Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט סוואנה ייעוץ לפני קניה

Gashman
שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם, לאחרונה שאלתי לגבי פורד אקונוליין , אחרי חיפושים , הבנתי שאין כמעט רכבים שמורים, לא הגעתי בכלל לבדוק את הרכב מבחינה מכנית, התייאשתי רק מאיך שהם נראים, מפורקים , מוזנחים עם ריח של סובארו שנת 80 שעמדה בשמש. אני מבין ש06-08 זה לא רכב חדש אבל , מינימום של תחזוקה לא היתה שם.. מכאן , החלטתי להתקדם קצת בשנתון והגעתי לשברולט סוואנה.

סביב 2010-2011 , תקציב בסביבות 60,000₪

חשובה לי הנוחות בנסיעה למרות שאני לא נוסע הרבה בשנה באופן יחסי ( בין 10-15 אלף ) .

אני עובד קרוב לבית ויוצא להתקנות בממוצע 5 ימים בחודש , לרוב גם בסביבה לא רחוקה מהבית.

לאחר כל הנתונים, שאלות: האם הרכב אמין באופן כללי ?

בהנחה ומצאתי רכב שמור ואני טיפוס שאוהב את רכבו ומטפל בו באהבה , האם הוא יחזיר לי באהבה ?או שיש כל מיני רעות חולות שהן טיפוסיות לרכב הספציפי וצריך להמנע

תודה לכל מי שטרח והגיע עד כאן

תשובות יתקבלו בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן כמה אתה? לרכב זה צריך רישיון מעך 4 טון.

החל משנתון מסויים התחילו לנפק רישיונות של 3.5 טון לצעירים שבינינו.

בכל אופן. תבדוק לגבי i800. רכב מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן כמה אתה? לרכב זה צריך רישיון מעך 4 טון.

החל משנתון מסויים התחילו לנפק רישיונות של 3.5 טון לצעירים שבינינו.

בכל אופן. תבדוק לגבי i800. רכב מצויין.

הרישיון שלי משנת 99 והוא לפני המגבלה מהבחינה הזאת הכל בסדר. עכשיו היות שהובלות זה לא עיקר העסק שלי אז לא בא לי להתקע עם כל מיני יונדאי ופיאט דוקאטו ודומיהם

בא לי רכב מפנק עם נסיעה נעימה שמתאים לעבודה ולטיולים גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש פורד אקונוליין במצב טוב , יש סוחר בת"א שמו טדי נייד שלו 050-5285025 יש לו רכבים שהוא מוציא ממד"א. אני קניתי ממנו אקונוליין עם 60,000 ק"מ בלבד ומחזיק בה עד היום רכב מצויין. כמובן לקחת נפח 7300, כי "החדשות" היו נפילה המון תקלות. 7300 סמ"ק אם אני לא טועה עד שנת 2003 . גם סוואנות יש לוץ

שווה לקפוץ לראות, בנאדם אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקונוליין שיצא ממדא, עם 60 אלף.

לא נשמע הגיוני.

אולי 1,060,000 והספידומטר התאפס.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד הגיוני - אמבולנסים עומדים בכוננות רוב חייהם ונוסעים מעט מאד יחסית לכלי רכב בכלל וכלי רכב מסחריים בפרט.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד

אקונוליין 7.3 שמור מזדקן יפה מאוד, אמין, חלקים בשפע, לא תמיד זולים אבל לרוב אין בלתמי"ם, שברולט סוואנה 3.2 דיזל דור קודם פשוט זוועה, מתקרח ומזדקן בטרם עת, אמינות בקרשים, לא לחינם כמעט לא רואים אותו על הכביש, הוא נקבר בטרם עת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...