Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית כיריים

Big Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

מחפש לקנות דגם מוצלח של כיריים לאמא שלי.

עד כה השתמשה בכיריים של גז.

היום כרגע האופציות הן כיריים גז, חשמליות או אינדוקציה חד פאזי (אין תלת פאזי בבית).

מה המלצותיכם? קראתי על ההשוואה בין גז לחשמליות והבנתי את היתרונות והחסרונות

יש דגם מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון כטכנאי גז: אם כבר כיריים גז אז שיהיו מאחד היצרנים המוכרים: בוש, סימנס, דלונגי, סאוטר.

כל השאר: קינג, קריסטל, LG, AEG, אלקטרה ודומיהם - לא להתקרב. זוועה של איכות!

בוש, סימנס וקונסטרוקטה הם אותו מפעל, רק שמות שונים שמיועדים לקהלים שונים (בוש וסימנס זה כביכול למעמד הגבוה,מחירים יקרים יחסית וקונסטרוקטה כביכול מותג עממי).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאוטר?

היה. נגמר. הום מוצר גנרי לחלוטין.

מה לגבי זאנוסי? אלקטרולוקס? השאלה שלי יותר לגבי אינדוקציה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש כיריים חשמליות חד פאזי כמה שנים.

יש 4 להבות, אסור להשתמש יותר מ2 ביחד.

סה"כ מרוצים עובד טוב.

צריך לשים לב שהקירור בגלל שהזכוכית אוגרת חום איטי, במקרה שצריך טמפ' נמוכה באופן מיידי אז אפשר להעביר להבה.

בגז ואינדוקציה אין את הבעייה הזאת.

לשים לב לארגונומיה של ההפעלה, כפתור בולט, כפתורי מגע, הפעלה של כל להבה לחוד וכו'.

אנחנו בחרנו כפתורי מגע כדי להמנע מבליטות, אבל הפעלה מסורבלת יחסית שצריך להעביר שליטה בין להבה ללהבה.

לשים לב במה הסירים הקיימים תומכים כדי לדעת כמה ואם יצטרכו להחליף.

אינדוקציה יותר חסכוני, במחיר זהה רובם יעדיפו אינדוקציה שגם יותר בטיחותי כי הלהבה כמעט לא מתחממת.

**תשים לב שרוב הכיריים אפילו אם רשום תלת פאזי הם גם עבור חד פאזי, צריך לחבר את החוטים באופן שונה.

עריכה אחרונה על ידי none77
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון באינדוקציה זה שבעצם הסיר מתחמם ולא הכירה, מה שאומר שלאחר הרמת הסיר כמעט וניתן לגעת בכירה. כמו כן הם יותר חסכוניות, רק הסיר ולא " כל הלהבה" מתחממת. החסרון העקרי, לא כל הכלים מתאמיםם. לך על בוש קונסטרוקטה לדעתי

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון באינדוקציה זה שבעצם הסיר מתחמם ולא הכירה, מה שאומר שלאחר הרמת הסיר כמעט וניתן לגעת בכירה.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

זה לא נכון, ואני לא מבין למה אנשים אומרים את זה. זו לא הפעם הראשונה שאני שומע את זה.

אם הכירה פועלת לזמן ממושך, הכירה בהחלט תהיה חמה ולא כדאי לגעת בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אינדוקציה של סימנס ובהחלט אתה יכול להעביר עליהם יד מבלי להכווה מיד לאחר הסרת הכלי שהיה על רתיחה.

יש לי כירה קרמית במרפסת ואבוי אם תגע במשטח לאחר כיבוי, כנל בכיריים גז, תגע במבער או במסגרת שמחזיקה את הסיר ומחכה לך כוויה.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אינדוקציה של סימנס ובהחלט אתה יכול להעביר עליהם יד מבלי להכווה מיד לאחר הסרת הכלי שהיה על רתיחה.

יש לי כירה קרמית במרפסת ואבוי אם תגע במשטח לאחר כיבוי, כנל בכיריים גז, תגע במבער או במסגרת שמחזיקה את הסיר ומחכה לך כוויה.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

יש לי אינדוקציה איכותית של בוש.

אם הבישול הוא ארוך, הכירה חמה.אולי לא ברמה של כווייה מיידית אבל לא ברמה שכדאי לגעת. זה חם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חם, ויש גם אינדיקציה על לוח הבקרה. אבל הצינון מהיר מאד, בודאי בהשואה לכיריים חשמליים\קרמיים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו ניסיון עם אינדוקציה של AEG?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינדוקציה חד פאזית מגבילה אותך לשימוש במשטח אחד או שניים מתוך הארבעה, בכל זמן נתון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינדוקציה חד פאזית מגבילה אותך לשימוש במשטח אחד או שניים מתוך הארבעה, בכל זמן נתון

אז בקיצור אם אני מתלבט בין חשמלי לבין אינדוקציה חד פאזי - עדיף לי חשמלי כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...