Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כריזמה בורג ניקוז שמן

EMCY567
שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

ברגע שתניע את הרכב ללא פילטר, יעוף לך שמן בכמות שתזכיר את מלחמת המפרץ, בנוסף אתה תטנף את כל הסביבה.

אני גם לא בטוח שכל השמן ייצא.

הבורג תקוע, או שהראש שלו חרוש?

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משאבה ייעודית לשאיבת השמן דרך צינורית המדיד. אני לא ממליץ להחליף כך את השמן. ההחלפה חלקית יותר מאשר פתיחת בורג ניקוז. ממליץ לפתוח את הבורג, אולי להיעזר בבעל מקצוע.

לגבי ההצעות הנוספות (להתניע מנוע ללא שמן למשך כמה שניות): חס וחלילה!

גם לא תגיע כך להחלפה שקרובה להחלפה מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים מפתח לדוגמה 17מ''מ, אתה חייב את הצד העגול שסוגר על כל הבורג, תצמיד טוב את המפתח, ותדפוק למטה עם פטיש מכות קטנות עד שיפתח. לפתיחה מסובבים נגד כיוון השעון.

אם בכל זאת לא מצליח, גש למוסך יפתחו את זה בקלות.

ובחיים לא מניעים את הרכב כמה שניות בלי שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים מפתח לדוגמה 17מ''מ, אתה חייב את הצד העגול שסוגר על כל הבורג, תצמיד טוב את המפתח, ותדפוק למטה עם פטיש מכות קטנות עד שיפתח. לפתיחה מסובבים נגד כיוון השעון.

אם בכל זאת לא מצליח, גש למוסך יפתחו את זה בקלות.

ובחיים לא מניעים את הרכב כמה שניות בלי שמן.

בס"ד

הזכרת לי נשכחות...

כשהייתי עובד על מטוסים, והיה בורג סורר, היינו מסובבים לכיוון סגירה (בקטנה, לא להשתולל), ולאחר מכן מנסים לפתוח את הבורג.

למקרים קשים במיוחד יש כלים מיוחדים.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לשים לפתיחה מפתח רינג סגור כי עם העקשנות הוא יעגל את פינות ראש הבורג ואז לך תיסתבך יותר. קח בוקסה מתאימה וידית כוח ותיפתח. לא ניפתח? אימפקט יכול לתת אחלה פיתרון לפתיחה ראשונית. מתי שהוא תצטרך לפתוח אותו זה בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבורג לא נפתח

אפשר להוציא שמן דרך הפילטר שמן?

אם אני יניע את הרכב לכמה שניות בלי הפילטר שמן כל השמן יצא?

חייבים לפתוח את הבורג, תשתמש בטכניקות לפתיחת ברגים סרבניים או גש לבעל מקצוע.

אם המנוע חשוב לך שישאר תקין, אל תעשה ריקון שמן בשום צורה אחרת מאשר דרך בורג הריקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...