Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטען למחשב נייד לנובו, זקוק לעזרה

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

כבר מספר חודשים שהמטען של המחשב הנייד שלי lenovo ideapad 310 עובד לסירוגין, ולפני שבועיים הוא החליט להפסיק לעבוד לגמרי.

בנתייםא ני באמצע קורס מאוד חשוב ולומד אליו רק דרך הפלאפון, הזמנתי מטען מהאינטרנט כי בארץ רוצים מחיר גבוה פי 5 שאני לא יכול להרשות לעצמי.

האם נהוג לתקן מטענים של מחשבים ניידים? או שידוע לכם על מקום שמוכר במחירים יותר שפויים?(100 שקל פלוס מינוס)

או אולי אפילו חבר פורום שיכול לעזור לי במידה ויש לאחד כזה מטען שלא בשימוש.

המטען עם חיבור 1.7 ממ, לא סטנדרטי רוב המחשבים מגיעים עם חיבור עבה מעט יותר.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה: מתברר שיש נייח. מתנצל, נא להתעלם מההערה.

אוניברסלי עלה לי בזמנו כ-200 ש״ח עבור איזה נייד שכוח-אל.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדר עדיפויות מעניין.

אתה באמצע קורס מאוד חשוב והחלטת שיותר חשוב להמתין למטען שיגיע מתי שהוא

בעוד כמה שבועות מאשר פשוט להיכנס לחנות הראשונה שתמכור לך מטען ללנובו, ולא משנה מה המחיר?

לענייננו - לא נהוג לתקן.

אני לומד דרך המחשב הנייח ודרך הפלאפון בנתיים, בסך הכל הנוחות שלי נפגעה אבל זה לא שווה הוצאה של 300 שקל שהם הרבה עבורי.

כן, סדר עדיפויות לגיטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהמטענים פה לא יתאים לך ?

או מקסימום מטען אוניברסלי ..

https://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&id=2597&orderBy=priceLow&filters%5B2856%5D%5B%5D=2862

אברר איתם, תודה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהבעיה במטען?

לרוב מה שמתפגר זה דווקא המחבר במחשב עצמו (ההלחמות שלו ללוח ליתר דיוק). אם זה המצב, אז זה תיקון פשוט בהלחמה (לאחר פירוק הלפטופ כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהבעיה במטען?

לרוב מה שמתפגר זה דווקא המחבר במחשב עצמו (ההלחמות שלו ללוח ליתר דיוק). אם זה המצב, אז זה תיקון פשוט בהלחמה (לאחר פירוק הלפטופ כמובן).

מטען של חבר עבד לי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...