 ק"מ לשעבר (ליסינג שמוריד 14%) וגם לקחת בחשבון ש 0 ק"מ נמכר גם כך בהנחה ואתה מוכר רכב חדש שכבר יהיה יד 3- בוא נניח שגם9 לו הייתי מאמין לך שזו הסיבה למכירה,אם הייתי קונה זה ב 25% לפחות פחות ממחירון.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה בשנייה שיצא ונסע 40 ק"מ כבר חטף ירידת ערך ענקית , הוא כבר יד שנייה אם תנסה למכור חזרה לאלבר הם ידפקו לך צינור שיתבטא במחיר מאוד נמוך ורווח מאוד גבוה לצידם.

אני הייתי יורד מזה וממשיך להחזיק את הרכב , רכבי הסופר מיני בסגמנט הזה לא מציאים ביצועיים ואם כבר תחליט שבכל זאת אתה מחליף אז תיקח מאזדה 2 עם מנוע 1500 ותיהיה מרוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...