Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה רכב 0 קמ ממגרש

שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לא יודע אם זה המקום לשאול אבל מנסה את מזלי

אתמול קניתי רכב 0 קמ ממגרש מוכר

אני ממש לא מרוצה מהרכב :cry::cry: ומעוניין לבטל עסקה האם זה אפשרי?? לפי מה שידוע לי עדיין לא בוצעה העברת בעלות

חשוב לציין שרוב הרכב נרכש במימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט טיפה, איזה רכב קנית ולמה אתה לא מרוצה?

כמה קילומטרים צברת איתו גם?

מבאס כשקורית סיטואציה כזאת, אני מקווה שיבואו לקראתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I10

עשיתי איתו 40 קמ

אני הרבה על הכביש והרכב חלש לי לא מה שהובטח לי במגרש מבחינת ביצועים

רק מתוך סקרנות:

איזו גרסה קנית? (מנוע וגיר)

ומה הבטיחו לך מבחינת ביצועים? (הרכב חסכוני, ביצועים לא סביר לחפש ברכב הזה)

קשה לי להאמין שאפשר להחזיר רכב 0 ק"מ גם אם טרם בוצעה העברת בעלות. אם זה היה רכב משומש, אפשר היה לחשוב על היום שנסעת איתו בתור נסיעת מבחן. צר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מתוך סקרנות:

איזו גרסה קנית? (מנוע וגיר)

ומה הבטיחו לך מבחינת ביצועים? (הרכב חסכוני, ביצועים לא סביר לחפש ברכב הזה)

קשה לי להאמין שאפשר להחזיר רכב 0 ק"מ גם אם טרם בוצעה העברת בעלות. אם זה היה רכב משומש, אפשר היה לחשוב על היום שנסעת איתו בתור נסיעת מבחן. צר לי.

Prime 1.25 אוטומט

הבטיחו לי שהמנוע נותן ביצועים טובים בגלל המשקל של האוטו וכו.. גם לגבי חיסכון בדלק הוא אמר לי שצריכה אמיתית ליטר ל16 קמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין אנשים,

קנית אוטו ולא קוטג', השקעת עשרות אלפי שקלים וסמכת על מילה של סוכן ואפילו לא טרחת את עצמך לסיבוב קטן כדי להרגיש את הרכב?.

1 ל16 אני חושב זה מגוזם, ריאלי זה 1-12

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם לא תצליח להבין. זה אבוד. קונים אוטו כאילו זה גרב, אבל חוסכים אחר כך בצמיגים, שמנים, פילטרים ומה לא.

לפות"ש:

אם בוצעה העברת בעלות - קנית. עכשיו תתחיל להנות ממה שקנית. קל מבחינה פסיכולוגית להתחרט על הרכישה, זה טבעי.

תחליט שלא מתאים? פרסם מודעת מכירה. קח בחשבון הפסד מיידי של כמה אלפי שקלים טובים, כי כמו שאתה רכשת בהנחה על 0 ק"מ גם זה שיקנה ממך יצפה לירידה במחיר, רצינית, בגלל רישום יד שנייה, אחרת יקנה 0 ק"מ בעצמו.

אם לא בוצעה, תחזור מהר לסוכן, דבר ראשון, ותבקש לדבר על שדרוג לרכב, ותציע לשלם על שימוש בו לפי תעריף השכרה יומי עד שיגיע הרכב המחליף.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבטל את העסקה בספק אם ניתן יהיה, אך אולי הם יסכימו לקחת ממך את הרכב ולתת לך רכב אחר מאותה קטגוריה (בשפה שלהם זה נקרא "גלגול עסקה"), עם תוספת תשלום קטנה מצידך.

להבא - נסיעת מבחן לפני הרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לא יודע אם זה המקום לשאול אבל מנסה את מזלי

זה המקום הנכון לשאול גם לפניי ביצוע עסקה של עשרות אלפי שקלים במימון מלא כאשר אין לך את התקציב.

כפי שהחברים כאן כתבו, הסיכוי היחידי שלך זה להגיע אליהם ולנסות להחליף ברכב אחר או מקטגוריה זהה ואולי זה יגרור תשלום, אם בכלל אפשרי.

כרגע, לא נראה שיש יותר מדי מה לעשות ואם אתה מאמין שכן יש מה לעשות, קח עורך דין מהתחום וקרא את החוזה.

לצערי, אני חושב שבפעם הבאה שתרכוש רכב, אלו הם דמי לימודים טובים לעתיד.

תמיד, אבל תמיד עושים נסיעות מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בנסיעת מבחן של 20 דקות יכול להיות שלא תרגיש אם הביצועים של הרכב מתאימים לך או לא.

בטח אם המוכר יושב לך על הראש ומשתדל בכל הכח שלא יהיה שקט באוטו.

הכי טוב זה לקחת את הרכב לנסיעה קצת ארוכה (כשעה), לבד. אומנם עדיין לא תדע אם נוח לך בנסיעות ארוכות או דרך הררית, אבל תקבל את התמונה הכללית, ביחס למה שאתה מכיר, לדוגמא איוניק יותר חזקה מפריוס, ובערך אותו דבר כמו קורולה, רק עם גיר קצת יותר טוב, ומושבים אותו דבר.

"הרכב חסכוני" - מה בדיוק חסכוני ב i10 ?
חזק יחסית לסופר לנסר/אופניים חשמליים, וחסכוני יחסית לסילברדו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמא איוניק יותר חזקה מפריוס

אולי רק בתחושה ; בפועל נראה שיש יתרון קל לפריוס בתאוצה מתמשכת (יתכן שאם הפריוס היתה עם טנק מלא, הן היו משתוות).

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה בתחושה, ובגלל שהשוותי אותה לפריוס 3.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...